Gönderen Konu: Saç Ektirmeyi Düşünüyorum...  (Okunma sayısı 2407 defa)

BedBahT

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç Ektirmeyi Düşünüyorum...
« : 21 Ocak 2016, 02:53:23 »
Öncelikle merhaba arkadaşlar,
Yaklaşık bundan 3-4 sene önce saçlarım dökülmeye başladı. Son 2 yıldır dökülmeler hızla artmaya başladı. Sonuç olarak saçımı kazımaya karar verdim(Ocak ayı içerisinde 2kez). Kış mevsimi olduğu için sevmediğim o görüntüyü bere takarak geçiştiriyorum. (araştırmalarım sonucunda bere şapka vb. saçları dökmüyor. Not: Temiz olması şartıyla).Resimde görmüş olduğunuz gibi saçımın daha güçlü ve koyu geldiğini farkettim(keşke kazımadan önce bi fotoğraf çekseydim). Yaşım henüz daha 22 biliyorum bir çoğunuz ektirmek için çok genç olduğumu söyleyeceksiniz, fakat saçlarım konusunda ciddi derecede takıntılı olduğumu belirtmek istiyorum, (genelimiz öyle). Minoxil vb. biotin türü ilaçlar hiç kullanmadım kullanmakta istemiyorum. Çünkü araştırmalarım sonucunda kullananların bir kısmı olumlu ve bir kısmı olumsuz yanıtlar veriyor. Ben şu nedenle kullanmak istemedim. Belli bir süre ara verdikten sonra veya bıraktıktan sonra şok dökülmeler oluyor. Sonucunu bile bile kendimi avutmak istemiyorum, açıkcası sürekli ilaçlara vs. şeylere bağlı kalabileceğimi düşünmediğimden. Bunları yapmak yerine doğal olan bitkisel şampuanlar ve yağları tercih ettim. Örn: 'Badem yağı', 'Çamderebentin', 'Çörek otu yağı' ve şampuan olarak 'Tresan Isırgan Otu' kullanıyorum. Gıda besin olarak özellikle yeşil bitkiler demir,çinko vb. içeren gıdaları çok tüketmeye başladım. Umarım bunların faydalarını en kısa sürede görmeye başlarım. Şuanda saçımla ilgili bi sorun yok dökülme deri dökülmesi vs. Tek sorunum yanlardaki açık bölgeleri kapatmak. Bu yüzden sizlerin önelerinizi çok ihtiyacım var. İstanbul'da birçok saç ekim kliniği var, fakat insanın kafasındaki soru işaretini giderebilicek iyi bir doktoru ve ekibi bulması biraz zor. Türkiye'de bu işi çok çok ileri düzeyde yapan 2 doktor olduğunu hemen hemen her paylaşım sitelerinde gördüm, 'Muttalip Keser' ve 'Koray Erdogan'.
Yapmış oldukları operasyonların fotoğraflarını bir çok arkadaşımız paylaşıyor. Onlara burdan ayrı teşşekkürlerimi sunuyorum bizimle paylaştıkları için. Bu iki doktorumuz çok başarılı oldukları için e haliyle fiyatlar biraz pahalı oluyor[(Greft başına 2.5€ - 3.5€) (-ki hakettiklerini düşünüyorum)] :) Keşke herkes yaptırabilse, benim sizden ricam. İstanbul çevresinde, başarılı bir saç ekimi gerçekleştirebiliceğim doktor klinik varsa paylaşmanızı istiyorum. Herkeze şimdiden teşekkür ediyorum. Herşey gönlünüzce olsun...

arshavin37

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç Ektirmeyi Düşünüyorum...
« Yanıtla #1 : 21 Ocak 2016, 09:28:03 »
Hocam benimde yaş 23 dökülme şeklim aynı seninki gibi sadece şakaklar psikolojik olarak beni çok etkiliyor bende şakaklara ektirmeyi düşünüyorum çok mu erken ona karar veremedim olur da ektirir isen saç ekim sürecini formda paylaş bizlere de fikir verirsin

BedBahT

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç Ektirmeyi Düşünüyorum...
« Yanıtla #2 : 21 Ocak 2016, 12:52:29 »
Hocam benimde yaş 23 dökülme şeklim aynı seninki gibi sadece şakaklar psikolojik olarak beni çok etkiliyor bende şakaklara ektirmeyi düşünüyorum çok mu erken ona karar veremedim olur da ektirir isen saç ekim sürecini formda paylaş bizlere de fikir verirsin

Eğer operasyon geçirirsem bilgilendiririm kardeşim,

Facebook Twitter Instagram