Gönderen Konu: Saç ekimi analiz  (Okunma sayısı 425 defa)

ynscskn64

• Yeni üye
  • *
Saç ekimi analiz
« : 01 Aralık 2021, 21:43:13 »
Merhaba arkadaşlar saç ektirmek için erken mi hangi klinikleri önerirsiniz. Zorlu bir süreç çekiniyorum biraz da...
Yaş 32
22 yaşında buyana dökülme mevcut
Dökülme şuan normal
Dökülmem şakaklar ve ön orta kesimden basladi
Herhangi bir ilaç bı takviye kullandığım yok
Yardımlarınızı bekliyorum...

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Saç ekimi analiz
« Yanıtla #1 : 01 Aralık 2021, 23:49:06 »
 6 ay finasterid kullan aralara girilcek zor ekim profosyonel bir yer ekmezse kendi saçına zarar verir
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

phantom

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 02 Aralık 2021, 00:28:06 »
Sıklaştırma ekimi olduğu için özellikle ektireceğiniz saç ekimi merkezine çok iyi karar vermeniz gerekir malesef ekim merkezlerinin yarısından fazlasının böyle bir ekimde iyi bir başarı yakalayacağını sanmıyorum.
Genelde düşük bir çıkış yüzdesi yakalanıyor ve sonuç beklenenin çok aşağısında oluyor.fakat bu işi iyi beceren ekim merkezleride yok değil. burda öneride bulunmaktansa kendinizin açıp ekim konularını inceleyerek karar vermeniz daha sağlıklı olur.araştırma yaparken beklentinizi düşük tutmayın ,işin ehli kişiler ekiminizi yaptığı taktırde çok çok iyi bir sonuç alma ihtimaliniz işten bile değil çünkü güzel bir sonuç için çok uygun bir durumunuz var.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 02 Aralık 2021, 10:46:16 »
Bence saç ekiminden önce saçlarını güçlendirmen gerek sonra saç ekimi düşünmen gerek
Çünkü incelmiş saçalrın var ekim yaptıracaksın bir yandan dökülmen devam edece bir yandan saç çıkışı vs öyle olmasın kısaca

Donör bölgende kaliteli bu arada.
Global Moderator

ynscskn64

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 02 Aralık 2021, 12:30:17 »
Arkadaşlar saçım çabuk yağlanıyor ince telli, genelde önde açık yerlerden yağlanma oluyor.
  • Yaşınız 32

Ali Kemal

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 03 Aralık 2021, 00:57:40 »
Arkadaşlar saçım çabuk yağlanıyor ince telli, genelde önde açık yerlerden yağlanma oluyor.

Aşırı sıcak su ile yıkama saçlarını başkada yaplanma için yapabileceğin bir şey yok malesef.
Birde sulfatsız şampuan kullanabilirsin sorununa iyi gelir.

Kayser Soze

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 03 Aralık 2021, 01:01:33 »

Eğer birgün yağlanma durursa bil ki genetik dökülmen durmuş demektir.
Anlayacağın yağlanma DHT ile ilgili. Saçlarını zamanla inceltip teker teker düşürüyor.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 06 Aralık 2021, 13:30:50 »
Ekimden ziyade tedavi daha mantıklı ekim yaptırırsın yine
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Facebook Twitter Instagram