Gönderen Konu: Saç ekiminden hemen sonra burun ameliyatı  (Okunma sayısı 545 defa)

Aydeeli

• Yeni üye
  • *
  • Medeks saç ekimi
Saç ekiminden hemen sonra burun ameliyatı
« : 23 Kasım 2021, 17:54:58 »
Merhaba arkadaşlar,
Önümüzde ki hafta saç ekimi yaptıracağım ve 3-4 gün sonrada burun ameliyatı olacam, maalesef zaman konusunda çok sıkıntım olduğu için böyle düşündüm, doktorlara göre iki ameliyat birer gün aralıklarla yapılabilir, tabi ben emin olamadım tamamen maddi yaklaşıyor olabilirler, bu kadar kısa sürede başka bir operasyon geçirmek saç ekimini etkileyebilir mi , bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.

Saç ekimi içinde medeks veya esteworld seçicem , medeks 6 bin greft ekeceğini söyledi, esteworld bunun mümkün olmadığını 4 bin greft ekiceğini söylüyor, burun ameliyatını esteworld'de olacam bu konuda iyiler ama saç konusunda emin değilim, hangisini önerirsiniz

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
Ynt: Saç hekiminden hemen sonra burun ameliyatı
« Yanıtla #1 : 23 Kasım 2021, 18:03:07 »
foruma hosgeldin......

arkadasim sen manavdan meyvemi almaya gidiyorsunda yolda armutmu alsam diye düsünüyorsun ???

haftaya sac ekitirecekmissin ve daha 2 merkez arasinda karar vermemissin,   sac ekiminden 3 gün sonra burun ameliyati olacakmissin !!!!!!!!!!!

Aydeeli

• Yeni üye
  • *
  • Medeks saç ekimi
Ynt: Saç hekiminden hemen sonra burun ameliyatı
« Yanıtla #2 : 23 Kasım 2021, 18:22:23 »
Hoşbulduk, Hayır kararımı medeks olarak vermiştim zaten , esteworld biraz kafamı karıştırmaya çalışmış olabilir emin olmak için sorayım dedim, üç gün sonra burun ameliyatı konusuna gelirsek sebebini açıkladım maalesef zamanım yok benim. Kesin burun ameliyatı olacam diye bir şey yok , doktorlar bunda sakınca görmüyor ama herkesin maddiyata baktığı bir yerde bunu sizlerede sormak istedim bu yüzden bu konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim
  • Ekim Merkezi ismi Medeks hair center
Medeks Saç ekim merkezi

Can13

• Hero Member
Ynt: Saç ekiminden hemen sonra burun ameliyatı
« Yanıtla #3 : 23 Kasım 2021, 19:12:40 »
Dostum iyi araştırıp saç ektir para bulursun ama giden saçların bidaha gelmeycek donordeki

Erolkara

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 23 Kasım 2021, 22:17:11 »
İkisini art arda olursan muhtemelen bünyen kaldıramayıp panik atak falan olursun bence  :)

DEMİRBİLEK

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 25 Kasım 2021, 18:46:34 »
Merhaba arkadaşlar,
Önümüzde ki hafta saç ekimi yaptıracağım ve 3-4 gün sonrada burun ameliyatı olacam, maalesef zaman konusunda çok sıkıntım olduğu için böyle düşündüm, doktorlara göre iki ameliyat birer gün aralıklarla yapılabilir, tabi ben emin olamadım tamamen maddi yaklaşıyor olabilirler, bu kadar kısa sürede başka bir operasyon geçirmek saç ekimini etkileyebilir mi , bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.

Saç ekimi içinde medeks veya esteworld seçicem , medeks 6 bin greft ekeceğini söyledi, esteworld bunun mümkün olmadığını 4 bin greft ekiceğini söylüyor, burun ameliyatını esteworld'de olacam bu konuda iyiler ama saç konusunda emin değilim, hangisini önerirsiniz
mümkün kardeşim mümkün bende medeks te  ektirdim 7200 greft Esteword halt  etmiş..

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 25 Kasım 2021, 22:06:28 »
Burun için daha iyi bir yer seçmeni tavsiye ederim.

Dr Hüseyin vural olabilir 15 bin tl gayet başarılı.

Saç içinde medeks derim tabiki

Ama iki operasyon 1 gün arayla olmaz  saç ekiminden sonra kabukları dökünce olmalısın 10 gün sonra
Global Moderator

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 26 Kasım 2021, 00:00:59 »
Dr huseyin vural.hakkinda detayli bilgin varmo hintel kardes.
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 26 Kasım 2021, 00:14:18 »
Dr huseyin vural.hakkinda detayli bilgin varmo hintel kardes.

Aslında benim çok yakın bir arkadaşım araştırıyor
Uygun fiyata en iyi burun sonucunu alacağı bir doktor
Uzun zamamdır

Onu bulmuş araştırarak bende baktım biraz araştırdım fiyat uygun ve başarılı

Bahsettiğin hastane tamamen ticaratane dostum ben gidip kafesine tost yemem
Bırak saçı burunu :)

Kolon hastanesinde bahsettimiz doktor
Saç ekimi içinde medesk bence
İkisi arasında.
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram