Gönderen Konu: Saç ektirmeyi düşünüyorum...  (Okunma sayısı 204 defa)

osmandemir

• Yeni üye
  • *
Saç ektirmeyi düşünüyorum...
« : 02 Mayıs 2022, 23:35:37 »
hayırlı bayramlar iyi günler herkese. Yaklaşık 7-8 senedir saç dökülmem var 25 yaşındayım ve bu yaz saç ektirmeyi düşünüyorum. Uzun süredir forumu takip ediyorum Ankarada ikamet etiiğimden Şahin Çelikten saç ektirmeyi düşünüyorum. 15.000tl dediler fiyat benim için biraz fazla öğrenciyim ama şahin çeliğin ekimleride forumdaki en iyi ekimlerden. Resimlerimi de yüklüyorum sizce ekim için bi süre daha beklemeli miyim? Açıkçası bu senede yaptırıp bi kaç sene sonra da açıklığa göre tekrar ekim yaptırmak istiyorum. Emphaire prp aptırmaya gittiğim zamanlarda dönör bölgenin çok iyi olduğunu 3-4 ekim bile çıkabileceğini söylemişlerdi. Şahin çelik dışında önerdiğiniz bir ekim merkezi var mı?

« Son Düzenleme: 02 Mayıs 2022, 23:57:31 Gönderen: osmandemir »

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Ynt: Saç ektirmeyi düşünüyorum...
« Yanıtla #1 : 02 Mayıs 2022, 23:48:24 »
Bence ne kadar fiyat indirdiklerini yazman iyi olmamış.
Şimdi gelen giden "Şahin bey şu arkadaşa şu fiyatı vermişsiniz bana da indirim yapın." diyecektir.
Doktor değilim. Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

osmandemir

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 02 Mayıs 2022, 23:58:03 »
Şimdi gelen giden "Şahin bey şu arkadaşa şu fiyatı vermişsiniz bana da indirim yapın." diyecektir.
evet doğru o kısmı yazıdan sildim verdikleri fiyatta zaten liste fiyatı ondan normal fiyatı silmedim

Ankaralı

• Full Member
« Yanıtla #3 : 03 Mayıs 2022, 00:36:52 »
Şimdi gelen giden "Şahin bey şu akadaşa şu fiyatı vermişsiniz bana da indirim yapın." diyecektir.
Abi zaten şahin hocada fiyat 15bin fix ben sordum.. 1 seansta en fazla 4 bin ekiyorlar.... Kişi 1000 de ektirse fiyat yine aynı bu seans ücreti denmişti.. Yani az ektik şu fiyat çok ektik şu fiyat politikası yok. Fix fiyat şuan .. Ha şunuda yazmayı unutmuşum.. Bakım paketi ve 1 defa  mahsus Prp fiyatın içinde denmişti 14 martta yazmıştım

taco_9

• Full Member
« Yanıtla #4 : 03 Mayıs 2022, 02:13:40 »
donör bölgenden 3,4 ekim çıkmaz bir defa onu sil kafandan dostum sana bunu diyen ekim merkezi bol keseden sallamış.

Facebook Twitter Instagram