Gönderen Konu: SERKAN AYGIN CLİNİC / CÜNEYT HOCA VE EKİBİ / 4230 GREFT / FUE / 03.09.2020  (Okunma sayısı 12138 defa)

Babaxpnd

• Jr. Member
  • **
Selamlar, iyi akşamlar arkadaşlar . Öncelikle bu formu bizlerin kullanımına sunan Türkiye çapında birbirimizle iletişim kurmamızı sağlayan , değişik illerde saç ekim merkezlerini gerçek manasıyla tanımamızı sağlayan tüm ekibe çok teşekkür ederim .

Kendime gelince , hikayemiz çoğu arkadaşla birbirine benziyordur. Saç ekimine karar verip bu forumla tanıştım ve 26/05/2020 tarihinde Serkan Aygın klinikte randevuya gittim. Hocamın boş vaadi bulunmaması, burada ki gördüğümüz sonuçlar , fiyatı ve operasyon geçiren arkadaşların tavsiyeleri sonrası ekim işlemini klinikte yaptırmaya karar verip 03/09/2020 tarihine operasyon tarihi alıp dün ekim işlemini gerçekleştirdik.

Operasyon günü sabah 07:40’ta evimden alıp Koç Üniversitesi hastanesine götürdüler. 08:00 gibi başlayan operasyon 15:00 civarı bitti. 440 grefti sakal olmak üzere Toplamda 4230 Greft dikildi. Greft alımı sonrası; Serkan Hoca, Cüneyt Hoca ve ben ön çizgiyi belirledik ardından ekim işlemi başladı. Greft alım ve Greft ekim işlemleri için kanalları Cüneyt Hocam açtı ekim işlemini hocanın ekibi gerçekleştirdi. Operasyona girmeden ekimin tutmama olasılığı sürekli aklımdayken Cüneyt Hocanın; kafana darbe alma, 4-5 gün sigara içme , ilaçlarını al sonrasını bize bırak demesiyle gönül rahatlığıyla tamamladık operasyonu.  Operasyon ekibine gelince çok ayrı teşekkürü hakediyolar. Hastanede karşılayan Tuğçe hanıma teşekkürlerle başlamak istiyorum. Operasyon ekibinden hemşerim Kemal’e , Peri Hanıma , Ali Bey’e ve Aylin Hanıma çok teşekkür ederim. Sıkılmadan tüm sorularıma cevap veren Cüneyt Hocama ayrı teşekkür ediyorum sizi tanımak keyifti.

Saç ektirene kadar forumdan özel mesajla başını ağrıttığım herkeste hakkını helal etsin. Herkese teşekkürler tekrar.

Vira Bismillah:)

Babaxpnd

• Jr. Member
  • **
Ek fotoğraflar.

Babaxpnd

• Jr. Member
  • **
.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Geçmiş olsun    planlama  güzel inş sonuç  güzel olur

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Rica ederiz :) Hayırlı olmasını dilerim saç ekiminizin planlamanız sık ve güzel umarım sonucunuzda bu şekilde güzel sonlanır geçmiş olsun ilk 10 gün dikkatli olun
Global Moderator

Mehmet K.

• Sr. Member
Hayirli olsun temiz görünüyo  :)

Babaxpnd

• Jr. Member
  • **
Geçmiş olsun    planlama  güzel inş sonuç  güzel olur

Sağolun inşAllah :)

Babaxpnd

• Jr. Member
  • **
Rica ederiz :) Hayırlı olmasını dilerim saç ekiminizin planlamanız sık ve güzel umarım sonucunuzda bu şekilde güzel sonlanır geçmiş olsun ilk 10 gün dikkatli olun

Sağol abi mecbur dikkat ediyoruz evde o hal ettiler saç tutsun diye :)

Babaxpnd

• Jr. Member
  • **
Hayirli olsun temiz görünüyo  :)

Sağolun teşekkür ederim :)

Babaxpnd

• Jr. Member
  • **
Vitamin takviyesi , başlama ve kullanma dönemleri, şampuan - sabun , vb konularda fikirlerinize ihtiyacım var Yardımcı olursanız memnun olurum.

baldsetfree

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
enteresan bir dökülme tarzınız varmış ayrıca başarılı bir ekim sonucu için çok uygun bir açıklık yalnız cüneyt beyin sigara konusunda söylediklerine katılmıyorum.
sigara tiryakisi bir insan 4,5 gün bir anda sigarayı bıraktığı zaman vücut bir anda sapıtıyor ağız yaraları falan bunun ispatı bence azaltın ama tamamen bırakmayın.
takviye olarakta kerozan yada expecia tablet kullanabilirsiniz.üçüncü haftadan itibaren procapil içeren bir sprey evocapil olabilir örneğin yada minoxil kullanmak istiyorsanız gene üçüncü haftadan sonra androvium köpük gibi etkili bir ürün kullanabilirsiniz.

Babaxpnd

• Jr. Member
  • **
Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. İnşAllah dediğiniz gibi olur sağolun.

Babaxpnd

• Jr. Member
  • **
Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. İnşAllah dediğiniz gibi olur sağolun.

Arkadaşlar selamlar tekrar , operasyon sonrası ilk yıkama işlemi bugün klinikte yapıldı. Bakımı iyi yaptığımı, operasyon sonrası 10 günlük seviyeye geldiğini ilettiler. Donör bölgeyi ve ekim alanını paylaşıyorum.
« Son Düzenleme: 06 Eylül 2020, 16:55:06 Gönderen: Babaxpnd »

phantom

• Hero Member
sık bir ekim yapılmış görüntüden bu açıkça belli oluyor umarım çıkış başarısı yüksek bir ekim olur.

Babaxpnd

• Jr. Member
  • **
sık bir ekim yapılmış görüntüden bu açıkça belli oluyor umarım çıkış başarısı yüksek bir ekim olur.

Sağolun teşekkür ederim inşAllah hepimiz için öyle olur ..

Takviye için görüşlerinize ihtiyacım var arkadaşlar saw palmetto ve expecia düşünüyorum birlikte kullanımları hakkında bilgisi olan varsa yardımlarınızı bekliyorum

Facebook Twitter Instagram