Gönderen Konu: Saç ektirmeyi düşünüyorum önericeğiniz saç ekim uzamanları olabilir  (Okunma sayısı 1868 defa)

swobs

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar merhaba forumda yeniyim 1 ay felan oldu 1 yılda inanılmaz tepe bölgemde açılma oldu durduramadım bi türlü hala dökülme devam ediyor bende saç ektirmeye karar verdim forumda takip ettim inanılmaz çalışmalar oldu banada yardımcı olursanız orta bütçeli durumum
[/b]

eraybilgin6129

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba,Bilgehan Yıldırım var ben 1 ay sonra ona ektirmeyi düşünüyorum...senin tepe bölgen çok kolay kapanır donöründe iyi,Bu işin Uzmanı Koray Erdoğan ve Muttalip keser dir ama adamlar greft başı 3 euro alıyor bi,z yaptıramayız onlara

swobs

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba,Bilgehan Yıldırım var ben 1 ay sonra ona ektirmeyi düşünüyorum...senin tepe bölgen çok kolay kapanır donöründe iyi,Bu işin Uzmanı Koray Erdoğan ve Muttalip keser dir ama adamlar greft başı 3 euro alıyor bi,z yaptıramayız onlara

İstanbulda mı
SADECE BEŞİKTAŞ

Mert35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
asmed koray erdoğanla görüş.

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
once mevcut dokulmeyi frenle sonra paran varsa koray erdoğana git yoksa diğer ekimcilerle  tek tek gorusursun
saçları ekmeydi dersin

swobs

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
once mevcut dokulmeyi frenle sonra paran varsa koray erdoğana git yoksa diğer ekimcilerle  tek tek gorusursun

Nasıl yapabilirim bir sürü şampuan kullandım sarımsaközlüsü ozon özlü felan yok ?
SADECE BEŞİKTAŞ

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
finasteridi arastır etki mekanizması yan etkileiri şu bu yazar sitede .sampuanlar dokulmede bir işe yaramaz
saçları ekmeydi dersin

Facebook Twitter Instagram