Gönderen Konu: proscar bıraktıktan sonra erekte olamama  (Okunma sayısı 578 defa)

Acılıbaklava

• Yeni üye
  • *
proscar bıraktıktan sonra erekte olamama
« : 02 Temmuz 2023, 10:32:49 »
sanırım yaklaşık 1 yıldır proscar kullanıyorum. bir süre günde 1/5 bir süre günde 1/4 kullandım. Bayram arifesi ilaç bitmiş ve almayı unuttum dolayısı ile de birkaç gündür kullanamıyorum. Günden güne isteğimde azalma gözlemliyorum. Birkaç gündür erekte olup olmadığımı test ediyorum. Bugün çok denememe rağmen bir türlü erekte olamadım ona rağmen bir süre sonra boşaldım. Normalde kullanım esnasında böyle bir şey olması mümkünken ben bunu neden bıraktıktan sonra yaşıyorum, ayrıca bu durum geçici midir?

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: proscar bıraktıktan sonra erekte olamama
« Yanıtla #1 : 02 Temmuz 2023, 13:05:17 »
Post finasteride syndrome denmesinin sebebi bu post yani finasteride sonrası sendromu. Bıraktıktan sonra görülebiliyor. Sen sadece kafanı takmamaya çalış ilacın yarı ömrü 6-8 saat dokuda ise 4-5 gün. Kısa sürede eski haline dönersin. Sen doğal olarak testosteronunu iyi seviyede tutmaya bak sağlıklı yağ tüket ağırlık antrenmanı yap ve dediğim gibi en önemlisi kafana takma sürekli düzeldim mi diye denemeye kalkışma lütfen

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

RTX4090

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 02 Temmuz 2023, 15:17:47 »
İlacı bırakınca vücuttaki Testosteronun bir kısmı tekrardan DHT'ye dönüştüğü için bir süre Testosteron düşük olabilir bu da yan etki yapabilir. İlaca tekrar başladığınızda düzelir büyük ihtimal ya da birkaç hafta içinde normal hale dönersiniz

Acılıbaklava

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 02 Temmuz 2023, 20:17:26 »
Post finasteride syndrome denmesinin sebebi bu post yani finasteride sonrası sendromu. Bıraktıktan sonra görülebiliyor. Sen sadece kafanı takmamaya çalış ilacın yarı ömrü 6-8 saat dokuda ise 4-5 gün. Kısa sürede eski haline dönersin. Sen doğal olarak testosteronunu iyi seviyede tutmaya bak sağlıklı yağ tüket ağırlık antrenmanı yap ve dediğim gibi en önemlisi kafana takma sürekli düzeldim mi diye denemeye kalkışma lütfen
teşekkür ederim yanıt için. Garip olan ilacı kullanırken böyle bir şey yaşamayıp sonrasında yaşamam. Umarım birkaç güne düzelir. Şayet düzelmezse doktora gideceğim.

Acılıbaklava

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 02 Temmuz 2023, 20:18:59 »
İlacı bırakınca vücuttaki Testosteronun bir kısmı tekrardan DHT'ye dönüştüğü için bir süre Testosteron düşük olabilir bu da yan etki yapabilir. İlaca tekrar başladığınızda düzelir büyük ihtimal ya da birkaç hafta içinde normal hale dönersiniz
teşekkür ederim yanıt için. Umarım düzelir. Bu korku ile tekrar başlayamam sanırım ilaca

Facebook Twitter Instagram