Gönderen Konu: Faul saç dökülmesi ve faulde kellik  (Okunma sayısı 3208 defa)

Salvador

• Hero Member
Faul saç dökülmesi ve faulde kellik
« : 03 Kasım 2020, 18:00:18 »
Uzun bir aradan sonra yeni bir konu ile karşınızdayım.Forumda faul genetiğe bağlı dökülebilir mi dökülürse kel kalır mı gibisinden sualler oluyordu.Genetige bağlı dökülebilir ama genetiğe bağlı kellesme olmaz diye düşünürken ünlü bir İspanyol doktorun bu gorseline rastladım ve paylaşmak istedim çok az da olsa böyle bir ihtimal var.Burada da kanıtı var

Gregor59

• Hero Member
Ynt: Faul saç dökülmesi ve faulde kellik
« Yanıtla #1 : 03 Kasım 2020, 22:27:31 »
Orası kel kalmaz diyenler görsün

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 03 Kasım 2020, 22:31:20 »
Olabilir şans işi biraz galiba :)
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #3 : 03 Kasım 2020, 22:57:24 »
Benimde seyrek Faul Ekim yaparsam  Faul       yapacam  başarılı  olurmu sence ?

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 03 Kasım 2020, 23:52:38 »
Benimde seyrek Faul Ekim yaparsam  Faul       yapacam  başarılı  olurmu sence ?
Olanları gördüm neden olmasın forumda da o bölgeye Ekim yaptıranlar oluyor fakat saçların genel durumu ne?Oraya harcayacak donor var mi

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 04 Kasım 2020, 02:52:31 »
fual kısaca temple dökülme sekli geriye dogru olur kulak yönüne doğru geriler döküle döküle

alan nadiren seyrekleşir bazı vakalarda genelde bitiş çizgisinden  cm cm dökülerek geriler.
Global Moderator

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 04 Kasım 2020, 06:54:32 »
Senin dökülmez merak etme.Önce norwood 0.33ünü kaybetmen lazım resimdeki şahıs nw7.

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 04 Kasım 2020, 12:27:39 »
Senin dökülmez merak etme.Önce norwood 0.33ünü kaybetmen lazım resimdeki şahıs nw7.
Aranızda bir sakalasma vardı ama bu yarışa donmus😂kimin saçı daha çabuk dökülüyor yarışı galiba bu.Bu arkadasin norwood skalası şu an seninkinden daha geri de emin olabilirsin uyguladigin tedaviler her ne kadar inkar etsen de senin saçlarını koruyor ya da sen ön çizgideki cekilmeni çok dert ediyorsun.Belki saçında yoğunluk azalması vardır ama şu an için senin saç durumun gregordan iyi tabi bildiğim kadarıyla senin yaşın daha küçük eğer genetik dökülme varsa o yaşa geldiğinde daha kotu de olabilir.Bunu da zaman gosterir

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 04 Kasım 2020, 15:20:00 »
Aranızda bir sakalasma vardı ama bu yarışa donmus😂kimin saçı daha çabuk dökülüyor yarışı galiba bu.Bu arkadasin norwood skalası şu an seninkinden daha geri de emin olabilirsin uyguladigin tedaviler her ne kadar inkar etsen de senin saçlarını koruyor ya da sen ön çizgideki cekilmeni çok dert ediyorsun.Belki saçında yoğunluk azalması vardır ama şu an için senin saç durumun gregordan iyi tabi bildiğim kadarıyla senin yaşın daha küçük eğer genetik dökülme varsa o yaşa geldiğinde daha kotu de olabilir.Bunu da zaman gosterir
28 yaşında nw4-5 olurum.Gregor sadece benden değil forumum %99undan daha iyi saç genetiğine sahip

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 04 Kasım 2020, 16:07:10 »
28 yaşında nw4-5 olurum.Gregor sadece benden değil forumum %99undan daha iyi saç genetiğine sahip
28 yaşında norwood 4 5 olan çok insan gördüm de senin durumundan gelip o yaşta o kadar kel olanı görmedim desem yalan olmaz.Bence çok evham yapma saçın keyfini çıkar o saç 30lara kadar gelir senle en az tabi daha ileri de gidebilir.İlerde forumda tedavi reis vardı demisti dersin :)

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 05 Kasım 2020, 06:51:04 »
28 yaşında norwood 4 5 olan çok insan gördüm de senin durumundan gelip o yaşta o kadar kel olanı görmedim desem yalan olmaz.Bence çok evham yapma saçın keyfini çıkar o saç 30lara kadar gelir senle en az tabi daha ileri de gidebilir.İlerde forumda tedavi reis vardı demisti dersin :)

Ben 40 diyorum Salva
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 05 Kasım 2020, 16:10:45 »
Ben 40 diyorum Salva
40 dersem topa dizer diye demedim :)

Facebook Twitter Instagram