Gönderen Konu: Şok dökülme  (Okunma sayısı 594 defa)

Karahan Girgin

• Full Member
Şok dökülme
« : 02 Kasım 2020, 01:43:54 »
Merhabalar, 19 ekim tarihinde ekim operasyonu gerçekleştirdim bugun itibariyle herşey yolunda çok şükür merak ettiğim konu şok dökülme olayı  ekim yaptırdığım yerdeki uzmanlar şok dökülmenin herkesde olmadığı , ekim sonrası süreçte operasyon alanına gerekli dikkatin ve özverinin hassasiyetinin gösterilmesi sonucu aynı zamanda kabuk dökümünde zarar vermeden gerekli işlemler yapılmış olursa dökülmenin minimum seviyelerde hiç olmamış gibi az olacağını söylediler ve benim ekimimin çok başarılı ilerlediğini dökülmenin olmama ihtimalinin çok yüksek olduğunu söyledir bu doğrumudur yoksa psikolojik rahatlatmamıdır? Biraz da yaşım çok genç 23 bu sebepden ötürüde iyileşmenin hızlı olup dökülmenin çok az seviyede gözle farkedilmeyecek gibi olacağı söylendi konu ile ilgili bilgisi olanların özellinle hintell ustamın yorumlarını bekliyorum teşekkürler

Salvador

• Hero Member
Ynt: Şok dökülme
« Yanıtla #1 : 02 Kasım 2020, 01:50:24 »
Merhabalar, 19 ekim tarihinde ekim operasyonu gerçekleştirdim bugun itibariyle herşey yolunda çok şükür merak ettiğim konu şok dökülme olayı  ekim yaptırdığım yerdeki uzmanlar şok dökülmenin herkesde olmadığı , ekim sonrası süreçte operasyon alanına gerekli dikkatin ve özverinin hassasiyetinin gösterilmesi sonucu aynı zamanda kabuk dökümünde zarar vermeden gerekli işlemler yapılmış olursa dökülmenin minimum seviyelerde hiç olmamış gibi az olacağını söylediler ve benim ekimimin çok başarılı ilerlediğini dökülmenin olmama ihtimalinin çok yüksek olduğunu söyledir bu doğrumudur yoksa psikolojik rahatlatmamıdır? Biraz da yaşım çok genç 23 bu sebepden ötürüde iyileşmenin hızlı olup dökülmenin çok az seviyede gözle farkedilmeyecek gibi olacağı söylendi konu ile ilgili bilgisi olanların özellinle hintell ustamın yorumlarını bekliyorum teşekkürler
Öncesi var mi?On cizgin lazer ile çizilmiş galiba çok estetik bulmadım ama ön kısım sık ekilmiş gibi duruyor ekilenler çıkarsa seni tatmin eder
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

Karahan Girgin

• Full Member
« Yanıtla #2 : 02 Kasım 2020, 09:38:07 »
Hayır lazerle çizilmedi hocam doğal çizgim dolduruldu öncesi ekte :) ancak merak ettiğim şok dökülme olayı herkesde oluyor mu yoksa olmuyor mu :)
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=17096.0
Her gece 5000mg biotin 1 kapsül
Her gece b vitamin mix 1 kapsül
2 günde 1 kapsül dvitamin,çinko,demir karışımı

Karahan Girgin

• Full Member
« Yanıtla #3 : 02 Kasım 2020, 14:09:19 »
Konu ile ilgili bilgisi olanlar  :-\
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=17096.0
Her gece 5000mg biotin 1 kapsül
Her gece b vitamin mix 1 kapsül
2 günde 1 kapsül dvitamin,çinko,demir karışımı

PEGO

• Hero Member
  • Saçların dökülmüş kanka
« Yanıtla #4 : 02 Kasım 2020, 14:14:00 »
Şok dökülme herkeste yaşanır, yaşamama şansın yok sadece seviyesi değişir. Ekilen saçların tümü de gidebilir %60’ı da gidebilir %30’u da bilemeyiz ama şok dökülme yaşamamak diye bir şey yok.
İstediğin kadar konu gez herkes yaşadı o yüzden kendini hazırla bu duruma.
Xpecia günde 2 tablet
Prozinc Plus Şampuan

Serkan Aygın 4200 Greft https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16500.0

Facebook Twitter Instagram