Gönderen Konu: SERCAN AYAR VE SERKAN AYGIN  (Okunma sayısı 906 defa)

Soul

• Full Member
SERCAN AYAR VE SERKAN AYGIN
« : 25 Kasım 2020, 14:05:16 »
Merhaba arkadaslar. Iki hoca arasinda kararsiz kaldim. Bilgi ve yorumlarinizi paylasirsaniz cok sevinirim. Ozellikle Sercan Ayar’in forumda cok fazla sonucunu bulamadim. Simdiden tesekkurler.

Hwoarang7

• Hero Member
Ynt: SERCAN AYAR VE SERKAN AYGIN
« Yanıtla #1 : 25 Kasım 2020, 14:10:15 »
Serkan Ayar'ı açıkçası duymadım bilmiyorum Serkan Aygın ise gayet iyi bir tercih olabilir f/p olarakta kaliteli bir yer bence.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 25 Kasım 2020, 16:15:36 »
Sercan ayarı tanımıyoruz

Tanığımız başarı oranı yüksek serkan aygın bu durumda
Global Moderator

Soul

• Full Member
« Yanıtla #3 : 25 Kasım 2020, 16:46:28 »
Acikcasi sercan ayar’i uzaktan bir tanidigimizin onerisi ile tanidim. Su anda mecidiyekoyde este medica ismiyle calisiyorlar. Serkan aygin a gore fiyati daha uygun ve kendi paylastiklari fotograflar guzel gozukuyor ama forumda sonuclanan bir ekim goremedigim icin tereddutte kaldim

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 25 Kasım 2020, 17:00:27 »
Sonuclarini gormedigin yerlerden kesinlikle uzak dur
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 25 Kasım 2020, 17:21:35 »
Acikcasi sercan ayar’i uzaktan bir tanidigimizin onerisi ile tanidim. Su anda mecidiyekoyde este medica ismiyle calisiyorlar. Serkan aygin a gore fiyati daha uygun ve kendi paylastiklari fotograflar guzel gozukuyor ama forumda sonuclanan bir ekim goremedigim icin tereddutte kaldim

Kendi paylaştıkları tabi güzel olacak olumsuz bir sonuç paylaşacak hali yok keza ben çoğu merkezin başarılı diye paylaştığı sonuçlarıda beğenmiyorum ayrı konu saçtan anlamayan kişiler genelde beğeniyor forumda canlı paylaşım yapan kişileri takip edin karar verin.

Fiyata gelince en fazla 4 lira oynar hayatınız boyunca kafanız da taşıyacaksınız fiyat odaklı olmayın başarı odaklı araştırın imkan olmasa bile bu gün olmaz yarın olur acelesi yok güzel olsun temiz olsun doğru olsun geç olsun.
Global Moderator

phantom

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 26 Kasım 2020, 13:27:50 »

isterlerse size 1000 tane resim göstersinler kendi gösterdikleri hasta resimlerini ciddiye almayınız her ekim merkezinin vaka resim pörtföyünde binlerce olumlu sonuçlanmış resim görebilirsiniz hatta garip olarak çoğu yerin yüzde 40 bu pörtföyü aynı kişilerden bile oluşabilmektedir .

Facebook Twitter Instagram