Gönderen Konu: Serkan Aygın göğüs donör  (Okunma sayısı 786 defa)

reactivo

• Yeni üye
  • *
Serkan Aygın göğüs donör
« : 18 Ekim 2020, 23:00:44 »
Arkadaşlar merhaba,

Cuma günü serkan aygın kliniğe gittim. Hoca enseden 2.200 den fazla aldırma,, sakaldan da 800 dedi. Göğüse bakalım dedi ordan da 200-300 alabiliriz dedi. Görüşme sonunda da 3. bi ekim için daha sonra 2.500 adet çıkarırız donör dedi. Şimdi sorun şu ki hergün yeni bir şeyle karşılaşmaktan sıkıldım. İyi bi yere gidelim dedik adam göğüsden alırız dedi forumda herkes göğüs işe yaramaz diyor.. iyice aklım karıştı böyle işin taa..

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Serkan Aygın göğüs donör
« Yanıtla #1 : 18 Ekim 2020, 23:11:13 »
 tanıdığım bir ekimci gogusten ekmiş net resimlerini paylaşmıştı bence fena değil.bir arkadasta ektirdi donoru azdı alanı çoktu kafayı bayağı kapattı vucudu kıldan gecilmiyordu gogus kılı ekiminede benziyor.bence kullanılabilir.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Serkan Aygın göğüs donör
« Yanıtla #2 : 19 Ekim 2020, 09:31:39 »
Enseden 2200 yerine 2400 aldır girme o işe bence . Daha tam kanıtlanmış bir yöntem değil. İyi vakalar var ama dökülme vs şikayetler de okuduk .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Facebook Twitter Instagram