Gönderen Konu: Saç ekimi sonrasi saç yıkama ve bakım  (Okunma sayısı 742 defa)

Arda Gündüz

• Yeni üye
  • *
Saç ekimi sonrasi saç yıkama ve bakım
« : 14 Kasım 2020, 08:25:25 »
Arkadaslar herkese merhaba forumda yeniyim kısmetse pazartesi gunu Serkan Aygın kliniginde sac ekim islemi yaptiracagim fotolarimi atacagim zaten.

Benim sorum ekim sonrasi sac yikama ve kremleme ile ilgili olacak, forumda derli toplu bir baslik bulamadim.

1- Ekimden sonra ozellikle ilk 15 gun saclarinizi yikarken ovaladiniz mi, suyun sicakligi nasildi, suyun tazyigini direk ekim bolgesine mi verdiniz yoksa berberlerdeki gibi suyu enseden on bolgeye mi akittiniz, once krem ve losyon sonra yikama sonra sampuan surup tekrar yikama seklinde mi yapiyorsunuz ?

2- Kabuklari doktum deniyor forumda surekli, bu saclarimizi yikarken kabuklari elle ovalayarak dokmek anlamina mi geliyor yoksa kabuklarin kendiliginden dusmesi anlamina mi ? Kabuklar dusmezse napacagiz ?

3- Ekim sonrasi gun icinde ne siklikta hangi nemlendiricileri kullandiniz ? Fısfıs mi onerirsiniz normal krem mi ? En iyi marka krem ve sampuan hangisidir ?

Sorular biraz uzun kusura bakmayin lutfen cevaplariniz icin simdiden tesekkur ederim.

dacht

• Full Member
Ynt: Saç ekimi sonrasi saç yıkama ve bakım
« Yanıtla #1 : 14 Kasım 2020, 09:34:46 »
 Bunların hepsini ayrıntılı ayrıntılı anlatacaklardır kardeşim emin ol.

Hele bi ektir hayırlısıyla, yine sorun olursa herkes yardımcı olmaya çalışacaktır
Saç ekim sürecim:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=17042.0

Takviyeler:
Xpecia 2 adet/gün
Hardline Vitamin Mineral Tablet 1 adet/gün
Arginine 2,5 gr/gün

Facebook Twitter Instagram