Gönderen Konu: Sac ekimi öncesi analiz  (Okunma sayısı 573 defa)

Ermim83

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Sac ekimi öncesi analiz
« : 25 Şubat 2022, 17:53:19 »
Merhaba arkadaşlar nasılsıniz umarım hepiniz iyisinizdir saç ekimi düşünüyorum 5-6 yıldır yaş 39 olacak ağustosta artık 40da dayandık bir ara vazgeçmiştim şimdi tekrar düşünmeye başladım birkaç merkezle görüştüm siz.ne dersiniz

Gregor59

• Hero Member
Ynt: Sac ekimi öncesi analiz
« Yanıtla #1 : 25 Şubat 2022, 18:21:02 »
yanlardaki arkalardaki saçlar asla dökülmez diyen arkadaşlar burada mı ??

ekim imkansız görünüyor hocam sizin için

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #2 : 25 Şubat 2022, 18:35:04 »
Ustam sakal durumu nasıl? Sık ve gür mü?
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

halu80

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 25 Şubat 2022, 19:09:57 »
Ustam yanlış anlamada, donörün zayıf bence ekime girme. Ekim yaparız denen yerlerdende uzak dur, cebindeki paranın peşindeler!

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 25 Şubat 2022, 19:15:03 »
Donör çok zayıf açık alan çok geniş saç ekimine uygun değilsiniz
Yaptırısanız donör maffolur ve saçlar çok zayıf olduğu için sonuç alamazsınız
Saç ekimi sizin için uygun bir işlem değil maalesef
Global Moderator

Ermim83

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 25 Şubat 2022, 21:01:37 »
Anladım teşekkür ederim vakit ayırıp yorum yapan herkese aslında buradan tanıdığım ve olumlu yorumlar gördüğüm 5 merkezle görüştüm bütçem 15000-20000 civarı 1 tanesi  saç ekimine uygun  olmadığımı,  3 tanesi  sakal destekli olmak üzere 2 seans ve 1 tanesi de on tarafa maksimum greft tepe seyrek kalır dedi çok ümidim olmamasına rağmen bu doktorlar böyle deyince bir umut demiştim aslında ama hintelin dediği gibi donör zayıf birde alım olsa kabak gibi açılacak kafa ve kafanın her tarafında tek tük kıl çok daha kötü bir görüntü olur endişesi hep var.  Benim için en iyisi bu işe hiç girmemek galiba

Alpha

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 25 Şubat 2022, 21:23:49 »
Ön tarafta 2,3 cm eninde güzel bir hat sizi memnun edecekse yaptırın ama bunun ötesinde beklentiniz varsa saç ekimi düşünmeyin derim.

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 25 Şubat 2022, 23:13:24 »
Anladım teşekkür ederim vakit ayırıp yorum yapan herkese aslında buradan tanıdığım ve olumlu yorumlar gördüğüm 5 merkezle görüştüm bütçem 15000-20000 civarı 1 tanesi  saç ekimine uygun  olmadığımı,  3 tanesi  sakal destekli olmak üzere 2 seans ve 1 tanesi de on tarafa maksimum greft tepe seyrek kalır dedi çok ümidim olmamasına rağmen bu doktorlar böyle deyince bir umut demiştim aslında ama hintelin dediği gibi donör zayıf birde alım olsa kabak gibi açılacak kafa ve kafanın her tarafında tek tük kıl çok daha kötü bir görüntü olur endişesi hep var.  Benim için en iyisi bu işe hiç girmemek galiba

Bunları kimin söyledği çok önemli. Merkezlerin neler olduğunu da paylaşın.

Bence finasteridi araştırın. Bir sorununuz olmazsa en az 1 sene kullanın bir bakın saçlara. Şu hal ile ekime girmek riskli olabilir. Ama kelliğe tamamen alışmaya gerek olmayabilir. Tamam 16 yaşındaki saçlara döndürebilecek birşey yok, ama bir nebze saçlı gezilmes diye bir şey yok. Az bir saç miltar bile ssyrek meyrel simaya çok katkısı oluyor. Bence.

Ermim83

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 25 Şubat 2022, 23:28:17 »
Bunları kimin söyledği çok önemli. Merkezlerin neler olduğunu da paylaşın.

Bence finasteridi araştırın. Bir sorununuz olmazsa en az 1 sene kullanın bir bakın saçlara. Şu hal ile ekime girmek riskli olabilir. Ama kelliğe tamamen alışmaya gerek olmayabilir. Tamam 16 yaşındaki saçlara döndürebilecek birşey yok, ama bir nebze saçlı gezilmes diye bir şey yok. Az bir saç miltar bile ssyrek meyrel simaya çok katkısı oluyor. Bence.
   serkan aygin, serdar gökrem ve acibadem goldcity iki Ekim önerdi  Şahin çelik uygun değilsiniz dedi ve medeks de on tarafa maksimum greftle kapatırız arka seyrek kalır kapanmaz dedi  görüşmeler whatsapp olduğu için tereddütlerim oldu kendimi biliyorum çünkü buradan  fikir alma ihtiyacı da hissettim bazısı şu halinden daha iyi olur diyor ama bir türlü içime sindiremedigim için yaptırmayacağım büyük olasılıkla

Ercan1907

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 26 Şubat 2022, 13:41:39 »
Evet 2 seanslık bir işlem bu ama 2 seansı kaldıracak donör alan da yön gördüğüm kasarı ile Medeks maksimum çalışıp on alanı kapatırız tepe bölgesine de serpiştirme yaparız demiş geniş açıklıklarda Medeks her zaman favori merkez

halu80

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 26 Şubat 2022, 14:04:05 »
Ustam arkandaki saçları bitirip tepeye ekecekler yani. Bunlarda hiç mi utanma yok, hiç mi vicdan yok. Biraz vicdanlı olsalar, hiç biri ekime uygun değilsiniz derdi.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 26 Şubat 2022, 15:28:33 »

Hocam değmeyecek bir saç ekimi sonucu ortaya çıkacak bu da yaptırmaya değmez tek fayda para verdiğin saç ekim merkezine olur sana da zararı olur o yüzden
Global Moderator

Ermim83

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 26 Şubat 2022, 15:43:08 »
Hocam değmeyecek bir saç ekimi sonucu ortaya çıkacak bu da yaptırmaya değmez tek fayda para verdiğin saç ekim merkezine olur sana da zararı olur o yüzden
tarafsız yorumlar önemli benim için o yüzden resim ekledim teşekkür ediyorum

Facebook Twitter Instagram