Gönderen Konu: ön çizgi tavsiyesi  (Okunma sayısı 993 defa)

josemari

• Yeni üye
  • *
ön çizgi tavsiyesi
« : 17 Ekim 2020, 20:56:27 »
Merhaba arkadaşlar,

son 4 yılda yavaş bir dökülme süreci yaşayarak şakaklarımda açılma meydana geldi, ön çizgideki saçlarım da inceldi, saç ekimi yaptırmayı planlıyorum, muttalip keser veya koray erdoğan hocalarımız arasında kaldım ancak muttalip keser e bir türlü ulaşamadım, asmed mail aracılığı ile 2400 greft önermiş ancak planlanan ön çizgi bana çok aşağıda geldi, ben çok daha az greftle hallederim diye düşünüyordum, ayrıca dökülmem agresif olmasa da devam ettiği için çok iddialı bir ön çizgi istemiyorum açıkcası, siz neler düşünüyorsunuz, ve de muttalip hoca yı mı beklemeliyim?

bu arada yaşım 36 , herhangi bir ilaç kullanmadım, açıkcası kullanmayı da düşünmüyorum. mevcut saçlardaki dökülmem hızlanır mı korkusu da var tabi saç ekiminden dolayı. siz olsanız ne yapardınız?

Cartel21

• Ön hat takıntılı 🙂
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ön çizgi tavsiyesi
« Yanıtla #1 : 17 Ekim 2020, 21:22:22 »
Bu yaştan sonra öyle agresif bir dökülme olmaz gibi hocam Muttalip hoca bu saçı efsane yapar tam ekimlik bi kafa olmaması için olumsuz hiçbir neden yok şimdiden hayırlı olsun ..
yüzü gösteren ön hat çizgisidir, ön hat gittiyse direkt kelsin 😁

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 17 Ekim 2020, 22:04:09 »
Bence lüzum yok ekime Henry cavillden daha iyi saç cizgin var boşuna yıpratma kendini o süreçle

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 17 Ekim 2020, 22:11:45 »
Sakaklarda aciklik var ama hic kotu bir goruntu yok. 40 yasina kdar beklemeni oneririm. Sonrasinda hala rahatsiz oluyorsan ufak bir ekim ile kapatirsin
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

GaMe10

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 17 Ekim 2020, 22:36:20 »
Benim yaş 31 ve ön çizgim daha ileride olmasına rağmen düzelttireceğim
İkimizin arasında şöyle fark var. Senin üstten açılmış şakaklar ön çizgi bozulmuş, benim ön çizgi tam olmasa da yerinde ama şakaklar yanlardan biraz fazla açık
Tabi takviyeler falan almazsam belki benim de sadece yanlardan değil şakaklar böyle üstten de açılabilir bilmiyorum artık bunu ekim yaptırabilirsem düşüncem bir şeyler

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 17 Ekim 2020, 23:16:38 »
Şu saça bu yaş için proscar tavsiye etmek gerçekten anlaşılır gibi değil ...
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

josemari

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 18 Ekim 2020, 11:31:01 »
Bence lüzum yok ekime Henry cavillden daha iyi saç cizgin var boşuna yıpratma kendini o süreçle

yani etrafımda herkes böyle diyor,  sürecin en çok kafama takılan kısmı mevcut saçların da zarar görme ihtimali. ama muttalip keser veya koray erdoğan da ektirirsem böyle bir şey olmaz sanırım.

Erolkara

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 18 Ekim 2020, 12:45:29 »
Şu saça bu yaş için proscar tavsiye etmek gerçekten anlaşılır gibi değil ...

doğru söylüyorsun adamın yaşa bağlı olarak dökülmesi olmuş adamda aga bile yok bence.

Kel123

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 18 Ekim 2020, 18:28:41 »
Böyle bir saçım olsa ektirmem

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 18 Ekim 2020, 18:30:37 »
Merhaba arkadaşlar,

son 4 yılda yavaş bir dökülme süreci yaşayarak şakaklarımda açılma meydana geldi, ön çizgideki saçlarım da inceldi, saç ekimi yaptırmayı planlıyorum, muttalip keser veya koray erdoğan hocalarımız arasında kaldım ancak muttalip keser e bir türlü ulaşamadım, asmed mail aracılığı ile 2400 greft önermiş ancak planlanan ön çizgi bana çok aşağıda geldi, ben çok daha az greftle hallederim diye düşünüyordum, ayrıca dökülmem agresif olmasa da devam ettiği için çok iddialı bir ön çizgi istemiyorum açıkcası, siz neler düşünüyorsunuz, ve de muttalip hoca yı mı beklemeliyim?

bu arada yaşım 36 , herhangi bir ilaç kullanmadım, açıkcası kullanmayı da düşünmüyorum. mevcut saçlardaki dökülmem hızlanır mı korkusu da var tabi saç ekiminden dolayı. siz olsanız ne yapardınız?
Olgunluk çekilmesi olmuş boş yere ekimle kendini yıpratma kardeşim
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

Facebook Twitter Instagram