Gönderen Konu: Sarışın ince telli saç sizce ekime uygun mu?  (Okunma sayısı 1500 defa)

Kemal Baltac?

• Yeni üye
  • *
Sarışın ince telli saç sizce ekime uygun mu?
« : 14 Kasım 2020, 15:49:38 »
Arkadaşlar merhaba yaş 34 18 yaşımdan itibaren giden gitti artık dökülme yok bu açıklık sizce kapanır mı donor bölgem yeterlimi? Çim adam gibi olmak istemiyorum eğer güzel olacaksa ektireceğim yoksa zaten bulaşmaya gerek yok değerli fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Sarışın ince telli saç sizce ekime uygun mu?
« Yanıtla #1 : 14 Kasım 2020, 15:57:41 »
Güzel olur..sarışınlar kafa derisi ile saç rengi uyumu bakımından daha avantajlı..kapaticilik olarak...donörunuz iyi gözüküyor..yaş ta uygun...bence doğru bir yerde güzel sonuç alırsınız...

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 14 Kasım 2020, 16:13:24 »
Yanlar çok acayip gitmiş ya

baldLion

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 14 Kasım 2020, 16:22:21 »
Sende dupa var dostum belki finasterid işe yarayabilir tamda emin olamadım .saçların ilk dökülmeye başladığı zamanki donerini görmek lazım acaba o zamanda böyle seyrekmiydi

Kemal Baltac?

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 14 Kasım 2020, 16:30:49 »
Eskiden daha yoğundu saçlarım aşşağı yukarı 3 sene önce artık dökülme olayı bitti ama araların yanları hacmi azaldı üstlerde gitti ne yazık ki şimdi dün akşam duşa girdiğim için biraz yağlanmış o yüzdende hafif seyrek duruyor sanki ama genel olarak yan ve arkalarımda öyle gümbür gümbür değil ne yazık ki özellikle ışığa karşı durup çektim ki daha iyi anlaşılsın diye

kelboy85

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 14 Kasım 2020, 16:42:03 »
4000 cikar dostum. Ektir. Mukemmel olmaz ama seni mutlu eder. Olmazsada denemedim demezsin

Kemal Baltac?

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 14 Kasım 2020, 16:46:32 »
İstanbulda kadir öz diye bir hoca var essila Hair diye arkadaşım kendisi ve benim için oradan bilgi almış şimdi hocada 4000graf olarak yorumlamış. Tek endişem o suni çim adam görüntüsü (hocanın işleri güzel korkum benim ince telli saçım kaynaklı) birde arka donor bölgesinde böyle saç kıran gibi açılmış bir görüntü olur mu endişesi. Aslında keşke koldan alınabilse saçımın aynı renk ve dokusuna sahip 2 tane kafa çıkar kolumdaki tüylerden  ;D

kelboy85

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 14 Kasım 2020, 16:52:26 »
İstanbulda kadir öz diye bir hoca var essila Hair diye arkadaşım kendisi ve benim için oradan bilgi almış şimdi hocada 4000graf olarak yorumlamış. Tek endişem o suni çim adam görüntüsü (hocanın işleri güzel korkum benim ince telli saçım kaynaklı) birde arka donor bölgesinde böyle saç kıran gibi açılmış bir görüntü olur mu endişesi. Aslında keşke koldan alınabilse saçımın aynı renk ve dokusuna sahip 2 tane kafa çıkar kolumdaki tüylerden  ;D
Dostum belli basli merkezler var onlari arastir kadir oz u filan salla. Asuman hair centre, serkan aygin, butcen iyise asmed e bak. Benim sacimda cok ince ben de ektirdim. Konum imzada bi incele.

Kemal Baltac?

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 14 Kasım 2020, 17:08:11 »
Aslında ankarada yaşıyorum gidip göstermek daha doğru olur ankarada tavsiye ettiğiniz birileri varsa gidebilirim

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 14 Kasım 2020, 17:48:12 »
Şahin çelik

Facebook Twitter Instagram