Gönderen Konu: SERKAN AYGIN CLİNİC / CÜNEYT HOCA VE EKİBİ / 4230 GREFT / FUE / 03.09.2020  (Okunma sayısı 12135 defa)

Babaxpnd

• Jr. Member
  • **
Endişe ediceğin bi durum yok her kabuk dökenin başina gelen şey geçmiş olsun :)

Sağolun çok teşekkür ederim:)

Babaxpnd

• Jr. Member
  • **
Sağolun çok teşekkür ederim:)

Ekimin 14.günü tüm kabukları döktüm görüntüyü paylaşıyorum.

Babaxpnd

• Jr. Member
  • **
Arkadaşlar merhaba .. bugün farkettiğim bir durum var kafamda nokta şeklinde bir kabuklanma oluştu böyle bir durum yaşayan var mı herhangi bir problem olabilir mi ? Nekroz vs. gibi

Babaxpnd

• Jr. Member
  • **
Arkadaşlar merhaba .. bugün farkettiğim bir durum var kafamda nokta şeklinde bir kabuklanma oluştu böyle bir durum yaşayan var mı herhangi bir problem olabilir mi ? Nekroz vs. gibi

Arkadaşlar selamlar .. ekimin ilk ayı tamamlandı bugün fotoğrafı paylaşıyorum.

KelAdamı

• Full Member
Güzel. Şok dökülmeyi hissettiniz mi ?

Babaxpnd

• Jr. Member
  • **
Güzel. Şok dökülmeyi hissettiniz mi ?

15.gün başladı şok dökülme hala da devam ediyor fakat son 2-3 yıkamadır azaldı dökülen saçlar.

Babaxpnd

• Jr. Member
  • **
Arkadaşlar selamlar .. ekimin ilk ayı tamamlandı bugün fotoğrafı paylaşıyorum.

Operasyonun ikinci ayı tamamladı arkadaşlar. Fotoğrafları bırakıyorum.

Beyonder

• Sr. Member
  • oo bizim kel gelmiş.
Ön çizgiyi ben beğendim arka bölgenizin kuvvetli olması büyük avantaj.

Takviye olarak ne kullanıyorsunuz bakımınız nasıldır acaba?
  • Yaşınız 26
Prozinc Plus
Xpecia gece 2 sefer (08.09.2021)
Finasterid (08.10.2021)

grimmjow54

• Sr. Member
Çok güzel planlama ve çok net  açıklık. Aynı zamanda ekilen grefte göre avantajlı bir açıklık. Güzel sonuç alacaksınızdır ve kendinizi tanıyamayacaksınız 6. ay :) Şok yeni bitti. 90. güne kadar pek hareket göremezsiniz moral bozmayın. 90 120 arası kararma tüylenmeler artar 4. ay sonrası ataklar başlar.

hyperKel

• Hero Member
geliyor gelmekte olan  :) 2 ayda böyleyse dostum bir kaç aya inşallah coşacak  saçların  |-nazarboncugu-|

Babaxpnd

• Jr. Member
  • **
Ön çizgiyi ben beğendim arka bölgenizin kuvvetli olması büyük avantaj.

Takviye olarak ne kullanıyorsunuz bakımınız nasıldır acaba?

Sağolun teşekkür ederim. 1 ay xpecia kullandım fakat yan etkisinden şüphelendiğim için doktor tavsiyesiyle bıraktım.

Bugün 1000mg’lık solgar biotine başladım. Hergün yıkama yapıyorum prozinc plus ile .

Doğal vitamin alabileceğim meyve sebze tüketiyorum.

Bu kadar :)

Babaxpnd

• Jr. Member
  • **
Çok güzel planlama ve çok net  açıklık. Aynı zamanda ekilen grefte göre avantajlı bir açıklık. Güzel sonuç alacaksınızdır ve kendinizi tanıyamayacaksınız 6. ay :) Şok yeni bitti. 90. güne kadar pek hareket göremezsiniz moral bozmayın. 90 120 arası kararma tüylenmeler artar 4. ay sonrası ataklar başlar.

Sağolun teşekkür ederim. Şok dökülmem 40’lı günlerde bitti aslında arada tek tük oldu bugüne kadar. Diğer süreçte umarım dediğiniz gibi olur sağolun :)

Babaxpnd

• Jr. Member
  • **
geliyor gelmekte olan  :) 2 ayda böyleyse dostum bir kaç aya inşallah coşacak  saçların  |-nazarboncugu-|

İnşAllah dediğiniz gibi olur sağolun teşekkür ederim:)

Babaxpnd

• Jr. Member
  • **
Operasyonun ikinci ayı tamamladı arkadaşlar. Fotoğrafları bırakıyorum.

Arkadaşlar selamlar,  herkese sağlıklı günler. Operasyonun bugün 3.ayı tamamlandı fotoğrafları bırakıyorum.

Facebook Twitter Instagram