Gönderen Konu: 33 Yaşımdayım, saç ektirmeyi düşünüyorum.  (Okunma sayısı 542 defa)

MFF

• Yeni üye
  • *
33 Yaşımdayım, saç ektirmeyi düşünüyorum.
« : 04 Kasım 2022, 13:22:00 »
Arkadaşlar merhaba,
İlk önce paylaşımlar için ve verdiğiniz bilgiler için sizlere teşekkür ediyorum.
Forumu 1 haftadır ziyaretçi olarak takip etmekdeyim.
Saç ektirmeyi düşünüyorum. Bir kaç klinikle telefon görüşmesi yaptım.
Medeks dönör bölgesinin iyi olduğunu, biraz zorlarlarsa tamamile kapata bileceklerini, 5000-5500 greft pilanladıklarını söylediler . Gold city hair 4000-4500 greftle bölgeyi kapata bileceklerini, ön ve şakak bölgesini tam amma tepeni kısmen kapata bileceklerini söylediler.
Asuman hair Yaklaşık 4000-4500 arası greft alınarak yeni bir ön saç çizgisi belirlenip ön şakak ve az miktarda tepe ekimi yapılacağını bakımlarla birlikte başarılı bir operasyon olacağını tepe tam kapatmak için ikinci seansa ihtiyaç olduğunu söyledi.
Akıl klinik, Serkan Aygına yazdım cevap bekliyorum. Büdcem maksimum 2000 euro
 Bana hangi ekim merkezlerini, uzmanları önere bilirsiniz? Şimdiden teşekkürler.
Aşağıya fotoğraflarımı ekliyorum

hammut

• Sr. Member
Ynt: 33 Yaşımdayım, saç ektirmeyi düşünüyorum.
« Yanıtla #1 : 06 Kasım 2022, 00:21:21 »
4000 greft ile kapanmaz bu açıklık Medeks iyi bir seçenek yğksek greft çalışılması gerekli bu açıklıklarda oldukça başarılılar

MFF

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 06 Kasım 2022, 09:52:52 »
Dönor bölgesine zarar değmesinden de korkuyorum. Ön ve orta hissesini 4000-4500 greftleri iyi kapatmakmı yoksa mümkün olursa daha çok greft alıb bütün bölgeyi kapatmakmı hangisini tavsiye edersiniz? Hangi doktorlar bu tip saç dökülmelerinde daha iyi sonuç alıyor?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 06 Kasım 2022, 14:51:29 »
İki adet saç ekimi yapman en doğrusu olur senin için ilk ekim bu çizdiğim bölgeye kadar
Global Moderator

AdnanN

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 06 Kasım 2022, 23:13:40 »
Akl,serkan aygın ve asuman hair saydıkların arasında en iyileri bunlar bence.

MFF

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 07 Kasım 2022, 17:33:15 »
Dr.Serkan Aygın 2 seansta, birinci seans 4000 greftle tepeye kadar DHi üsulu ekim yapmayı , 6 ay sonra tepe bölgesini ekim yapmayı önerdi. Ekimi ekibi yaparsa 2500 euro fiyat söyledi. Sizce DHİ tekniği bu saça göre uygunmudur. Daha az bölge dökülürken DHİ tekniğine baş vuruyorlar. Hem 4000 greftle önden tepeye kadar kaliteli kapatmak mümkünmüdür? Serkan aygının iyi bi uzman olduğunu biliyorum ama ekibi hakda bir bilgim yok.

MFF

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 10 Kasım 2022, 11:24:44 »
Arkadaşlar Akıl klinik, Medeks ve Asuman hair arasında kaldım. Akıl klinikde kanal açılışı ve çizim Hasan ney taraflndan gerçekleştirilecek 1 seans gerekebilir dediler. Medeks 1 seansa tam bölgeyi kapatmağa çaləşacağınə söyledi ve Asuman hair 2 seansa birinci seansda ön ve orta (verteka alanınadek) ekim yapıcağını Kanalları Asuman hanımın açacağını söyledi. Benim saç dökümüme benzer bi saçı Akıl klinikde 5000 greftle başarılı ekim yapıldığını forumda okudum.
 Bu 3 klinim arasında kaldım. Yardımcı ola bilirseniz sevinirim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 10 Kasım 2022, 13:06:29 »
Saydığın merkezler iyi merkezler kendine bütçene uygun olana kendin karar vermelisin
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram