Gönderen Konu: Serkan AYGIN/Uğur Bey/3750 greft fue+dhı/ yaş:40/ 17.12.2020  (Okunma sayısı 3084 defa)

sportswar

• Yeni üye
  • *
Merhaba Arkadaşlar,

Bir süredir forumu takip ediyordum. Forumdan incelediğim ekim sonuçlarına ve yorumlara bakarak Serkan Aygın kliniğe karar kıldım ve sonunda 17 aralıkta saç ekimimi gerçekleştirdim.

Bu forumdan  saç ekimi  ve ekim merkezleri hakkında bir çok bilgi edindim.  paylaşım yaparak tecrübelerini aktaran herkese kendi adıma teşekkür ediyorum karşılığını vermek için kendi saç ekimi sonuçlarımı paylaşıyorum. Ayrıca tecrübeli arkadaşlardan da sürecimle alakalı  düşüncelerini almak istiyorum.

Ekip şefi Uğur Bey'di ve kendisi sağolsun çok pozitif ve alakalıydı ayrıca serkan hoca gerek merkezde gerekse hastanede ön çizgi belirlemede ve süreç ile ilgili tüm sorularımı tereddütlerimi dinledi ve cevapladı. Ön çizgiyi tam istediğim gibi beraber belirledik. Operasyon sırasında hiçbir sıkıntı yaşamadım. 3700 fue ile ön bölgeye 50 greft ise hdi yöntemiyle temporal bölgeye ekildi, alınan saçların kalitesi oldukça iyi olduğunu söylediler bunun sebebi operasyondan önce 2 ay xpecia ve biotin kullandım. Yaş itibari ile dökülmem yok ama zayıftı biraz saçlarım . Ancak tepe bölgemde bir seyrelma vardı bu bölgeye serkan hoca ekim yapılamayacağını bu bölgenin finasterid jel ile kolaylıkla kapatılacağını söyledi bu nedenle propecia kullanımına ekim sonrası 20. günden itibaren başladımve diğer ilaçlara(xpecia ve biotin) devam ediyorum.

sportswar

• Yeni üye
  • *
operasyon öncesi
  • Ekim Tarihi: 17.12.2020
  • Ekim Merkezi ismi Serkan Aygın
  • Greft Miktarı 3700
  • Yaşınız 40
  • Medikal Tedavi finasterid, xpecia, Solgar biotin 5000, GF reflexıon şampuan

sportswar

• Yeni üye
  • *
ekim sonrası
  • Greft Miktarı 3700
  • Yaşınız 40

froytabi

• Full Member
  • serkan aygın saç ekimi
öncelikle geçmiş olsun gayet sık ve temiz görünüyor.tepe bölgelerde aralara gireleceği için dhi kullanıldı sanırım,ön çizgi ve temple fue görünüyor.
-60 gün Xpecia(şuan Perfectil)
-120den itibaren Rogaine Foam %5
-Biotin 5000
-D3K2
-Dax Supergro

sportswar

• Yeni üye
  • *
teşekkür ederim . tepe bölgeye ekim yapılmadı . yanlara dhi ile 50 greft ekildi.
  • Greft Miktarı 3700
  • Yaşınız 40

Oblomov_34

• Yeni üye
  • *
Ekiminiz hayırlı olsun, donörünüzde saç kalitesi oldukça iyi duruyor, yaşınız ve açıklığınız da saç ekimi için çok uygun, iyi de bir yerde ekim yaptırmışsınız, ekiminizin çok olumlu sonuçlanacağını düşünüyorum. 1 ay olmuş sanırım, kabuk dökümü sonrası fotoğraf ve güncel şok dökülmedeki fotoğrafları da paylaşırsanız tüm süreci görmüş oluruz.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
evet açıklığınız da saç ekimi için çok uygun planlamada çok temiz güzel olmuş  Serkan AYGIN ekimleri de zaten genel olarak  sık bir saç ekimi oluyor  umarım güzel bir sonuç alırsınız
Global Moderator

sportswar

• Yeni üye
  • *
teşekkür ederim inşallah güzel sonuç alırım. Sonuçta ekim başarısız olsada telafisini yapıyorlar ama istanbul dışından gemlek zor bu zahmete tekrar katlanmak istemiyorum bu nedenle dikkat ediyorum takviyeleri alıyorum tavsiyelere uyuyorum. :) :)
  • Greft Miktarı 3700
  • Yaşınız 40

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
teşekkür ederim inşallah güzel sonuç alırım. Sonuçta ekim başarısız olsada telafisini yapıyorlar ama istanbul dışından gemlek zor bu zahmete tekrar katlanmak istemiyorum bu nedenle dikkat ediyorum takviyeleri alıyorum tavsiyelere uyuyorum. :) :)

neden başarısız olsun gayet güzel başarı oranı çok yüksek merkezin inşallah güzel olacak
Global Moderator

sportswar

• Yeni üye
  • *
kabuk dökümü sonrası. (13. gün)
  • Greft Miktarı 3700
  • Yaşınız 40

sportswar

• Yeni üye
  • *
Ynt: Serkan AYGIN/Uğur Bey/3750 greft fue+dhı/ yaş:40/ 17.12.2020
« Yanıtla #10 : 20 Ocak 2021, 21:34:55 »
33.gün operasyon sonrası ilk saç traşı sonrası güncel fotoğraflar...
  • Greft Miktarı 3700
  • Yaşınız 40

Facebook Twitter Instagram