Gönderen Konu: Finasterid  (Okunma sayısı 531 defa)

bloods34

• Yeni üye
  • *
Finasterid
« : 22 Ekim 2020, 23:50:54 »
Merhaba iyi geceler aklıma takılan bi soru var ben saç ektireli 3.5 ay oldu gidişat normal şakak kısmına ekim yaptırdım onun harici kısımlarda ki kendi saçlarım fena değil seyreklik yok gibi elimi saçıma attığımda bazen bir kaç tel geliyor bazen gelmiyor mevcut saçlarımı korumak istiyorum bunun içinde en mümkünü finas olduğunu araştırdım forumdan.Neyse aklıma takılan soru şu finasteride başlasam belli bi süre kullandıktan sonra ben bu ilacı kestiğimde mevcut saçlarımda dökülmeker hızlanır mı saçlarımı kaybeder miyim ç şu an ki dökülme durumu durgun gibi günde 5 10 tel geliyor cevaplarsanız sevinirim.

Burak06

• Full Member
Ynt: Finasterid
« Yanıtla #1 : 23 Ekim 2020, 01:47:30 »
Finans kullanmaya başladığında mevcut dökülme durur.Ve incelmis saçlar kalınlaşır.Biraktiktan sonra ise saclar belli süre sonra tekrar eski halini alır.

bloods34

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 23 Ekim 2020, 16:11:57 »
Onu biliyorum o konuda sıkıntı yok sadece merak ettiğim şu anda günde 3 5 tel geliyor ya da gelmiyor güvenli gibi saçlar ben onları tamamiyle korumaya almak için ilaca başlıycam bıraktığımda bu sefer ters etki yapış dökülmeyi hızlandırıyor mu sorum o dur teşekkürler.

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 23 Ekim 2020, 17:15:48 »
Evet hiç dökülmeyecek saçı da dokebilir bırakınca androjen hassasiyeti gelişimi yüzünden

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 23 Ekim 2020, 18:45:17 »
 Dokulmen agresif değilse bloker losyonla idare edebilirsin.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram