Gönderen Konu: Doktor Tavsiyesi  (Okunma sayısı 1181 defa)

Buckley

• Yeni üye
  • *
Doktor Tavsiyesi
« : 14 Kasım 2020, 02:52:44 »
Merhabalar,

Seboreik Dermatit ve saç dökülmesi için cilt doktoru tavsiyesi rica ediyorum istanbul'da. Saç diplerine bakacak, kan hormon testi falan yaptıracağım ve genetik dökülme demeden önce gerçekten ilgilenen bir doktora rastayan var mı?

Spencer

• Hero Member
Ynt: Doktor Tavsiyesi
« Yanıtla #1 : 14 Kasım 2020, 07:26:09 »
Profesör Server Serdaroğlu var ama sadece özel ofisinde muayene eder, kendisi benimde doktorum
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

descript

• Sr. Member
    • Kilo Aldırıcı
« Yanıtla #2 : 14 Kasım 2020, 10:04:13 »
Profesör Server Serdaroğlu var ama sadece özel ofisinde muayene eder, kendisi benimde doktorum
Muayene ucreti ne kadar

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 14 Kasım 2020, 16:45:24 »
Muayene ucreti ne kadar

En son 750 liraydı ama 550'ye düşmüş diye duydum. Yakın zamanda bir arkadaş gitmişti.

baldsetfree

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 15 Kasım 2020, 19:36:30 »
Doktora girmenin saç problemlerini azaltmakta hiç faydası yok .boşuna zamanınızı ve paranızı harcamayın üç saat netten saçla ilgili araştırma yap en kral bu işi  bildiğini iddia eden cildiyeciden bilgili olursun .
cildiyeci saç ne alaka hem trikolojist olması lazım öyle bir meslekte türkiyede yok .

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 16 Kasım 2020, 05:40:45 »
Doktora girmenin saç problemlerini azaltmakta hiç faydası yok .boşuna zamanınızı ve paranızı harcamayın üç saat netten saçla ilgili araştırma yap en kral bu işi  bildiğini iddia eden cildiyeciden bilgili olursun .
cildiyeci saç ne alaka hem trikolojist olması lazım öyle bir meslekte türkiyede yok .

Yanılıyorsun, Türkiye'de trikologlar var.

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 16 Kasım 2020, 05:57:55 »
Resimleri at biz bakalim, TR deki bircok doktordan daha iyi seviyede arkadaslar var burda
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Buckley

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 17 Kasım 2020, 01:48:38 »
Resimleri at biz bakalim, TR deki bircok doktordan daha iyi seviyede arkadaslar var burda

Hocam, şu son 2-3 ayda iyice psikolojimi etkileyecek hale geldi. Fotoğraf çekilmekten dahi kaçınıyorum. Şu son 1 ayda bile inanılmaz fark var. Çok, çok agresif ilerliyor. Ürolojik de problemler yaşıyorum. Acaba onla mı alakalı diye düşünüyorum. O yüzden doktor tavsiyesi istedim. Bu ara iki doktora da gitmeyi planlıyorum. En son Ağustos ayında doktora gittim sanırım. Erkek tipi dökülme diyip Androvium verdi ama kullanmadım. Şu an çok ciddi seyrelme var berber bile farketti son seferde bu kadar değildi noldu diye. Saç diplerinde yanma da söz konusu.

Pandemi falan da etkiledi tabi de ne olduysa bu son 2-3 ayda oldu. Yoksa yavaş seyirde devam eden bi dökülmem vardı zaten.

SonPişmanlıkNeyeYarar

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 17 Kasım 2020, 02:46:20 »
Nazlanma hadi atta görelim bi herkes keş zaten Burda

Buckley

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 17 Kasım 2020, 11:42:17 »
Nazlanma hadi atta görelim bi herkes keş zaten Burda

Nazlanma evrelerini geçeli çok oldu hocam keşke öyle bişi olsa. Pandeminin başında öyleydim. Şimdi durum korkutucu. Utandığımdan falan değil alacağım reaksiyondan korktuğum için de paylaşmıyorum. Durumun korkutuculuğu dile gelsin istemiyorum. Sadece genetik olmadığına eminim, şu an bile saç diplerim kıpır kıpır. Eskiden böyle değildi. Bi tuhaflıklar var. Randevu aldım bakalım da ona da 10 gün falan var. O zamana kadar sıkıntı.

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 17 Kasım 2020, 22:28:14 »
Nazlanma evrelerini geçeli çok oldu hocam keşke öyle bişi olsa. Pandeminin başında öyleydim. Şimdi durum korkutucu. Utandığımdan falan değil alacağım reaksiyondan korktuğum için de paylaşmıyorum. Durumun korkutuculuğu dile gelsin istemiyorum. Sadece genetik olmadığına eminim, şu an bile saç diplerim kıpır kıpır. Eskiden böyle değildi. Bi tuhaflıklar var. Randevu aldım bakalım da ona da 10 gün falan var. O zamana kadar sıkıntı.

Nereden aldın randevuyu?

Buckley

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 18 Kasım 2020, 00:08:55 »
Nereden aldın randevuyu?

Mevcut pandemi şartlarını da düşünerek Koç Üniversitesi hastanesinden aldım. Aslında istediğim doktor başkaydı gününün uyuşmaması sebebiyle başka bir doktordan almak zorunda kaldım. Sırf saç dökülmesi için gitmiyorum bu arada. Başka cilt şikayetlerim de var.

Facebook Twitter Instagram