Gönderen Konu: Saçımı ektiririm kurtulurum bu kadar basit demek mantıklı mı ?  (Okunma sayısı 640 defa)

Hasann06

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bu arkadaşlar rus ruleti oynuyorlar hocam kime patlarsa artık.nekroz olanmı ararsın ,çim adam olanmı yada kafası sivilce tarlasına dönen her türlü var malesef bu düşünce ile işi yüzde 90 şansa bırakıyorlar.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
çok yanlış
Global Moderator

Siddhartha

• Hero Member
Yanlis dostum. Forumdaki sorunlu ekimlere bak cevabi kendin bulursun
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

emekli kel

• Hero Member
 bir kere agresif saç dokulmesi varken ekim olmaz ekilen çıkar olan dokulur yolunmuş tavuk gibi olur insan.merkezlerde agresif dokulmesi olanı git kontrol altına al oyle gel demeli ekmemeli para için.2.cisi ekimden sonra kendi saçlarımızı korumalıyız.koruyalımki ekim anlam kazansın.3.her yere ektirilmez çok iyi arastırılmalı hayat meyat meselesi gozunle bakılmalı
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Trevor

• Hero Member
bir kere agresif saç dokulmesi varken ekim olmaz ekilen çıkar olan dokulur yolunmuş tavuk gibi olur insan.merkezlerde agresif dokulmesi olanı git kontrol altına al oyle gel demeli ekmemeli para için.2.cisi ekimden sonra kendi saçlarımızı korumalıyız.koruyalımki ekim anlam kazansın.3.her yere ektirilmez çok iyi arastırılmalı hayat meyat meselesi gozunle bakılmalı

evet arkadaşlar agresif dökülme varken kesinlikle bencede saç ekimi yaptırmamalı abim aynı hatayı yaptı şu anda malesef doner çok kötü ve ikinci ekim için çoğu yer kendisini kabul etmiyor.

teyfo33

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
n7 nisen dogru  cunku kaybedecegın hıc bır sey yok donor ve parandan baska ve sonuc alırsan evet eskı halınden kurtulursun ama  dokulme devam edıyorsa ozaman  hayır
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15231.0

Takviyeler ;
Finasterid 1/4
 aksam xpecia
coraspin
d3 vitamini

Facebook Twitter Instagram