Gönderen Konu: Serkan Aygın 3600 greft /03.03.2021/ Yaş:23 / Ibrahim Bey Ekibi  (Okunma sayısı 5739 defa)

justinkeyz

• Yeni üye
  • *
Merhabalar,

03.03.2021 çarşamba günü uzun bir düşünce ve araştırma dönemi sonrası Serkan Aygın’da saç ekimi operasyonum gerçekleşti.

Operasyon günü Serkan Bey klinikte muayeneyi gerçekleştirdi. Donör bölgemi yapısal olarak ince bulduğundan ve bölgeye zarar gelmemesi için 600’ü sakaldan olmak üzere (ekim esnasında 517 tane alınmış) toplam 3600 greftlik bir ekimi uygun gördü.

Öğleden sonra Koç Üniversitesi Hastanesine gittik. Traşlama ve fotoğraflama adımlarından sonra operasyon yapılacak bölüme geçtik. Ekim süreci acısız oldu verdikleri sakinleştiriciler ve anesteziler yardımcı oluyor. Süreç uzun olmasına rağmen hiç sıkılmadım diyebilirim hatta sürecin şokuyla göz açıp kapayıncaya kadar işlem tamamlandı diyebilirim :D Ekimi İbrahim Bey ekibi yaptı. Operasyon sonrası hangi ilaçları nasıl ve ne zaman almam gerektiği anlatıldı.

Ertesi gün Doku Kliniğe gittim pansuman ve    lazer için. Aynı gün yıkamanın nasıl yapılacağı da anlatıldı.
Yarın ekim sonrası 3.günüm olacak ve evde ilk yıkamamı gerçekleştireceğim.

Öncesi ve Sonrası fotoğraflarımı paylaşıyorum. Ön çizgim beklediğimden geride oldu ancak Serkan Aygın özellikle böyle uygun gördü. Alanı büyütürse yeterli greft alamayacağını eğer alırsa donör bölgemin zarar görebileceğini söyledi.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hayırlı olmasını dilerim saç ekiminizin planlamanız açıklığa göre güzel temiz ve sık duruyor umarım mutlu eden bir sonuç elde ederiz çok geçmiş olsun.
Global Moderator

Kerimm34

• Hero Member
hayırlı olsun sakaldan alım olması iyi olmuş nede olsa ikinci bir ekim olacak doner rezervi önemli ,bu arada lazere gittim demişsin acaba bu lazer saç ekimi sonrası uygulanan bir şeymi biraz bilgi verebilirmisin .
ekiminde gayet güzel görünüyor umarım en güzel sonucu alırsın.

Muribab

• Hero Member
Hayırlı olsun hocam temiz ekim umarım mutlu eder seni sonucun.

justinkeyz

• Yeni üye
  • *
hayırlı olsun sakaldan alım olması iyi olmuş nede olsa ikinci bir ekim olacak doner rezervi önemli ,bu arada lazere gittim demişsin acaba bu lazer saç ekimi sonrası uygulanan bir şeymi biraz bilgi verebilirmisin .
ekiminde gayet güzel görünüyor umarım en güzel sonucu alırsın.

Teşekkür ediyorum ben de iyi bir sonuç almayı diliyorum. Lazer saç ekimi sonrası uygulanıyor evet ertesi gün pansumana gittiğinde yapıyorlar 15dk süren bir uygulama. Doku onarım hızını ve doku kalitesini arttırıyormuş.
  • Ekim Tarihi: 03.03.2021
  • Ekim Merkezi ismi Serkan Aygın
  • Greft Miktarı 3600
  • Yaşınız 23

justinkeyz

• Yeni üye
  • *
Hayırlı olmasını dilerim saç ekiminizin planlamanız açıklığa göre güzel temiz ve sık duruyor umarım mutlu eden bir sonuç elde ederiz çok geçmiş olsun.

Teşekkür ederim Hintell. Bakalım umarım iyi bir sonuç olur, süreçlerimi aktif olarak paylaşmaya çalışacağım hep beraber takip edebiliriz. Burası burası birbirimize destek olabileceğimiz güzel bir forum, benim bu kararı vermemde önemli bir payı var.  |-onayisareti-|
  • Greft Miktarı 3600
  • Yaşınız 23

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
İnşallah güzel olur kardeşim
Global Moderator

justinkeyz

• Yeni üye
  • *
Selamlar,

Bugün ilk yıkamamı gerçekleştirdim. Evde kendim yaptım anlatıldığı gibi. Ancak yıkama öncesi sürdüğüm HairMD losyon çıkmadı kafamdan hala duruyor. Bu bir sorun olur mu?

Ekim sonrası 3.gün ekim ve donör bölgesi fotoğraflarımı paylaşıyorum.
  • Greft Miktarı 3600
  • Yaşınız 23

justinkeyz

• Yeni üye
  • *
Bunlar da greft sayıları
  • Greft Miktarı 3600
  • Yaşınız 23

justinkeyz

• Yeni üye
  • *
Bugün ekimin 7. Yıkamanın 5. Günü

Ekim alanının durumu ekteki gibi. Gözüme hala hiç kabuklanma çarpmıyor. Sürece göre normal mi acaba şuanki hali anlayamadım. Bazı kişilerin kafalarında öbek öbek kabuklanmalar olduğunu görüyorum çünkü.

Bir de bu kliniğin verdiği HairMD losyon asla çıkmıyor kafamadan. Emmiş gibi görünüyor ama yıkadıktan sonra hepsi tekrardan bembeyaz bir tabaka halinde havaya kalkıyor. Bu bir sorun yaratmış olabilir mi?
  • Greft Miktarı 3600
  • Yaşınız 23

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Kabuklanma oluşuyor görüntü normal losyon çıkara bildiğin kadar çıkar kalanı deri emer sorun etme her şey yolunda hocam.
Global Moderator

Perhaps

• Full Member
Bugün ekimin 7. Yıkamanın 5. Günü

Ekim alanının durumu ekteki gibi. Gözüme hala hiç kabuklanma çarpmıyor. Sürece göre normal mi acaba şuanki hali anlayamadım. Bazı kişilerin kafalarında öbek öbek kabuklanmalar olduğunu görüyorum çünkü.

Bir de bu kliniğin verdiği HairMD losyon asla çıkmıyor kafamadan. Emmiş gibi görünüyor ama yıkadıktan sonra hepsi tekrardan bembeyaz bir tabaka halinde havaya kalkıyor. Bu bir sorun yaratmış olabilir mi?
Kardeşim losyon ne yaparsan yap kalıyor beni de çok uğraştırmıştı, azar azar sürüp iki parmağının içiyle yayman lazım. Yıkamadan sonra kalan emiliyor zaten. Eğer boş spray varsa içine su koyup onla da temizleyebilirsin.
  • Ekim Tarihi: 08/02/2021
  • Greft Miktarı 4450
  • Yaşınız 36

justinkeyz

• Yeni üye
  • *
Kabuklanma oluşuyor görüntü normal losyon çıkara bildiğin kadar çıkar kalanı deri emer sorun etme her şey yolunda hocam.
Kardeşim losyon ne yaparsan yap kalıyor beni de çok uğraştırmıştı, azar azar sürüp iki parmağının içiyle yayman lazım. Yıkamadan sonra kalan emiliyor zaten. Eğer boş spray varsa içine su koyup onla da temizleyebilirsin.

Tamamdır yorumlarınız için teşekkür ediyorum.

Valla şu ekim sonrası bakım süreci ektirmekten daha uğraştırıcıymış :D hayırlısıyla iyi atlatıcam inşallah.

• Greft Miktarı 3600
  • Yaşınız 23

Hoca1441

• Yeni üye
  • *
Fiyat nedir?

justinkeyz

• Yeni üye
  • *
Selam herkese,
Klinik kabuk dökümü için yıkamanın 11.günü başlamamı söylüyor yani ekimin 14. Günü. Forumda gezinirken 10.günde dökmeye başlayanları görünce bir de buraya sorayım dedim.

Bugüne ait ekim alanı fotomu da paylaşıyorum takip açısından. Bugün ekimin 8.günü yıkamanın da 6.günü
  • Greft Miktarı 3600
  • Yaşınız 23

Facebook Twitter Instagram