Gönderen Konu: Propecia'dan Proscar'a geçtim Proscar'ı nasıl bölüyorsunuz  (Okunma sayısı 2174 defa)

Farques

• Ziyaretçi
En mantıklısı bu bence, mgyi tam tutturmanız imkansız.

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
Teoride 0.5mgdan sonrası hemen hemen aynı olduğu için takmıyorum belki 1mg 1.40mg aralığında alıyorumdur zaman zaman önemsemiyorum.
*paylaşımlarım tedavi tavsiyesi değildir (TTD)

rangel

• Sr. Member
En mantıklısı bu bence, mgyi tam tutturmanız imkansız.

parçaları hap kırıcı da saklıyorum güvenilir değil mi

Hwoarang7

• Hero Member
Teoride 0.5mgdan sonrası hemen hemen aynı olduğu için takmıyorum belki 1mg 1.40mg aralığında alıyorumdur zaman zaman önemsemiyorum.
+1

Farques

• Ziyaretçi
parçaları hap kırıcı da saklıyorum güvenilir değil mi
Bence değil, hava alıyordur kesinlikle kenarlardan. D vitamini şişesi varsa boş çok iyi olur, kapağında ekstra hava önleyici oluyor. Bi hapın parçalarını bitirmeden diğerlerini bölmeyin.

rangel

• Sr. Member
Bence değil, hava alıyordur kesinlikle kenarlardan. D vitamini şişesi varsa boş çok iyi olur, kapağında ekstra hava önleyici oluyor. Bi hapın parçalarını bitirmeden diğerlerini bölmeyin.

hap kırıcının içinde ayrıyeten birde hap saklanan kap var yani 2 kap ile saklamış oluyoruz.

Lauri

• Hero Member
hap kırıcının içinde ayrıyeten birde hap saklanan kap var yani 2 kap ile saklamış oluyoruz.

Kanka havayla temas ediyor yine de. Minik alüminyum folyoya sar, veya peçeteye.

Çok şüphen varsa, hergün 1/4 ünü 1/5 ini böl proscarı, kalanı çöpe at. Kafan rahat olsun. Her türlü propeciadan 8-10 kat ucuza gelir.

Unknown35

• Yeni üye
  • *
Yeni başladım şuna göre bölüyorum ne kadar doğru bilmiyorum ama

Facebook Twitter Instagram