Gönderen Konu: Asuman hairtrans. 4000 gref yaş 30  (Okunma sayısı 19907 defa)

Kuntakinta

• Jr. Member
  • **
Ynt: Asuman hairtrans. 4000 gref yaş 30
« Yanıtla #31 : 02 Aralık 2020, 01:05:24 »
Çok sağolasin  inşallah  hepimizin  sonucu  güzel  olur 
Olumlu mesaj görmek  gerçekten  pozitif  etkiliyor
Asuman  hanım  çok sağolsun  sürekli takipte   |-nazarboncugu-|

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 02 Aralık 2020, 02:03:54 »
Çok sağolasin  inşallah  hepimizin  sonucu  güzel  olur 
Olumlu mesaj görmek  gerçekten  pozitif  etkiliyor
Asuman  hanım  çok sağolsun  sürekli takipte   |-nazarboncugu-|

biz de takipdeyiz :) Tabi asuman hanımın her hastası ile çok güzel ilgilenmesi çok güzel

ekiminde çok başarılı planlanmış zaten hayırlısı
Global Moderator

Kuntakinta

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #33 : 02 Aralık 2020, 08:10:52 »
biz de takipdeyiz :) Tabi asuman hanımın her hastası ile çok güzel ilgilenmesi çok güzel

ekiminde çok başarılı planlanmış zaten hayırlısı
Çok teşekküler  hintel sayende doğru  bilgileri ,doğru  kişileri ve yerleri görüp  seçebiliyoruz teşekküler

Bir konuda danışmak isterim  sanada  arkadaşlar cevapladı ama senden de duymak isterim
Tepe  bölgemdeki kabuklar  döküldü  orda   10. Gün  olmadan  bu durum  beni üzmez   inşallah  herhangibir  kanama  olmadi 

Kuntakinta

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #34 : 03 Aralık 2020, 11:04:33 »
Kabuk dökumü

javelin

• Sr. Member
  • Mızrak çuvala sığmaz
« Yanıtla #35 : 03 Aralık 2020, 11:36:15 »
Hocam maşallah sen hızlı gidiyorsun, benim kabuk dökümü sanırım biraz uzun sürecek gibi, SAbah akşam bepanthol losyon ve sawpoo ile yıkıyorum kabuklanma bende fazla yok gibi..  Ön tarafta benim biraz hassasiyetlik var. Asuman hanım bana bekle dedi.

Dostum, Hintell'den Alıntıdır. İçin Rahat olsun

Arkadaşlar saç ekiminden sonra insanı en çok korkutan durum kabuk dökümü ve saçların dökülürken ki durumları

Genelde kabuklar temizlenirken saçların bir kısmıda dökülür bu saçlarda kabuklara ve kurumuş deri parçalarına yapışmış şekilde olur ve siz de bunları kök sanarsınız ma kesinlikle değil içiniz rahat olsun

Saç ekiminden 12 saat sonra kökler dünyanın en sağlam yapıltırıcısı olan kan ile birleşip derinin 5mm altında yapışıp kalır ilk bir hafta kafanızı çarp madıgınız kanama olmadığı sürece zarar görmezler ve 4 gün sonra iş bitmiş olur istesenizde o kökleri çıkaramassınız:)

Dökülmelere gelınce L veya düz saç telleri bunlarada takılmayın.

Sunuda eklıyım saç ekimi takıben 15 20 gün sonra kepeklenme olur aslında bu durum kepek degil deri parçalarıdır kafanıza binlerce kanal açıldığından deri hasar görür ve degişir eski deride pul pul dökülür.

Ve unutmayın saç ekimi bir operasyondur elbet zorlukları olacaktır şişme sivilce yara ağrı vs bu saç ekiminde degil her operasyonda oluşan durumlar ve bunların hepsı 10 gün yada 1 ay içinde tamamen toparlamış ve geçmiş olacaktır

Şunuda ekliyim saç ekimi sonrası var olan saçlarınız zayıflayacak ve bir kısmı eger cansız teller ise dökülücektir buda 3 ayda toparlanmaktadır yada 4 ay bu durumu en hafif şekilde atlatmanın yoluda hepinizin bildiği finasterid den geçer var olan saçları güçlendirmek gerekir güçlü saçlar daha dirençli ve dayanıklı olur aynı zamanda bu alınan kökleride beslediği için alınan kökler daha direncli beslenmiş olur
« Son Düzenleme: 03 Aralık 2020, 11:53:44 Gönderen: javelin »

Kuntakinta

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #36 : 03 Aralık 2020, 11:51:51 »
Hocam maşallah sen hızlı gidiyorsun, benim kabuk dökümü sanırım biraz uzun sürecek gibi, SAbah akşam bepanthol losyon ve sawpoo ile yıkıyorum kabuklanma bende fazla yok gibi..  Ön tarafta benim biraz hassasiyetlik var. Asuman hanım bana bekle dedi.
Ya abi vallah  anlamadim bende  çok hızlı  kabuk  oluştu  su ve şampuanlada  dökmedim  parmaklarımla   ufak  ufak geldi  kabuklar  geldi  |hiç  ovalamadım
Sonucu güzel  olsun  hepimiz  için  seninde  en kısa zamanda  dökümünün  gerçekleşir   tüm  iyi  dileklerim  senin için  |-nazarboncugu-|

javelin

• Sr. Member
  • Mızrak çuvala sığmaz
« Yanıtla #37 : 03 Aralık 2020, 11:54:47 »
Ya abi vallah  anlamadim bende  çok hızlı  kabuk  oluştu  su ve şampuanlada  dökmedim  parmaklarımla   ufak  ufak geldi  kabuklar  geldi  |hiç  ovalamadım
Sonucu güzel  olsun  hepimiz  için  seninde  en kısa zamanda  dökümünün  gerçekleşir   tüm  iyi  dileklerim  senin için  |-nazarboncugu-|

Yukarıda sana hintell'in daha önce kabuk dökümü ile ilgili verdiği bilgiyi paylaştım Oku.. için rahatlayacak : )  |-onayisareti-|

Kuntakinta

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #38 : 03 Aralık 2020, 11:58:44 »
Yukarıda sana hintell'in daha önce kabuk dökümü ile ilgili verdiği bilgiyi paylaştım Oku.. için rahatlayacak : )  |-onayisareti-|
Okudum  çok  teşekürler  içim  rahatladı vallah

Kuntakinta

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #39 : 03 Aralık 2020, 22:02:37 »
9. Gün donör  bölgesi (flash)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 04 Aralık 2020, 03:24:32 »
sen neye kafanı taktın :) hiç bir sorun sağlıklı güzel her şey yolunda güzel saçların olacak.. takipde olacağım merak etme
Global Moderator

Kuntakinta

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #41 : 04 Aralık 2020, 13:49:53 »
sen neye kafanı taktın :) hiç bir sorun sağlıklı güzel her şey yolunda güzel saçların olacak.. takipde olacağım merak etme
Çok teşekürler  hintel hocam 
Çok hızlı  döktüm  kabukları su ve şampuanla bile ihtiyaç  duymadım diyebilirim  5 ,6 günde   hızlı  olması tedirgin  etti   :)

javelin

• Sr. Member
  • Mızrak çuvala sığmaz
« Yanıtla #42 : 04 Aralık 2020, 15:12:44 »
Çok teşekürler  hintel hocam 
Çok hızlı  döktüm  kabukları su ve şampuanla bile ihtiyaç  duymadım diyebilirim  5 ,6 günde   hızlı  olması tedirgin  etti   :)

Maşallah donör bölge temiz görünüyor. Asuman hanım hakikaten homojen alım yapıyor. Bazı ekimciler donörü resmen katletiyor. Serkan aygın ve Asuman hanım bu konuda çok başarılı.  Bu arada benim kabuklar çok inatçı çıktı. 4. gündür sabah akşam losyon sürmeme rağmen yumuşamadı. İnşallah kısa zamanda dökerim... hakkımızda hayırlısı |-onayisareti-|

Kuntakinta

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #43 : 04 Aralık 2020, 15:21:45 »
Maşallah donör bölge temiz görünüyor. Asuman hanım hakikaten homojen alım yapıyor. Bazı ekimciler donörü resmen katletiyor. Serkan aygın ve Asuman hanım bu konuda çok başarılı.  Bu arada benim kabuklar çok inatçı çıktı. 4. gündür sabah akşam losyon sürmeme rağmen yumuşamadı. İnşallah kısa zamanda dökerim... hakkımızda hayırlısı |-onayisareti-|
Çok sağol  hocam
Asuman hanım ile iyi başladık  inşallah surecimizde  bole  devam eder 
En geç yarına  dökersin 

Kuntakinta

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #44 : 06 Aralık 2020, 16:46:59 »
12.Gün beyaz kabuklar meydana geldi kepek gibi elimle hafif oynadığımda  çıkıyor  şampuan olarak wichy  dercos kullanıyorum   yardımlarınız için teşekkürler

Facebook Twitter Instagram