Gönderen Konu: Serkan Aygın Klinik / Cüneyt Bey ve Ekibi / 4068 greft /yaş 35/16.11.2020  (Okunma sayısı 9908 defa)

ardagunduz

• Yeni üye
  • *
Arkadaşlar selamlar bugün ekimin ikinci günü Serkan beyin ve özellikle Cüneyt hocanın ilgi alakasından çok memnun kaldım umarım sonuçlar da güzel olur. Daha sonra ekim gününü detaylıca anlatacağım şimdilik sadece fotoğrafları atacağım. İyi günler herkese.

ardagunduz

• Yeni üye
  • *
Ekim sonrası

eskey

• Yeni üye
  • *
Geçmiş olsun, güzel duruyor hocam

Arda Gündüz

• Yeni üye
  • *
Tesekkur ederim proscar ve xpecia ile destekleyecegim kacinci gunde baslamam lazim sizce ?

KeLOglan@@

• Yeni üye
  • *
Geçmiş olsun , gayet güzel ve sık bir ekim olmuş. Çoklu greft yoğunluğu da  iyi bence. Takviye ve iyi bir bakım ile ekiminiz çok iyi olacağa benziyor.

ingeniero

• Yeni üye
  • *
Dostum hayırlı olsun aynı gün girdik umarim ikimizin de istedigi gibi olur. Cok güzel olmuş seninki de hayırlı olsun. Buradan yine paslasiriz sürekli :)

Münir

• Sr. Member
Herşey perfect şimdilik üstat umarım sonuç mutlu eder.

Arda Gündüz

• Yeni üye
  • *
Tesekkurler arkadaslar :) tabiki paslasacaz dostum iki gundur bakiyodum sana konu actin mi diye bugun buldum gecmis olsun tekrardan   |-nazarboncugu-|

Beyonder

• Sr. Member
  • oo bizim kel gelmiş.
Çok iyi bir planlama olmuş hayırlı olsun
  • Yaşınız 26
Prozinc Plus
Xpecia gece 2 sefer (08.09.2021)
Finasterid (08.10.2021)

Arda Gündüz

• Yeni üye
  • *
Yorum yapan arkadaslar cok tesekkurler Hintel hocami da bekliyorum degerli gorusleri icin. Bu arada bugun ekimin 3. Gunu kafama ekim yerine merkezin verdigi bir solusyon surmeye baslayacagim ancak solusyon fisfis degil damla damla akiyor elime damlatip hafif dokunuslarla ekim yerine sursem olur mu acaba ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hayırlı olmasını dilerim açık alana göre başarılı bir planlama olmuş umarım güzel çıkışların olur
Global Moderator

Arda Gündüz

• Yeni üye
  • *
Tesekkur ederim umarim bundan sonraki surec de guzel ilerler  |-onayisareti-|

ingeniero

• Yeni üye
  • *
Yorum yapan arkadaslar cok tesekkurler Hintel hocami da bekliyorum degerli gorusleri icin. Bu arada bugun ekimin 3. Gunu kafama ekim yerine merkezin verdigi bir solusyon surmeye baslayacagim ancak solusyon fisfis degil damla damla akiyor elime damlatip hafif dokunuslarla ekim yerine sursem olur mu acaba ?

abi ben en tepeden paralel bir çizgi şeklinde sıkıyorum sonra kafamı aşağı eğiyorum alna kadar akıyor. Dokunmadan o şekilde sürüyorum :)

Arda Gündüz

• Yeni üye
  • *
Aynen abi oyle yaptim ben de ama 4 gunde tupu yariladik :)) simdi bi cay tabagina 5-6 damla sıkıyorum ordan parmagima surup iki parmagimla hafif hafif dokunarak islatiyorum ekili bolgeyi baya rahat oldu bu sekilde. Bugun ilk yikamayi yapacagim asil heyecan orda :) 5. Gundeyim durum su sekilde kafam sisti sanki odemden ne yapabilirim acaba ? Ekim icin de yorum yaparsaniz sevinirim arkadaslar.

emrah8

• Jr. Member
  • **
merhaba, greft sayılarınız çok iyi, bence güzel bi ekim olmuş, ödem için de bol su içebilirsiniz
saç ekimim

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16454.0
xpecia günde 2 kez
çiğ kabak çekirdeği
aveda şampuan
omega 3 ve c vitamini (2 ya da 3 günde bir alıyorum)

Facebook Twitter Instagram