Gönderen Konu: Ekim öncesi antidepresan kullanımı  (Okunma sayısı 628 defa)

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Ekim öncesi antidepresan kullanımı
« Yanıtla #1 : 10 Kasım 2020, 18:51:37 »
 eskiden ekime 1 hafta kala kanı sulandırıcı şeleri yasaklarlardı.kanı sulandırmıyorsa sorun yok.ekimde zaten diş yaptırmak gibi oldu onune gelen ektiriyor sıradanlaştı pek stres yapıcak bir durum değil
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 10 Kasım 2020, 19:21:32 »
Antidepresanlar ilk kullanımda etkili olmaz. Genelde 2-4 hafta sonra etkisini gösterir. Hatta ilk kullanımlarda anksiyete, panik durumunu daha da arttırabilir.kişiden kişiye değişir   tabi ilk kullanımda pamuk gibi oldum diyende var anksiyete halini arttırdı diyen de var. Gereksiz olur bence saç ekimi için antidep kullanmak..
Belki x*nax etkili olabilir ama psikologa danışmak gerekir zaten yeşil reçeteli galiba. uyku ilacı olarak ta kullananlar var bunu.. Ekimde kullanılan ilaçlarla etkileşimi olur mu onuda araştırmak lazım.

heprotar

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 10 Kasım 2020, 20:47:30 »
antidepresanlar saç dökülmesi yapıyor tavsiye etmem üstat.
onun yerine sedayson uygulayan bir ekim merkezinde saç ekimi yaptırınız .bu şekilde zaten yarı uyur durumda oluyorsun hiç bir şey hissetmezsin.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 11 Kasım 2020, 03:06:00 »
xanax alabılırsın kendını ıyı hıssedersın tabı 1 kereye mahsus ekım gunu
Global Moderator

Fatih Y?lmaz

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 12 Kasım 2020, 03:05:30 »
antidepresanlar saç dökülmesi yapıyor tavsiye etmem üstat.
onun yerine sedayson uygulayan bir ekim merkezinde saç ekimi yaptırınız .bu şekilde zaten yarı uyur durumda oluyorsun hiç bir şey hissetmezsin.
ataraxta dahil mi buna ?

Facebook Twitter Instagram