Gönderen Konu: Finasteridi saat kaçta alıyorsunuz?  (Okunma sayısı 1621 defa)

My Precious

• Hero Member
Ynt: Finasteridi saat kaçta alıyorsunuz?
« Yanıtla #1 : 29 Kasım 2019, 13:38:40 »
saat 9 da alıyorum 5 aydır kullanıyorum saç çıkışı olmadı seyrelme ve açılma devam ediyor ama yinede tespit edilebilir bir seviyede değil şuanlık

kerimov

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 29 Kasım 2019, 13:55:12 »
saat 9 da alıyorum 5 aydır kullanıyorum saç çıkışı olmadı seyrelme ve açılma devam ediyor ama yinede tespit edilebilir bir seviyede değil şuanlık

Dökülme sıklığında bariz bi fark göremedin mi? (Duşta,lavabo vs.) Yabancı forumlarda seninki gibi şakak açılmalarında finas ile başarıya ulaşanlar yok mu?

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 29 Kasım 2019, 15:11:50 »
Dökülme sıklığında bariz bi fark göremedin mi? (Duşta,lavabo vs.) Yabancı forumlarda seninki gibi şakak açılmalarında finas ile başarıya ulaşanlar yok mu?
Çok az.Fin şakaklarda işe yaramıyor şakak çizgisi bozulmayanlarda işe yarıyor ama benim gibilerin farklı bir nedeni var scalp kalsifikasyonu diyoruz alın kafatası ile birleşiyor rampa misali

kerimov

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 29 Kasım 2019, 19:34:14 »
Çok az.Fin şakaklarda işe yaramıyor şakak çizgisi bozulmayanlarda işe yarıyor ama benim gibilerin farklı bir nedeni var scalp kalsifikasyonu diyoruz alın kafatası ile birleşiyor rampa misali

Şu siteye baktın mı daha önce? http://saciminhikayesi.blogspot.com/

_dmtlr

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 29 Kasım 2019, 21:06:58 »

Dedigin sey ne demek? Fin o yuzden mi ise yaramadi?

_dmtlr

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 29 Kasım 2019, 21:09:33 »
Bende ilk 2 hafta baş ağrısı yaptığı için gece yatmadan  önce içiyordum, sonra baş ağrısı geçti ama saatini değiştirmedim kaldı öyle. Gün içinde almak etkisini artırır mı acaba diye merak ediyorum şimdi.2 buçuk ay oldu.

Hocam sizde oldu mu herhangi bi etki sac cikisi ve dokulme yavaslayisi?

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 29 Kasım 2019, 21:09:50 »
Dedigin sey ne demek? Fin o yuzden mi ise yaramadi?
Yani en azından bende o yüzden yaramıyor.Sadece bende değil bir çok arkadaşta şakak ve önler malesef dökülüyor tepe ve arkada etkili ama fin.
Kalsifikasyon demek şakakların taşlaşması demek bir bakıma deri sertleşiyor ve damarlar saçları besleyemiyor en sonunda bum

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 29 Kasım 2019, 21:11:24 »
Şu siteye baktın mı daha önce? http://saciminhikayesi.blogspot.com/
Şimdi gördüm klasik dökülme psikolojisi ile vitamin şu bu diye saçmalamış.
Benden 2 yaş büyük kuzenim benim yaşımdayken saçları benimki gibiydi tıpatıp aynı açıklık ve önlerde hafif seyrelme.....
Bu işte genetik yani ki kuzenimin anne tarafında dökülme yok babası yani amcam 63 yaşında norwood 0 gür ama işte piyango vurmuş bizlere.

_dmtlr

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 29 Kasım 2019, 21:16:20 »
Yani en azından bende o yüzden yaramıyor.Sadece bende değil bir çok arkadaşta şakak ve önler malesef dökülüyor tepe ve arkada etkili ama fin.
Kalsifikasyon demek şakakların taşlaşması demek bir bakıma deri sertleşiyor ve damarlar saçları besleyemiyor en sonunda bum

Ozelden konusabilir miyiz?

kerimov

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 29 Kasım 2019, 21:21:27 »
Yalnız mantıken o sertleşen bölgeye ekim de olsa yine sıkıntı yaşanır gibi. Ekilenlerin de diğer saçlar gibi beslenmesi gerekecek.

Facebook Twitter Instagram