Gönderen Konu: İç Anadolu’da önereceğiniz Ekim merkezleri var mı Kayseri,Nevşehir,Konya öncelik  (Okunma sayısı 1672 defa)

Siddhartha

• Hero Member
Ankara’ya gitmeni oneririm
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Qur

• Full Member
Arkadaşım sana tavsiyem iyice araştırman. Öneri ile saç ektirmemen. Ve ayrı olarak saydığın şehirler dışında sayfada bol bol ekimleri olan kişileri araştırman. Kayserideki merkez ayda 5 kişiyi ekiyordur. İstanbuldaki ayda 30 kişiye ekim yapıyordur. Tecrübe olarak ve bakabileceğin örnekler açısından daha makul bence. Tabi az duyulmuş başarılı merkezler de var bunu belirteyim. Şehirlere göre karar verme kısacası. Başarılı merkezi bul gerekirse 1000 km git ama orda ektir.

Karakutu

• Hero Member
Batman her fiyat hem kalite açısından. Forumda ekimleri var incele.

Mavidealist50

• Jr. Member
  • **
Ankara’ya gitmeni oneririm
fiyatlar çok pahalı ucuz olarak önerilen yerler bile 8-9 bin evet kalitelidir lakin Bütçe yetmiyor,önerebileceğin yerler var mı veya hastanede ekim yapan yerlerde ekim yaptırmak istesek neler önerirsin saç çizgimin doğal olanını biliyorum,başka neler sorabilirim güvenebilmek adına hocam sana mesajda attım ama görmedin sanırım bir yardımcı olursan sana zahmet olmazsa 😊

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
İstanbulda senin için önerebileceğim en uygun fiyatlı, Bilgehan Aydın Hoca Var, 6.500 fiyat, Daha uygun fiyatlı Bakarım dersen, muhtemelen, başarısız bir ekimle Verdiğin paranın 2 katını verme ihtimalin çok yüksek, ve keşke kaybedeceğin sadece para olsa.. Zaten 1-2 ay sonra bu paralarada merkez bulamazsın, Hepsi zam yapmak üzere.. |-onayisareti-|
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Mavidealist50

• Jr. Member
  • **
İstanbulda senin için önerebileceğim en uygun fiyatlı, Bilgehan Aydın Hoca Var, 6.500 fiyat, Daha uygun fiyatlı Bakarım dersen, muhtemelen, başarısız bir ekimle Verdiğin paranın 2 katını verme ihtimalin çok yüksek, ve keşke kaybedeceğin sadece para olsa.. Zaten 1-2 ay sonra bu paralarada merkez bulamazsın, Hepsi zam yapmak üzere.. |-onayisareti-|
haklısın hocamda herkes haklı 😄 ne önerirsin peki duyulmamış bir yere gitsek nasıl emin olabilirim doğal tipime uygun saç çizgisini orda çizsek her türlü eker diye düşünüyorum ?

Karakutu

• Hero Member
Batman Yaşam Hastanesi olması lazım ismi, 4500 tl falan fiyatları ve hem ön çizgi hem ekim başarısı olarak son derece güzel ekimleri olan bir merkez, forumda örnkleri var araştır. Bu merkez İstanbul veya Ankarada yapsa 12 bin tl den aşağı olmaz. Bütcenize en uygun yer,  ismini duymadığın yerlerden uzak dur. Özelliklede sosyal medyada reklamı olan merkezlerin önünden bile geçme.

• Hero Member
haklısın hocamda herkes haklı 😄 ne önerirsin peki duyulmamış bir yere gitsek nasıl emin olabilirim doğal tipime uygun saç çizgisini orda çizsek her türlü eker diye düşünüyorum ?

Her türlü ekiyorlarsa, olumlu sonuçları nerde bu merkezlerin merak ediyorum, Valla duyulmamış yerlerde yine ortalama 5.000 e ekiyor, ve mundar ediyorlar adamı, sonra herhangi bir nekroz, tutmayan ekim vb.. olumsuz durumlarda yaptıkları işin arkasında durmuyorlar, bu isimler en azından, bi sıkıntı olursa revize falan yaparlar, arkasında dururlar yaptıkları işin.. Ben sana yine en uygun fiyat performansı yüksek yeri öneriyorum, Bilgehan Aydın, ve Batman yaşam hastahanesi'de iyidir, kendi ekim merkezim fiyatı daha yüksek o yüzden ekonomik olarak senin için en ideali bu, zaten sonuçları da gayet başarılı geç kalmadan fiyat al Bence.. |-onayisareti-|
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Mavidealist50

• Jr. Member
  • **
Batman Yaşam Hastanesi olması lazım ismi, 4500 tl falan fiyatları ve hem ön çizgi hem ekim başarısı olarak son derece güzel ekimleri olan bir merkez, forumda örnkleri var araştır. Bu merkez İstanbul veya Ankarada yapsa 12 bin tl den aşağı olmaz. Bütcenize en uygun yer,  ismini duymadığın yerlerden uzak dur. Özelliklede sosyal medyada reklamı olan merkezlerin önünden bile geçme.
batmanda iki tane var kardeşim
« Son Düzenleme: 03 Kasım 2020, 20:02:42 Gönderen: Mavidealist50 »

Mavidealist50

• Jr. Member
  • **
Her türlü ekiyorlarsa, olumlu sonuçları nerde bu merkezlerin merak ediyorum, Valla duyulmamış yerlerde yine ortalama 5.000 e ekiyor, ve mundar ediyorlar adamı, sonra herhangi bir nekroz, tutmayan ekim vb.. olumsuz durumlarda yaptıkları işin arkasında durmuyorlar, bu isimler en azından, bi sıkıntı olursa revize falan yaparlar, arkasında dururlar yaptıkları işin.. Ben sana yine en uygun fiyat performansı yüksek yeri öneriyorum, Bilgehan Aydın, ve Batman yaşam hastahanesi'de iyidir, kendi ekim merkezim fiyatı daha yüksek o yüzden ekonomik olarak senin için en ideali bu, zaten sonuçları da gayet başarılı geç kalmadan fiyat al Bence.. |-onayisareti-|
nasıl bir saçmış arkadaş valla nerden döktük 😂

Mavidealist50

• Jr. Member
  • **
teşekkür ederim kardeşim değerli yorumun için

• Hero Member
teşekkür ederim kardeşim değerli yorumun için

Rica ederim Bol şans.. |-onayisareti-| (^_^)
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Karakutu

• Hero Member
batmanda iki tane var kardeşim
Forumdaki ektirenleri araştır , hangisi olduğundan emin değilim yanlış yere yönlendirmek istemem.  Ama birisi harika işler çıkarıyor.

Mavidealist50

• Jr. Member
  • **
Büyük ihtimalle anlaştık kardeşim Batman yaşam ekimleri güzel ve kaliteli sanırım bizi mutlu edecektir teşekkür ederim yorumun için :)

Facebook Twitter Instagram