Gönderen Konu: LAZER GÖZ AMELİYATI OLANLAR  (Okunma sayısı 1589 defa)

MortalStroke

• Full Member
LAZER GÖZ AMELİYATI OLANLAR
« : 28 Mayıs 2021, 18:58:41 »
Merhaba herkese 18 yaşındayım 8 senedir gözlük kullanıyorum artık zor oluyor cunku 4.5 miyop gözlerim. Temmuzda doktora gideceğim ameliyat olabilecekmiyim diye (GÖZ NUMARAM 2 YILDIR SABİT) Lazer olanlar tecrübelerini aktarırsa memnun olurum kaç yasınızda oldunuz memnunmusunuz lütfen belirtin.

tuna_85

• Jr. Member
  • **
Ynt: LAZER GÖZ AMELİYATI OLANLAR
« Yanıtla #1 : 28 Mayıs 2021, 19:08:27 »
2005'te oldum Ankara Kudretgöz'de. Şu an 36 yaşındayım. Her sene Dünyagöz'e muayene oluyorum. Doktor gözleriniz çok iyi, hiçbir problem yok diyor. Miyoptum 1.5-2

MortalStroke

• Full Member
« Yanıtla #2 : 28 Mayıs 2021, 19:19:23 »
2005'te oldum Ankara Kudretgöz'de. Şu an 36 yaşındayım. Her sene Dünyagöz'e muayene oluyorum. Doktor gözleriniz çok iyi, hiçbir problem yok diyor. Miyoptum 1.5-2
Kuruluk vs başka bir sorun oldumu abi?
Xpecia (x2)
Minoxil forte (x2 5 puf)
Sebamed anti hairloss
Alpecin c1 caffein shampoo

tuna_85

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 28 Mayıs 2021, 19:37:24 »
O zaman iki üç gün yanma, batma oldu. Çok kanlanma oldu. Ama günümüzdeki no-touch lasingde bu problemler pek yokmuş.

Lana1900

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 28 Mayıs 2021, 19:44:56 »
Bende de miyop var.En son 2.5 civarıydı her iki gozde de ayrı ayrı.29 yaşıma az kaldı merak ettiğim goz numarasi sürekli artıyor mu yoksa belli bir yaştan sonra duruyor mu.Benim sanki artıyor gibi.

MortalStroke

• Full Member
« Yanıtla #5 : 28 Mayıs 2021, 19:46:43 »
Bende de miyop var.En son 2.5 civarıydı her iki gozde de ayrı ayrı.29 yaşıma az kaldı merak ettiğim goz numarasi sürekli artıyor mu yoksa belli bir yaştan sonra duruyor mu.Benim sanki artıyor gibi.
Abi kişiden kisiye değişiyormuş benim belki çocukluktan beri var diye artık durmuş olabilir iyi bir doktor bulursan sana durduğunu numaranin veya uygunsun degilsin söyleyebilir
Xpecia (x2)
Minoxil forte (x2 5 puf)
Sebamed anti hairloss

MortalStroke

• Full Member
« Yanıtla #6 : 28 Mayıs 2021, 19:47:51 »
O zaman iki üç gün yanma, batma oldu. Çok kanlanma oldu. Ama günümüzdeki no-touch lasingde bu problemler pek yokmuş.
İki üç gün önemli değilde ömürlük bir sorun olmasin yeterki 😀
Xpecia (x2)
Minoxil forte (x2 5 puf)
Sebamed anti hairloss

Lana1900

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #7 : 28 Mayıs 2021, 19:50:22 »
Abi kişiden kisiye değişiyormuş benim belki çocukluktan beri var diye artık durmuş olabilir iyi bir doktor bulursan sana durduğunu numaranin veya uygunsun degilsin söyleyebilir

Doğrudur kişiden kişiye degistigi bence.Benim lise sonlara doğru birden bozuldu.Ama son zamanlarda farkediyorum daha da bozuldu sanki.En son birkaç yıl önce gitmiştim doktora.

tuna_85

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 28 Mayıs 2021, 20:41:50 »
16 senedir hiçbir sorun yaşamadım. Tek sorunu askerde Eğirdir Dağ Komando Okulunda asteğmendim, göz muayenesinde doktor gözümün lazer ameliyatı olduğunu görerek beni normal piyade sınıfına geçirdiler. Bu da sorun değil nimet, lütuf. Eşimin gözünü de yaptıracaktım kornası ince çıktı. Hiç düşünme yaptır. Ama çok vasat yerlerde yaptırma. Ben yaptırdığımda çok az yer vardı. Ama kaliteli idi. Şimdi saç ekim merkezleri gibi, herkes yapıyor.

tuna_85

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #9 : 28 Mayıs 2021, 20:45:08 »
Ben hiç gözlük takmadım hayatımda yaptırdığımda 19 yaşında idim. Her lazer yapılanda sıfır küsür derece bir süre sonra oluyormuş. Ama bu normal bir şey. İlk yaptırdığında kartal görüşü yakalanıyor sonra ufak dengeleme oluyor, dendi bana. Ama bu normal insan gözünde olması gerekenmiş.

MortalStroke

• Full Member
« Yanıtla #10 : 28 Mayıs 2021, 21:27:24 »
16 senedir hiçbir sorun yaşamadım. Tek sorunu askerde Eğirdir Dağ Komando Okulunda asteğmendim, göz muayenesinde doktor gözümün lazer ameliyatı olduğunu görerek beni normal piyade sınıfına geçirdiler. Bu da sorun değil nimet, lütuf. Eşimin gözünü de yaptıracaktım kornası ince çıktı. Hiç düşünme yaptır. Ama çok vasat yerlerde yaptırma. Ben yaptırdığımda çok az yer vardı. Ama kaliteli idi. Şimdi saç ekim merkezleri gibi, herkes yapıyor.
Abi babam bu konuda çok hassas o yüzden en iyi olabilecek doktora ve hastaneye gideceğiz önemli bişey göz seninde memnun olmana sevindim.
Xpecia (x2)
Minoxil forte (x2 5 puf)
Sebamed anti hairloss

MortalStroke

• Full Member
« Yanıtla #11 : 07 Kasım 2021, 22:43:26 »
Arkadaşlar ameliyatı oldum temmuzda gözlerim şuan 0.25 şu anlık memnunum.
Xpecia (x2)
Minoxil forte (x2 5 puf)
Sebamed anti hairloss

baskan123

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 07 Kasım 2021, 22:58:54 »
0.75 gözlerim ve astigmat var. Lazer ameliyatı olabiliyorsam askerden önce ben de olacağım.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 08 Kasım 2021, 13:09:36 »
Annemi geçensene götürüp yaptırmış çok rahatladı ve çok mutlu su an
Global Moderator

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #14 : 08 Kasım 2021, 16:45:42 »
Bende 2019'da gözlük alırken muayne için tarih almıştım ama corona çıktı kaldım gözlükle :).
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Facebook Twitter Instagram