Anket

Sac Ekimim nasil buluyorsunuz ?9ay

Süper
0 (0%)
Idare eder
0 (0%)
Kötü
0 (0%)
Cook kötü
0 (0%)

Toplam Oy Verenler: 0

Oylama kapandı: 07 Mayıs 2021, 18:48:03

Gönderen Konu: ASMED TEAM sac ekim karar verdim termin 11.01.2021-14.01.2021  (Okunma sayısı 36060 defa)

SonSacBükücü

• Full Member
Ynt: ASMED TEAM sac ekim karar verdim termin 11.01.2021-14.01.2021
« Yanıtla #360 : 16 Ekim 2023, 10:55:49 »
Finasterid kullandın değil mi bu dönemde (Fin şart diyenlere fikir vermesi için) Birde fotoları ve gelecek yorumları 4 gözle bekliyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #361 : 16 Ekim 2023, 11:13:36 »
son durumu görebiliriyiz ? Ve bu senin kaçıncı saç ekimin ? Toplamda ?
« Son Düzenleme: 17 Ekim 2023, 17:24:09 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

bayraktar29

• Full Member
« Yanıtla #362 : 21 Ekim 2023, 17:55:30 »
paramı almazsam bunu yaparım şunu yaparım diye tehdit ederseniz ben olsam size para vermem avukatınızda hiç bir şey yapamaz ortada fiziksel verilmiş bir zarar yok saç ekimi tüm kurallara uygun yapılmış
olmadı revize yapılmış istenilen sonuç alınmadı diye hiç bir sonuç elde edemezsiniz..

2 ekimde çıkışlar var ama sizin beklentiniz karşılanmadı bence 2 eklimde istenilen gibi olmadıysa sizin fiziksel saç gelişiminizde sorun olabilir saçlar zaten ince telli ve sanırım kendi saçlarınızda da dökülme devam ediyor bir yandan. siz 3 ekimi de yaptırsanız bence gene çok iyi sonuç olmayacak

bazı insanların saç yapısı dökülme şekli nedeni ile ne kadar da saç ekilse olmuyor

saç ektirmeden önceki halinize bakarsak var olan saçlarınız genel olarak seyrek ve incelmiş tüy gibi Asmed in tek hatası bence size saç ekmek olmuş ben olsam bu tarz vakalara saç ekip başıma bela almam

hemen awww o oldu bu oldu sınıfta kaldı bunlar komik ve hala bu forumun saç hakkında bilgisizliğini gösterir tamamen sonuç odaklıyız forum olarak saç kalitesi saç durumu alan genişliği kişinin saç gelişimine verdiği tepki bunlar hiç hesap edilmiyor ve bir çok kişi için yanıltıcı oluyor bu yorumlar.

son durumu lütfen saçlarınızı güzelce tarayarak ve normal ışık altında paylaşın
saçları açıp yüksek ışık altında değil.
Hayirli aksamlar,

Fizikzel sarar görmedimi Siz nerden biliorsunuz?

Benden ilk ekim ve ikinci ekim öncesi kan aldilar ve ikinci ekim sonrasi baya israr ettiler ki proscar= yani finasterid kullanmami.
Buna ikinci ekimsonrasi uydum ve 6 ay boyunca kulandim istememe Ragmen cünki daha iyi olcak vesaire dendi Dr Bey tarafindan.

Sonuc fiziksel sarar nedenmi karaciger sonuclarim aṣiri kötü oldu!
Not: zaten karaciger iyi calismiyormus . Burdaki doktorum bana garantie Verdi dediiki sana finasterid Veren kisi Doktor deildir.
Ve kan sonuclarimi Bile asmede yolladim.istediler.
Demet hanima yolladim. Simdi usrofalk diye ilac kullaniyorum finasterid karacigere yasatii sorun cözlcekmi garantisi yok.

Fiziksel problemler var demeki !
Bilmeden konusmak Cook yanlis!

Ikinci problem! Ilk ekimde asmed 5050 graft ekti ve Burda en fazla 2000 sac tuttu bu ekimi Dr koray yapmadi Tamam ama sonucta asmed ekti! Ve graftler cöpe Gitti!!
Fiziksel + graftler+ para Gitti.

Saclarim ince olabilir Evet ama asmed bunlari o meṣhur keyrobot ile ölcdü.
Ve ona Göre ekim yapildi. Göya .

12.12.2023 Kadar paramin bi kismini geri iaade etmesler veya Mail olarak baska cevap gelmese avukatlarim ile ikinci etapa gideceyiz.
En son para iadesi yapmicaklarini söylediler.

Avukatim dedi 12.12 bekliyelim ..... herseyi acikliyacakim

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #363 : 21 Ekim 2023, 20:36:50 »
 hepsini iste paranın
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #364 : 21 Ekim 2023, 20:43:46 »
Ben her zaman soylemisimdir .ezbere finans kullandirmak hekimlik etigine de aykiri.agri kesicinin bile fazlasi karacigeri etkilerken finans gibi ilacin ezbere herkese onerilmesi yanlistir.yok pskolojikmis falan. Karacigere etkileredemi pskolojik.neyse gecmis olsun.sac ekiminde olumsuz sonuclar herzaman vardir bu isin dogasinda var.ancak senin icin bile bile lades denmis sanki.
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #365 : 22 Ekim 2023, 11:18:49 »
Bu senin kaç ekimin? İlk ekimi kim yapmıştı?
Global Moderator

bayraktar29

• Full Member
« Yanıtla #366 : 11 Aralık 2023, 00:19:58 »
Ilk ekim Team Asmed.
Dilek hanim ve Alp Bayramoglu

Korkusuz Korkak

• Hero Member
« Yanıtla #367 : 11 Aralık 2023, 12:10:27 »
Merhaba, güncel resim paylaşabilirseniz çok iyi olur.
  • Ekim Tarihi: 04.05.2021
  • Ekim Merkezi ismi ASMED
  • Greft Miktarı 4.541
  • Yaşınız 45
  • Medikal Tedavi Ekim gününden itibaren Finasterid. 15. aydan itibaren 3 günde bir Avodart'a başladım, iki ay sonra haftada 2'ye düşürdüm. 15. aydan itibaren ayda bir defa toplam 15 seans prp yaptırdım. Ekim 2023 den itibaren haftada 5 gün Alpecin losyon kullanıyorum.

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #368 : 11 Aralık 2023, 13:34:30 »
bi fotograf eklesende saç yapin aşırı inceymiş zaten
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

jakos

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #369 : 11 Aralık 2023, 13:45:30 »
paramı almazsam bunu yaparım şunu yaparım diye tehdit ederseniz ben olsam size para vermem avukatınızda hiç bir şey yapamaz ortada fiziksel verilmiş bir zarar yok saç ekimi tüm kurallara uygun yapılmış
olmadı revize yapılmış istenilen sonuç alınmadı diye hiç bir sonuç elde edemezsiniz..

2 ekimde çıkışlar var ama sizin beklentiniz karşılanmadı bence 2 eklimde istenilen gibi olmadıysa sizin fiziksel saç gelişiminizde sorun olabilir saçlar zaten ince telli ve sanırım kendi saçlarınızda da dökülme devam ediyor bir yandan. siz 3 ekimi de yaptırsanız bence gene çok iyi sonuç olmayacak

bazı insanların saç yapısı dökülme şekli nedeni ile ne kadar da saç ekilse olmuyor

saç ektirmeden önceki halinize bakarsak var olan saçlarınız genel olarak seyrek ve incelmiş tüy gibi Asmed in tek hatası bence size saç ekmek olmuş ben olsam bu tarz vakalara saç ekip başıma bela almam

hemen awww o oldu bu oldu sınıfta kaldı bunlar komik ve hala bu forumun saç hakkında bilgisizliğini gösterir tamamen sonuç odaklıyız forum olarak saç kalitesi saç durumu alan genişliği kişinin saç gelişimine verdiği tepki bunlar hiç hesap edilmiyor ve bir çok kişi için yanıltıcı oluyor bu yorumlar.

son durumu lütfen saçlarınızı güzelce tarayarak ve normal ışık altında paylaşın
saçları açıp yüksek ışık altında değil.

bu nasıl bir yorum ya?

1) herkesin sınırlı grefti var bu greftleri çöpe atmak nasıl zarar vermek olmuyor? öyleyse gel ben senin greflerini söküp çöpe atayım nasılsa zarar vermemiş olurum

2) saç ekimi kurallara uygun yapılmış diyorsun hayırdır ekimde asistan mıydın? saçlar alınırken saklanırken ekilirken orada mıydın da her şey uygun diyorsun? bir hata yapılmadığından nasıl emin olabiliyorsun? ki bu asmed team'in daha önce de başarısız ekimleri var

3) kliniğin tek hatası ekim yapılmayacak durumda ekim yapmak olmuş demişsin, sanki bu ufak bir hataymış gibi. zaten bundan büyük hata mı olur? uygun değilse yapmayacaksın hem adamın parasını alıp hem ameliyat ve iyileşme sürecine sokup hem greftlerinden etmiş oluyorsun. bu zaten yapılabilecek en büyük hata?? bunu nasıl ufak bir şey gibi söyleyebiliyorsun?

4) arkadaş saç ekimine uygun değilmiş bunu forumdakiler anlamıyormuş durumu abartıyorlarmış diyorsun. tamam forumdakiler anlamıyor da asmed de mi anlamıyor? işin uzmanı olması gereken kişiler bunlar?

burda ekim yaptıran kişiyi suçlayacak saçın zaten inceymiş diyen yorumları hiç anlamıyorum o zaman ekim yapmayacaksınız doktor abi. bu bir ameliyat, yapan kişi de doktor. sanayide kaporta yaptırsan, usta arabanı iyice bozsa, abi zaten senin ilk durumun kötüydü yapacak bir şey yoktu dese ne dersin? madem öyleydi neden o zaman bunu baştan söylemedin müdahale ettin demez misin?  ki bu konu çok daha önemli

sonuçta bu evet ameliyat ve bünye işi, bazen ekimci her şeyi yapar ama olmaz. ama sonrasındaki tavır ve yapıcılık önemli.

staatsmann

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #370 : 08 Ocak 2024, 04:08:39 »
Hayirli aksamlar,

Fizikzel sarar görmedimi Siz nerden biliorsunuz?

Benden ilk ekim ve ikinci ekim öncesi kan aldilar ve ikinci ekim sonrasi baya israr ettiler ki proscar= yani finasterid kullanmami.
Buna ikinci ekimsonrasi uydum ve 6 ay boyunca kulandim istememe Ragmen cünki daha iyi olcak vesaire dendi Dr Bey tarafindan.

Sonuc fiziksel sarar nedenmi karaciger sonuclarim aṣiri kötü oldu!
Not: zaten karaciger iyi calismiyormus . Burdaki doktorum bana garantie Verdi dediiki sana finasterid Veren kisi Doktor deildir.
Ve kan sonuclarimi Bile asmede yolladim.istediler.
Demet hanima yolladim. Simdi usrofalk diye ilac kullaniyorum finasterid karacigere yasatii sorun cözlcekmi garantisi yok.

Fiziksel problemler var demeki !
Bilmeden konusmak Cook yanlis!

Ikinci problem! Ilk ekimde asmed 5050 graft ekti ve Burda en fazla 2000 sac tuttu bu ekimi Dr koray yapmadi Tamam ama sonucta asmed ekti! Ve graftler cöpe Gitti!!
Fiziksel + graftler+ para Gitti.

Saclarim ince olabilir Evet ama asmed bunlari o meṣhur keyrobot ile ölcdü.
Ve ona Göre ekim yapildi. Göya .

12.12.2023 Kadar paramin bi kismini geri iaade etmesler veya Mail olarak baska cevap gelmese avukatlarim ile ikinci etapa gideceyiz.
En son para iadesi yapmicaklarini söylediler.

Avukatim dedi 12.12 bekliyelim ..... herseyi acikliyacakim

Son durum nedir ?
  • Ekim Tarihi: 07.03.2023
  • Ekim Merkezi ismi Gold City Hair
  • Greft Miktarı 6060
  • Yaşınız 35 (NW5A)
  • Medikal Tedavi 16.03.2023`ten beri 1,25 mg Finasterid, Vitaminler, her gün 1 Asprin, PRP
Kellik YASAKLANSIN!
İlk Ekim 07.03.23
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=30929.0

yabulahan

• Full Member
« Yanıtla #371 : 10 Ocak 2024, 03:29:16 »
gecmiş olsun eger memnuniyetsızlıgın varsa hakkını aramak tabı kı en doğru hareket olur bole yoksa herkes kurbanlık kuzu gıbı her yapılanı kabul ederse bu merkezlerınde kaliteleri düşer kendılerını gelırtırmelerı ve de kalıtelerını ust seviyede tutmak ve maksimum musterı memnuniyeti prensıbı ıle çalışmaları gerek hizmet sektöründe özellikle yoksa sıradanlasmaları ve kaybolmaları kaçınılmaz.
  • Ekim Tarihi: 21-24.07.2023
  • Ekim Merkezi ismi ASMED
  • Greft Miktarı 4838
  • Yaşınız 48
  • Medikal Tedavi Finansteridi ekim oncesi sonrasi 20 ser gun kullanip 45. Gunde 1/2 procea olarak tekrar basladim solgar vm2000 biotin5000 omega3 kolajen tıp1-3

Facebook Twitter Instagram