Gönderen Konu: Saç Ekim Öncesi Analiz Kafamda Deli Sorular  (Okunma sayısı 1700 defa)

BıyıklıKel

• Ekim Linki :
  • Full Member
  • aydın arslan saç ekimi
Saç Ekim Öncesi Analiz Kafamda Deli Sorular
« : 17 Ekim 2020, 21:35:06 »
Cümleten Merhaba,

Ankarada yaşıyorum. Saç ekimi kararı alalı yaklaşık 1.5 yıl oluyor.
Bu 1.5 yıl boyunca bu forumdan çok şey öğrendim.
Artık zamanı geldi dedim ve Ankara da birkaç merkezle görüştüm.
Bunlardan biri Şahin Çelik hoca. Oldukça samimi geldi bana.
Ancak görüşmem beni mutlu etmedi. Çünkü kafamın ekim için uygun olamadığını söyledi.
Saç dökülmemin devam edeceğini söyledi ve anlattığı şekil kafamda Süleyman Demireli anımsattı.
Üst kısma şimdi ekebileceğini ve beni mutlu edecek sonuç alabileceğimi söyledi.
Ancak yan taraftaki saçlar döküldüğünde üst kısımda saç, yanlar kel, kötü bir görüntü oluşturacağını söyledi.
Keşke ektirmeseydim dersin dedi. Kendisini oldukça samimi buldum teşekkür ettim ve saç ekiminden vazgeçmiştim ki
bugün çocuğu doktora götürdüm. Hastanede Gamze Ayıkol hanımefendi ile tanıştım.
Egemen Güdül hocayla beraber ekim yaptıklarını ve ekimi yapabileceklerini söyledi.
Şahin hocanın anlattıklarını söyledim, kendileri yan kısmada sıkılaştırma yapacaklarını ifade ettiler.
Sonrasında Egemen hocayla görüştük o da mükemmel sonuç için 2 seans dedi.
Vertexe kadar olan kısım ilk seansta, ense ikinci seansta.
Tekrar kafam karıştı. Egemen hoca bir kısmı seyrek olsun dersen 1 seansta olur dedi.
Aşağıda fotolarımı paylaşıyorum. En son ki fotoda Şahin hocanın döküldükten sonra kalacak kısmı çizmeye çalıştım.
Acil yardım ve düşüncelerinizi bekliyorum.

BıyıklıKel

• Ekim Linki :
  • Full Member
  • aydın arslan saç ekimi
Ynt: Saç Ekim Öncesi Analiz Kafamda Deli Sorular
« Yanıtla #1 : 17 Ekim 2020, 21:41:29 »
Son fotolar
  • Ekim Tarihi: 20.10.2021
  • Ekim Merkezi ismi Ankara Aydın Arslan Klinik
  • Greft Miktarı 7000
  • Yaşınız 31
  • Medikal Tedavi Ekim öncesi 1 ay Minoksil ve Nutraxin Keratin, Ekim Sonrası Evocapil Vitamin, Evocapil Sprey, Evocapil Şampuan

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 17 Ekim 2020, 23:20:36 »
Şahin bey doğru söylemiş üstadım ...
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 18 Ekim 2020, 00:40:58 »
Yas kac acaba?
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #4 : 18 Ekim 2020, 02:29:52 »
Şahin  hoca  doğru söylemis  Ekim uygun  değilsin  dostum  pirinç  giderken evdeki bulgurdan olmayın   

Sea

• Full Member
« Yanıtla #5 : 18 Ekim 2020, 03:20:11 »
Hocam bu kadar geniş bir alanın mevcut donör kapasiteniz ile kapatılması mümkün degil evet ama onemli olan sizin ekimden tam olarak ne beklediğiniz. Saçlarınızı kısa tutacak şekilde kullanmayı düşünüp doğru bir ön saç çizgisi oluşturmak gibi bir düşünceniz olursa finasterid desteği ile birlikte güzel bir profil elde edebilirsiniz diye düşünüyorum.

BıyıklıKel

• Ekim Linki :
  • Full Member
  • aydın arslan saç ekimi
  • Greft Miktarı 7000
  • Yaşınız 31
  • Medikal Tedavi Ekim öncesi 1 ay Minoksil ve Nutraxin Keratin, Ekim Sonrası Evocapil Vitamin, Evocapil Sprey, Evocapil Şampuan

BıyıklıKel

• Ekim Linki :
  • Full Member
  • aydın arslan saç ekimi
« Yanıtla #7 : 18 Ekim 2020, 08:51:21 »
Hintell hocamdan da yorum bekliyoruz
  • Greft Miktarı 7000
  • Yaşınız 31

BıyıklıKel

• Ekim Linki :
  • Full Member
  • aydın arslan saç ekimi
« Yanıtla #8 : 18 Ekim 2020, 08:53:11 »
Son bir yıldır saç dökülmem yok denecek kadar az ek bilgi olarak
  • Greft Miktarı 7000
  • Yaşınız 31

kelboy85

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 18 Ekim 2020, 10:05:36 »
Bence cok kotu degil. Once finas tedavisiyle 1 sene deneyin duruma bakin.sonra on tarafa 4000 greft asuman hanimla dusunulebilir. Yalniz dostum sac kesiminden dolayimi kafanin arka kisin donoru daha yuksek gorunuyor. Saci  7 numaraya vurdur bide oyle gormek lazim

Erolkara

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 18 Ekim 2020, 12:55:25 »
yaş kaç acaba? en az 20 sene finasterid kullanırım diyorsan ekim yaptır güzel olabilir ama fine bulaşmam diyorsan uzak dur ilerde kıllanan adam gibi saçın olur ekilenler hem çok sırıtır  hemde çok seyrek yapay durur.

BıyıklıKel

• Ekim Linki :
  • Full Member
  • aydın arslan saç ekimi
« Yanıtla #11 : 18 Ekim 2020, 13:37:34 »
Bence cok kotu degil. Once finas tedavisiyle 1 sene deneyin duruma bakin.sonra on tarafa 4000 greft asuman hanimla dusunulebilir. Yalniz dostum sac kesiminden dolayimi kafanin arka kisin donoru daha yuksek gorunuyor. Saci  7 numaraya vurdur bide oyle gormek lazim

Üst kısım uzanıyor ense çabuk uzuyor hocam. O kabarık kısmı her tıraşta 2-3 numara vurduruyorum ama çabuk uzuyor.
  • Greft Miktarı 7000
  • Yaşınız 31

BıyıklıKel

• Ekim Linki :
  • Full Member
  • aydın arslan saç ekimi
« Yanıtla #12 : 18 Ekim 2020, 13:42:23 »
yaş kaç acaba? en az 20 sene finasterid kullanırım diyorsan ekim yaptır güzel olabilir ama fine bulaşmam diyorsan uzak dur ilerde kıllanan adam gibi saçın olur ekilenler hem çok sırıtır  hemde çok seyrek yapay durur.
Bahsettiğiniz ilacın yan etkilerini biliyorum bir kutu dahi kullanma taraftarı değilim. Yaşım 30 son bir yıldır sıfıra yakın dökülmem var diyebilirim. Eğer kötü görünürse kısa tutarım diye düşünüyorum. Benzer ve çok daha kötülere Ekim yapılmış bende görüp hayret ediyorum. Kafam karışık bir kaç saat sonra Egemen hocayla görüşeceğim nasip artık.
  • Greft Miktarı 7000
  • Yaşınız 31

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 18 Ekim 2020, 13:43:18 »
Kulak üstleri sıkıntı ama ense tarafı sağlam. Üst kısımda çok fazla sayıda incelmiş saç var. Finasterid araştırmanızı öneririm daha az sayıda fire için.
*paylaşımlarım tedavi tavsiyesi değildir (TTD)

BıyıklıKel

• Ekim Linki :
  • Full Member
  • aydın arslan saç ekimi
« Yanıtla #14 : 18 Ekim 2020, 13:53:29 »

Kusura bakma hocam ama bu fotosunu paylaştığım arkadaş kıllanan adam olmamış Ekim yapılmış. İster istemez bu tür vakalarla kıyaslayıp ektirmeye motive oluyorum.
  • Greft Miktarı 7000
  • Yaşınız 31

Facebook Twitter Instagram