Gönderen Konu: FUT sonrası FUE tavsiyesine ihtiyacım var  (Okunma sayısı 813 defa)

Bianconero

• Yeni üye
  • *
FUT sonrası FUE tavsiyesine ihtiyacım var
« : 25 Ekim 2020, 14:05:51 »
Merhaba arkadaşlar,
1 yıldır yoğun forum takibi sonrası bugün üyelik oluşturup 2. ekime karar vermemle tavsiyenize ihtiyacım var. Yaşım 40. 27 yaşında ilker apaydının başarılı bir fut operasyonu ile kapatıcılık sağlandı. Ancak dökülme devam ettiğinden vertex ve orta bölgede oluşan boşluklar rahatsız etmeye başlayınca forumda ekimlerini beğendiğim 2 merkezle irtibatım oldu.
1-şahin çelik bey ekime uygunluk vermedi. (Watsap görşmesi)
2-asuman hanım ise 2000-2500 kök çıkabileceğini ancak ekim öncesi vitaminle güçlendirme gerektiğini söyledi. (Watsap görşmesi)
Amacım bu vasat donörle sırma saç beklentisi falan değil. Sadece öndeki seyrek de olsa var olan saçın vertexle birlikte orantılı bir şekilde tamamlanması. Foto eklemeye çalışacağım önerilerinizi bekliyorum.

Bianconero

• Yeni üye
  • *
Ynt: FUT sonrası FUE tavsiyesine ihtiyacım var
« Yanıtla #1 : 25 Ekim 2020, 15:05:12 »
Ayrıca uzun süredir forumu takip ettiğim halde bir türlü cevabını öğrenemediğim bir sorum var.
Donör bölgeden alınan köklerin yerine bir süre sonra saç çıkışı oluyor mu? Yani donör bölgenin toparlanması demek bu anlama mı geliyor?

fastbreak

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 25 Ekim 2020, 17:42:30 »
Ayrıca uzun süredir forumu takip ettiğim halde bir türlü cevabını öğrenemediğim bir sorum var.
Donör bölgeden alınan köklerin yerine bir süre sonra saç çıkışı oluyor mu? Yani donör bölgenin toparlanması demek bu anlama mı geliyor?

Bildiğim kadarıyla donör bölgenin toparlanması var olan saçlarla birlikte hafif doğal bir seyrelme şeklinde görünmesi. Alınan kökler yeniden çıksa bu klonlama olurdu.

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 25 Ekim 2020, 18:29:06 »
Asuman hanim da sahin hoca da dogru soylemis.
Ekime uygunluk yok malesef ama asuman hanimin da dedigi gibi zorlansa belki 2k greft cikar ama o da ne kadar tatmin eder sizi o onemli
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Bianconero

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 25 Ekim 2020, 18:36:34 »
Asuman hanim da sahin hoca da dogru soylemis.
Ekime uygunluk yok malesef ama asuman hanimin da dedigi gibi zorlansa belki 2k greft cikar ama o da ne kadar tatmin eder sizi o onemli
Sakalda problem yok yalnız. Saç-sakal Total 3.000 grft alınsa revizyon açısından hiç mi katkı olmaz diyorsunuz? Tabi burda donör bölgenin ziyan olamaması ve daha kötü bir görüntnün oluşmaması benim için önemli.bu nedenle bütçeme uygun forumda ekimlerindeki başarı nedeniyle tavsiye edilen 2 ekim merkezine danıştım sadece.

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 25 Ekim 2020, 18:39:36 »
3k greft on ce tepede is gorur ama tepeye yine dokunmaman gerekir
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 25 Ekim 2020, 19:29:50 »
 sorunun cevabı şu fuede alınan kökler geri gelmez.futta bir kısım geri gelen olur.donorun toparlanması baska olay.saçların uzayıp donordeki durumun normale donmesi gerek.yani yeni kök oluşması falan değil.fueyle saçların biraz daha doğallaştırılabilir.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 26 Ekim 2020, 21:00:36 »
sorunun cevabı şu fuede alınan kökler geri gelmez.futta bir kısım geri gelen olur.donorun toparlanması baska olay.saçların uzayıp donordeki durumun normale donmesi gerek.yani yeni kök oluşması falan değil.fueyle saçların biraz daha doğallaştırılabilir.

Fut ta alınan kök geri mi gelir:):) Başkan futta kökler epitel dokunun bütün olarak şerit halinde alımı ile gerçekleşiyor.. kafadan 65 cm uzaktaki masaya yerleştirilen kökler dokudan ayrılarak masadan kaçıp tekrar enseye mi geliyor?

Bianconero

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 26 Ekim 2020, 22:52:25 »
Fut ta alınan kök geri mi gelir:):) Başkan futta kökler epitel dokunun bütün olarak şerit halinde alımı ile gerçekleşiyor.. kafadan 65 cm uzaktaki masaya yerleştirilen kökler dokudan ayrılarak masadan kaçıp tekrar enseye mi geliyor?
Direk çöpe attılar benim fut u🤗

PEGO

• Hero Member
  • Saçların dökülmüş kanka
« Yanıtla #9 : 27 Ekim 2020, 00:10:20 »

Hahahahhahahahahahahhahaa
Xpecia günde 2 tablet
Prozinc Plus Şampuan

Serkan Aygın 4200 Greft https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16500.0

Facebook Twitter Instagram