Gönderen Konu: SERKAN AYGIN(Cüneyt Bey)//17.09.2021//28 YAŞ//4930 GREFT(FUE+DHI)  (Okunma sayısı 40917 defa)

Mett

• Full Member
Selamlar Arkadaşlar,

17 Eylül Cuma günü saat 14:30' da Koç Üni. Hastahanesinde Cüneyt Bey ve ekibi(Sunay hemşire,Yağmur Hemşire ve Aylin Hemşire) yaklaşık 8 saat süren çok konforlu,ağrısız ve ilgili personeller tarafından ekimim gerçekleşti.İlk olarak Serkan hoca klinikte muayenemi gerçekleştirdi ve şaç tellerimin ince ve zayıf olduğundan 3800 ense 1000 greft sakaldan alınacağını planladı fakat donör alımında ensedeki köklerin çok sağlıklı ve güzel olduğundan ense bölgesinden 4270 greft,sakaldan ise 660 greftlik bir alınım yapıldı.Alınan bu greftlerin ön ve orta bölgeye Fue yöntemiyle,verteks bölgesine Dhı tekniğiyle transfer gerçekleşti.Ekibe ve Serkan Aygın Klinik çalışanlarına ,emeği geçen herkese tekrar tekrar teşekkür etmek istiyorum buradan çok profesyoneller kendileri.Umarım sonucuda beni mutlu eder.Ek takviye olarak ekim 5. gününden itibaren Propecıa (günde 1 adet),Xpecia(günde 2 adet) kullanacağım.

Yorum ve önerilerinizi almak isterim.

Her ay sürecimi buradan güncelleme yapacağım.

Fiyat :10 bin TL ödedim.
Teşekkürler.

Mehmet K.

• Sr. Member
Hayırlı olsun temiz ekim alan dar ekim sık göründü gözüme istediğin sonuca ulaşırsın inşallah

Mett

• Full Member
Hayırlı olsun temiz ekim alan dar ekim sık göründü gözüme istediğin sonuca ulaşırsın inşallah

Eyvallah dostum özellikle sıkı bir planlama istedim,gerekirse 1 cm çizgiyi geri alabilirsinz demiştim ekibe bende çizgi ve sıklıktan yana memnunum.
  • Ekim Tarihi: 17.09.2021/20.09.2022
  • Ekim Merkezi ismi Dr. Serkan AYGIN
  • Greft Miktarı 4930+1500
  • Yaşınız 29
  • Medikal Tedavi Proscar1/4

Mehmet K.

• Sr. Member
Eyvallah dostum özellikle sıkı bir planlama istedim,gerekirse 1 cm çizgiyi geri alabilirsinz demiştim ekibe bende çizgi ve sıklıktan yana memnunum.
Çizgi geride olsun sık ve doğal görünsün doğru tercih yapmışsın ama hem propecia hem Xpecia ağır gelebilir takviye olarak propecia ile başla yan etki görmezsen yanına da biotin alırsın yeterli olur bence

Mett

• Full Member
Çizgi geride olsun sık ve doğal görünsün doğru tercih yapmışsın ama hem propecia hem Xpecia ağır gelebilir takviye olarak propecia ile başla yan etki görmezsen yanına da biotin alırsın yeterli olur bence
Ekibe böyle kullanacağımi söylediğimde herhangi bir yan etki olacağını belirtmediler hatta minoxidil bile kullanabilirsin dediler ek olarak,eğer Propecia yan etki yaparsa finasterid jel ve Xpecia kullanmayı düşünüyorum.
  • Yaşınız 29

Mehmet K.

• Sr. Member
Ekibe böyle kullanacağımi söylediğimde herhangi bir yan etki olacağını belirtmediler hatta minoxidil bile kullanabilirsin dediler ek olarak,eğer Propecia yan etki yaparsa finasterid jel ve Xpecia kullanmayı düşünüyorum.
Finasterid jel i bende düşünüyorum ama yan etki göreceksen jel veya hap farketmez yine yan etki yapar diyo herkes karar veremiyorum o yüzden sen bi soyledigin şekilde dene baktın ağır geldi yan etki yapiyo ona göre bi yol çizersin merkeze danışarak geçmiş olsun

Mett

• Full Member
Finasterid jel i bende düşünüyorum ama yan etki göreceksen jel veya hap farketmez yine yan etki yapar diyo herkes karar veremiyorum o yüzden sen bi soyledigin şekilde dene baktın ağır geldi yan etki yapiyo ona göre bi yol çizersin merkeze danışarak geçmiş olsun
Çok teşekkür ederim yorumun içinde ayrıca bu şekilde başlayacağım bakalım bir sıkıntı yaşarsam gelişmeleri paylaşacağım.
  • Yaşınız 29

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Selamlar hayırlı olsun saç ekimin
Öncelik olarak kullanıcağın takviyeler güzel

Saç ekimine gelirsek planlaman gayet güzel ön çizgi ekim sıklığı ekim kalitesi ve temizliği güzel duruyor ama tepe 1 ekimle panmaz onu belirteyim çok acık çüntü tepem grçmiş olsun sürec sonuna kadar paylaşımı eksik etmeyin.
Global Moderator

Mett

• Full Member
Selamlar hayırlı olsun saç ekimin
Öncelik olarak kullanıcağın takviyeler güzel

Saç ekimine gelirsek planlaman gayet güzel ön çizgi ekim sıklığı ekim kalitesi ve temizliği güzel duruyor ama tepe 1 ekimle panmaz onu belirteyim çok acık çüntü tepem grçmiş olsun sürec sonuna kadar paylaşımı eksik etmeyin.
Çok sağol yorumun için, açıkçası tepeyi çok takmıyorum ön bölge yeterince sık olsun beni tatmin edecektir.
  • Yaşınız 29

Mett

• Full Member
Iyi akşamlar Arkadaşlar,
Bugün ekimin 6.gunu yikamanin ise 4.gunundeyim.Donör bölge (ense ve sakal) çok iyi toparladığını düşünüyorum. Hergün düzenli ozon yağı kullanmama rağmen ekim bölgesinde catlamalar başladı fakat sorun değil normal. Takviye olarak günde 1 ader Propecia + günde 2 adet Xpecia kullaniyorum. Kabuk dökmeyi sabırsızlıkla bekliyorum.
  • Yaşınız 29

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: SERKAN AYGIN(Cüneyt Bey)//17.09.2021//28 YAŞ//4930 GREFT(FUE+DHI)
« Yanıtla #10 : 24 Eylül 2021, 11:31:38 »
Merhaba ekim alanı sağlıklı gün içinde saçlarınızı ıslatın ve yıkamaları kabuk dökene kadar sabah akşam yapın hocam. Kabuklar daha rahat dökülür nemli tutun ıslatsrak gün içinde kabukları
Global Moderator

Mett

• Full Member
« Yanıtla #11 : 24 Eylül 2021, 11:50:14 »
Merhaba, ekim alanını kliniğin verdiği ozon yağıyla sürekli nemli ve ıslak tutuyorum ekstra ıslatmama gerek varmı?
Ayrıca yine kliniğin önerdiği şekilde günde bir defa yıkama yapıyorum.
  • Yaşınız 29

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 24 Eylül 2021, 12:12:07 »
Merhaba, ekim alanını kliniğin verdiği ozon yağıyla sürekli nemli ve ıslak tutuyorum ekstra ıslatmama gerek varmı?
Ayrıca yine kliniğin önerdiği şekilde günde bir defa yıkama yapıyorum.

Ozon nemlendirmek için kullanılıyorsa gerek yok
Ama yıkamaları günde iki kere yap sabah akşam
Global Moderator

Mett

• Full Member
« Yanıtla #13 : 24 Eylül 2021, 12:23:47 »
Tecrübelerinize ve tavsiyelerinize güvenerek bugünden itibaren yikamalarimi günde 2 defaya çıkarıyorum, teşekkürler.
  • Yaşınız 29

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 24 Eylül 2021, 12:25:31 »
Tecrübelerinize ve tavsiyelerinize güvenerek bugünden itibaren yikamalarimi günde 2 defaya çıkarıyorum, teşekkürler.

Rica ederim hocam hayırlısını dilerim
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram