Gönderen Konu: Dr Serkan AYGIN / 03.03.2021 / 4650 Greft / Yaş:27 / Cüneyt Bey Ekibi  (Okunma sayısı 10190 defa)

Grizzly

• Yeni üye
  • *
Merhabalar,

Yaklaşık 2.5-3 senedir bu dertten müzdariptim ve kendi çapımda araştırmalar yapıp ismini vermeyeceğim bir kaç klinik ile görüşmeler sağlamıştım. Fakat herkes gibi hep aklımda bir soru işareti kalmıştı ve ekim sürecine bir türlü adapte olamamıştım. Pek aktif olamasamda yaklaşık 6 aydır forumun takipçisiyim.Karar verme sürecimde en etkili dönemlerim bu dönemlerdi diyebilirim.Şunu belirtmeden geçemeyeceğim saç ekimi konusunda bu forumun aynı dertten müzdarip olan bizlere katkısı çok fazla.Öncelikle emeği geçen ve süreçlerini paylaşıp bizleri bilgilendiren herkese çok çok teşekkür ediyorum.Dökülme tipim,saç açıklığım ve fiyat/performans açısından Dr Serkan Aygın klinikte karar kıldım.Kendi ekim sürecimi de paylaşmaya karar verdim.Forumu takip eden, ekime karar verme aşamasında olan diğer arkadaşlarımıza da yol göstermek ve kararlarında bir nebze de olsa yardımcı olabilmek ümidiyle diyorum ve sürece geçiyorum.
  02.03.2021 muayene ve 03.03.2021 operasyon tarihi olarak belirlemiştik.Muayene günü klinikte kan testi yapıldı ve sonuçlar temiz çıktıktan sonra Serkan Bey'in asistanı Eda Hanım ile görüşme sağladık ve akabinde Serkan Bey gelip ön muayene ve planlamayı yaptı.Ön bölge açıklığımdan, tepe ve ön bölgelerimdeki saç tellerimin kalın olmasından dolayı Serkan Bey ekim + medikal destek olması yönünde karar verdi.Greft olarak ön bölge 2800, orta bölge 800, tepe bölgesi 900 (sakal destekli) sayılarına karar verildi. Planlamayı kararlaştırmış olduk.
  03.03.2021 operasyon günü 07:00 sabahı Koç Üniversitesi Hastanesi’nde ilgili ekip tarafından karşılandım.Traşlama ve fotoğraf çekiminden sonra operasyon odasına getirildim.Cüneyt Bey ve ekibi çok ilgililerdi.Sedasyondan bahsettikleri zaman biraz tedirgindim fakat çok büyük avantaj sağladığını söyleyebilirim.Yarı baygınlık halindesiniz bilinciniz gayet açık.Operasyon başladığında ara ara gelip Serkan Bey ve Cüneyt Bey kontrolleri sağlamak amaçlı ilgilendiler.Greft alımı tamamlandıktan sonra Serkan Bey planlama için geldi ve muanaye günü anlaştığımız gibi tekrar çizim yaptı. Sonra Cüneyt Bey geldi kanalları bizzat kendisi açtı ve gayet ilgi alakalıydı.Operasyon 15:30 civarında bitmişti.Sonrasında yemeğe geçildi.Bu arada yanınızda sürekli bir asistan oluyor.Size gerekli açıklamaları yapıyor. iyi olduğunuzdan emin olmak için teyit alıyor falan.Süreçten çok memnun kaldığımı belirtmek isterim.
  Ertesi gün pansuman ve lazer için kliniğe gittim. Ekimden sonra benimle ilgilenen asistan Gülhan Hanım gerekli bilgileri aktardı çok teşekkür ederim kendisine tekrardan.Şampuan, ilaç ve losyon vb. kullanımdan bahsetti.Takviyelere (Fin + Xpecia) 18.gün başlayacağım.
  Ekim öncesi ve sonrası fotoğraflarımı paylaşıyorum. Süreci 1 ay süreyle güncelleyeceğim.Umarım güzel ve memnun bir şekilde süreci tamamlamış olurum.

GRAFT NUMBER PER SHAFT
1 Hair Shaft Grafts: 500
2 Hair Shaft Grafts: 1170
3 Hair Shaft Grafts: 1960
4 Hair Shaft Grafts: 570
Beard: 450
TOTAL TRANSPLANTED GRAFT NUMBER: 4650

Yorumlarınızı bekliyorum.Herkese saçlı günler diliyorum. :)

justinkeyz

• Yeni üye
  • *
Merhabalar,

Ekiminiz hayırlı olsun benim de aynı gün öğleden sonra Serkan Aygın’da saç ekimim gerçekleşti. Profesyonel olmasam da ekiminiz oldukça güzel görünüyor. Umarım güzel sonuçlar alacağız  |-onayisareti-| |-onayisareti-|

Bu arada benim ekim gününden beri kafamın arkasında ödemden dolayı bir şişlik var hala inmedi sizde de böyle bir durum oldu mu? Ödemi indirmek için verdikleri ilaçlardan başka bir şey yaptınız mı?
  • Ekim Tarihi: 03.03.2021
  • Ekim Merkezi ismi Serkan Aygın
  • Greft Miktarı 3600
  • Yaşınız 23

Grizzly

• Yeni üye
  • *
Merhaba dostum çok teşekkür ederim. Şimdi gördüm konunu senin ekimin de hayırlı olsun :) umarım çıkan saçlarımız da ekim tarihimiz gibi güzel ve tatmin edici olur.

Ödem olayına çok takılma 1 haftaya toparlar ayrıyeten yapılabilecek tek şey yüz ve alın bölgesi için konuşuyorum buz uygulamak.
  • Ekim Merkezi ismi Dr Serkan Aygın Hair Transplant Clinic
  • Greft Miktarı 4650
  • Yaşınız 27

Grizzly

• Yeni üye
  • *
Merhabalar,

Ekiminiz hayırlı olsun benim de aynı gün öğleden sonra Serkan Aygın’da saç ekimim gerçekleşti. Profesyonel olmasam da ekiminiz oldukça güzel görünüyor. Umarım güzel sonuçlar alacağız  |-onayisareti-| |-onayisareti-|

Bu arada benim ekim gününden beri kafamın arkasında ödemden dolayı bir şişlik var hala inmedi sizde de böyle bir durum oldu mu? Ödemi indirmek için verdikleri ilaçlardan başka bir şey yaptınız mı?

Merhaba dostum çok teşekkür ederim. Şimdi gördüm konunu senin ekimin de hayırlı olsun :) umarım çıkan saçlarımız da ekim tarihimiz gibi güzel ve tatmin edici olur.

Ödem olayına çok takılma 1 haftaya toparlar ayrıyeten yapılabilecek tek şey yüz ve alın bölgesi için konuşuyorum buz uygulamak.
  • Greft Miktarı 4650
  • Yaşınız 27

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: 03.03.2021 / Dr Serkan AYGIN / 4650 Greft / Yaş:27 /
« Yanıtla #4 : 06 Mart 2021, 17:29:53 »
Hayırlı olsun Dr Serkan AYGIN / 4650 Greft saç ekiminiz
Geniş bir alana ekim planlanmış var olan saçlarınızıda medikal tedavi ile güçlendirmeniz iyi olur
Ön çizgi güzel umarım sonucunuzda güzel olur.
Global Moderator

Grizzly

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 06 Mart 2021, 18:10:25 »
Hayırlı olsun Dr Serkan AYGIN / 4650 Greft saç ekiminiz
Geniş bir alana ekim planlanmış var olan saçlarınızıda medikal tedavi ile güçlendirmeniz iyi olur
Ön çizgi güzel umarım sonucunuzda güzel olur.

Çok teşekkür ederim güzel yorumun için Hintell hocam. Umarım hep beraber şahit oluruz :)
  • Greft Miktarı 4650
  • Yaşınız 27

DieAnotherDay

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Güzel ekim umarım çok başarılı olur sonucunuz

BJKKARA

• Hero Member
Serkan aygın ekimlerini başarılı buluyorum fiyat performans olarak ve sonrası hasta memnunuyiyeti ilgisi harika ekim güzel görünüyor inşallah mutlu olursunuz.

Grizzly

• Yeni üye
  • *
Güzel ekim umarım çok başarılı olur sonucunuz

Teşekkürler umarım 🙏🏻
  • Greft Miktarı 4650
  • Yaşınız 27

Grizzly

• Yeni üye
  • *
Serkan aygın ekimlerini başarılı buluyorum fiyat performans olarak ve sonrası hasta memnunuyiyeti ilgisi harika ekim güzel görünüyor inşallah mutlu olursunuz.

Sonuç aşırı mutlu edecek gibi hissediyorum inşallah sağolasın 🙏🏻
  • Greft Miktarı 4650
  • Yaşınız 27

monsieurvincent

• Full Member
son durum nedir acaba hiç güncelleme yapılmamış :/

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 29 Ağustos 2021, 12:43:50 »
Çok teşekkür ederim güzel yorumun için Hintell hocam. Umarım hep beraber şahit oluruz :)

İnşallah kardeşim
Global Moderator

Grizzly

• Yeni üye
  • *
Malesef ki iş dolayısıyla şehir değişikliğinden dolayı süreci paylaşamadığım için tüm forum camiasından özür diliyorum. 27.10.2021 Bugün itibariyle anlık çekildiğim fotoğrafları paylaşıyorum. Sürecim biraz istediğim gibi gitmedi diyebilirim. Ön hat sol taraf, orta bölge beklediğim gibi sonuçlanmadı bu bakımdan biraz üzgünüm. Multi greft sayılarım fazla olduğu için ön profilden gayet iyi duruyor evet ama üst taraflar pek tatmin edici gelmedi kendimce. 17 Kasım 2021 kontrol görüşmesi için tarih ayarlandı. Bundan sonraki olacak gelişmeleri paylaşacağım. Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar
  • Greft Miktarı 4650
  • Yaşınız 27

Grizzly

• Yeni üye
  • *
Buraya da donör bölgemden 3 fotoğraf ekliyorum. Diğer fotoğraf tepe bölgesi ışıktaki görünüşü.
  • Greft Miktarı 4650
  • Yaşınız 27

Sea

• Full Member
Ekilen saclarin çıkış yüzdesi dusunulunce ekim basarili görünüyor. Saclarin kalitesi de gayet iyi. Ikinci bir ekimle saç sorunu kapanır.hayirli olsun.

Facebook Twitter Instagram