Gönderen Konu: Finasteridi bıraktıktan sonra göğüs geri küçülüyor mu  (Okunma sayısı 1783 defa)

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Finasteridi bıraktıktan sonra göğüs geri küçülüyor mu
« Yanıtla #1 : 18 Haziran 2019, 23:28:37 »
Finasterid kullanımının yan etkilerinden biri de göğüs büyümesi olduğu söyleniyor peki biraktiktan sonra ger küçülüyormu bilginiz var mı bu konuda?

Hayır

Borsalino

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 19 Haziran 2019, 09:01:03 »
Finasterid kullanımının yan etkilerinden biri de göğüs büyümesi olduğu söyleniyor peki biraktiktan sonra ger küçülüyormu bilginiz var mı bu konuda?
Bilgin var mi yami hayir dedin yoksq küçülme mevzusuna mi😂

Hayır

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #3 : 19 Haziran 2019, 19:59:18 »
Jinekomasti olursa küçülmez, ameliyatla küçültülür ancak.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Furymen

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 21 Temmuz 2019, 13:28:41 »
Bende oldu ama yağlanma olara çok hafif oldu finasterid sinsi bir ilaç kullanırken ayna karşısında göğüsleri kontrol ederdim 1 ay gibi kontrol etmeyi bıraktım gömlek giydim baktım göğüsler daha dolgun kasmı yaptım ne dedim kendi kendime 😂 farkettimki göğüs yağlanmış ve kilo almışım 1 ay oldu göğüs halen var pazartesi spora başlicam inşallah geçer diye ümit ediyorum

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 21 Temmuz 2019, 13:59:07 »
Bilgin var mi yami hayir dedin yoksq küçülme mevzusuna mi😂

Hayır

Bilgim var. Küçülmez demek istedim

hyperKel

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 21 Temmuz 2019, 15:04:41 »
finasterid kullanırken spor yapmak lazım yoksa kalça ,bacak ve meme  yapmak kaçınılmaz oluyor  :)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #7 : 21 Temmuz 2019, 15:35:13 »
Kilodan dolayı büyüme olmuşsa sporla küçülür, ilacın yanetkisinden dolayı jinekomasti olmuşsa ameliyatla küçültülür.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Facebook Twitter Instagram