Gönderen Konu: Sac ektirmeyi düşünüyorum önereceğiniz yer varmı  (Okunma sayısı 574 defa)

grimmjow54

• Sr. Member
Ynt: Sac ektirmeyi düşünüyorum önereceğiniz yer varmı
« Yanıtla #1 : 16 Kasım 2020, 20:19:45 »
Dostum donör kaliteli gibi duruyor ama dökülmen devam edecektir o üstteki saçlar baya incelmiş bir kaç seneye giderler. Donör bölgede de dökülme olur biraz olsun. Benim tavsiyem finasterid kullanarak saçları ve donör ü bir süre güçlendir. İlk seans  ön(ağırlıklı) ve  orta bölgeye  4000 - 4500 greftlik bir ekim(ön çizgin geride olsun). Sonra ileriki yaşlarda tepe iyice dökülürse oraya ve ortaya  da sakal destekli 3500 greft ekim ile saç sorunun çözülür gibi. Dediğim gibi eğer donörde dökülme olmazsa saç tellerin kaliteli geldi bana.

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 16 Kasım 2020, 20:58:29 »
En az iki üc sene ekim yaptırma, takviyelerle saçları güçlendir. İster yan etkileri göze al finasterid vb. ilaçlar yada sadece biotin, çinko gibi vitaminler ile devam et güçlenip hacimlendiğini göreceksin, bu sürede de dökülme haritan netleşir. Ondan sonrada güclenmiş köklerle iyi bir merkezde çok güzel bir sonuç almaman için hiç bir neden yok.

Sarı133

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 16 Kasım 2020, 22:36:42 »
Olabilir ama bu ilaçları nerden alıyorum doktor kontrolundemi

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 17 Kasım 2020, 01:00:18 »
İlaçları eczanelerden reçete gerekmeden alabilirsin. Vitaminleri heryerden alabilirsin. ( Biotin, çinko ,d, b12 vb...)

Mrl Ertkn

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 21 Kasım 2020, 15:02:51 »
Bence ektirin ve sonrasında vitamin takviyeye devam edin. Genç yaşlarınızı az saçla geçirmeyin aksi taktirde 40 yaşına kadar bekleme durumundasınız

Facebook Twitter Instagram