Gönderen Konu: Saç ekibinden hemen sonra hangi takviyeler kullanılabilir ?  (Okunma sayısı 571 defa)

?rfan Güç

• Yeni üye
  • *
Evet abilerim kardeşlerim p.tesi serkan aygın klinikte saçları ektirdim fotolar gelmedi gelince süreci paylaşıcam yarın ilk yıkamam var büyük ihtimal yarın gelir ve paylaşıma başlarım.klinik 18.günden sonra   xpecia ve finest kullanmami söyledi.Ben de arkadaş önerileri doğrultusunda  ekimden sonra solgar l arginin alır  elimde de biraz biotin vardı 2 sini kullanırım demiştim daha iyi olur diye belki.18.güne kadar kullanırım demiştim ama klinik böyle bir önerimiz yok dedi resmen kullanmayın dediler, bunun sebebi sizce nedir 18.güne kadar l arginin veya biotin kullansak 18 günden sonra xspecia ve fineste geçsek sıkıntı olur mu ayrıca neden 18. günden sonra takviyeleri kullanmaya başluyoruz tam nedenini anlayamadım siz ne düşünüyorsunuz?

Trevor

• Hero Member
Ynt: Saç ekibinden hemen sonra hangi takviyeler kullanılabilir ?
« Yanıtla #1 : 11 Kasım 2020, 23:23:34 »
expecia içerinde mineraller olan ve ayrıca içerinde saw palmetto  gibi bitkisel ürünler olan bir tablet .finaterid ise tıbbi bir ilaç ve normalde prostat büyümüseni durdurmak için kullanılıyor,saç için kullanımınada fda onay vermiş durumda yani expecia ve finasterid farklı şeyler bunları birbirine karıştırmayalım.
kullanmaya karar verirseniz ekimden aylar önce başlamak çok daha mantıklı olur.

Facebook Twitter Instagram