Gönderen Konu: Sercan Ayar Estemedica hayatımı kararttı  (Okunma sayısı 8590 defa)

Oguz Evren

• Jr. Member
  • **
Sercan Ayar Estemedica hayatımı kararttı
« : 02 Haziran 2021, 19:07:33 »
Herkese merhabalar arkadaşlar.
Mart ayında Sercan Ayar’a tavsiye üzerine ekim gerçekleştirdim.
Aslında çok kararsızdım elim konusunda çünkü sadece yanlarda ufak açılma mevcuttu.
Çevremdeki çoğu kişi gerek yok diyordu ama ben de bu konuda cahildim maalesef.
Şubat ayında bir görüşme yaptık , ben asla ama asla ön hatta girilmemesini ısrarla belirttim  ilk günden.
Bu konularda da sıfır bilgim olduğu için karşınızdaki insanın ağzından çıkan her cümle çok önemli oluyor.
Saç sıklığı,doğallığı , çıkmama riski bunlardan hiç bahsedilmedi , tek söylenen çok doğal olur , güzel olur vs. Meğer bu işin milyon tane ayrıntısı varmış.
Bakın ayrıntılı bilgi vermemek de yanlış bilgi vermek kadar önemli bir durum bence.
Neyse ön çizgi çekildi görüşmede ön hattımın hemen altındaydı çekilen çizgi ben biraz da aceleci tavırlar görünce emin olamadım bir bakalım Eylüle doğru da görüşürüz dedim.
O da bana şimdi yaptıracaksın ki hem karantina hem de yazın denize girersin rahat dedi.
Allah için ağzı çok iyi laf yapıyor , o konuda hakkını yemeyelim.
5 Mart için asistan ile randevu oluşturduk fakat ben halen emin değildim , sosyal medya üzerinden çok konuştuk .
İlerde saçım dökülürse ne olur dedim , tecrübelerime dayanarak söylüyorum dökülmez bu saatten sonra dedi ben de hiç bilgim olmadığı için inandım tabi , bunlar karar vermeme de sebep  olan sorular çünkü.
Defalarca yazılı ön hatta girilmesini istemediğimi belirttim , bana  öncesinde en doğal hattı belirleriz dedi en son . Ben de güvenerek işleme gittim.
İşlem öncesi asistanına da ısrarla belirttim ön hat girilmesini istemiyorum diye , doktor beyle beraber bakarsınız dedi ( adam doktor değil bu arada)
Neyse bana xanax verildi ki ben hayatımda aspirin almamış adam , sonrası bende hayal meyal zaten .
Saçlar alındı ( onu da eşi aldı bundan da haberim yoktu hatta ekimi de eşi ve bir kız yaptı )ama benim kafam yerinde değil yani, çok etkiledi ilaç.
Kanal açmak için geldi çizgi çekildi ve aşağıda olduğunu belirttim o kafayla ama doğal çizgi bu vs gibi şeyler dediğini hatırlıyorum ben işleme başlarken bile lütfen çizginin üzerinden yapın diyorum hala ve ameliyat esnası yeni ne diyeceğimi bilemedim , yine merak etme diyor.
Defalarca ısrarla söylenmiş , hala o kafa ile hayal meyal anlatıyorum sen orada o işlemi bırakacaksın arkadaş burada emin olunmayan bir durum var diye çünkü geri dönüşü yokmuş bunun , ben de sonra öğreniyorum (benim de cahilliğim var kabul ediyorum)
Sizin yorumunuz nedir bu duruma ? Ameliyat öncesi çizilen çizgi
İle yapılan çizgi arasında 1,5 cm fark var bu arada.
Sonrasında da çok şey yaşadım , yalan değil eksik bilgi veriliyor .
Bir arkadaşta gördüm doktor değilmişiniz diye sormuş “ e sormadınız ki “ demiş adam , aynı o hesap.
Velhasıl benim hayatım kaydı , psikolojik tedaviye başladım çünkü  kendine zarar verme teşebbüsüm oldu , ve bundan önce hiç psikolojik bir problemim yoktu , tamamen bunun etkisi .
Kötü bir insan değildir illa ki ama hemen yapalım alalım şu işi bitsin mantığı çok kötü bu işlerde, insanların hayatları ile oynuyorlar farkında değiller.
Bana nektroz oluyor, daha kötü şeyler yaşayanlar var diyor , bunun da bir farkı var mı sizce ? Ömür boyu gözümün önünde istemediğim bir şeyi taşıyacağım

Oguz Evren

• Jr. Member
  • **
Ynt: Sercan Ayar Estemedica hayatımı kararttı
« Yanıtla #1 : 02 Haziran 2021, 19:18:15 »
Bu arada ben aldırmak istiyorum dedim işlemden sonra böyle bir şey mümkün mü dedim,
Evet dedi , iz kalmaz , aynısı olur vs.
Sonra yaptığım araştırmaları attıkça vs tavırlar değişmeye başladı , en son sen de çok iyi biliyorsun bu ekim işini , benden iyi biliyorsun falan dedi.
Burada saçlarını iğneli ile aldıran arkadaşın fotolarını attım , bak iz kalıyor diye , ondan sonra kalır tabi ufak tefek dedi.
Niye böyleler ? Neden tam bilgi vermiyorlar ?  Bir insanın hayatı tamamen olumsuz değişti burada , ailem arkadaşlarım benimle uğraşmaktan perişan oldular.
Bunun vebali ile nasıl yaşıyor bu insanlar?
Dava aç diyor , dava açsam bir şey olmayacağından o kadar emin ki , ikimiz de biliyoruz.
Biz bu insanlar için sadece 1 saatlik işiz , herkes böyle görüyor.
Sadece 2 kişi var Koray ve Muttalip bey onlar da benimle bu süreç içinde konuştular sağ olsunlar.
Hatta ekim öncesi Anıl bey ( Koray beyin ortağı)
Bana gel bakalım , bir süre ilaç kullan belki
De gerek yoktur dedi onu dinlemediğim için kafamı taşlara vuruyorum şu anda.
Paranız yoksa yaptırmayın arkadaşlar , kel kalın daha iyi benden tavsiye .

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 03 Haziran 2021, 01:11:14 »
Ekim öncesi sonrası operasyon resimlerinizi konuda paylaşmanız gerek yapılan işlemi görmemiz gerekiyor.

Bunun dışında Anıl bey koray beyin ortağı demişsiniz Hangi koray bey bu?
Global Moderator

Oguz Evren

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 03 Haziran 2021, 11:08:10 »
İlk fotoğraf görüşmede çekilen çizgi ki ona bile ön tarafa girilmesini istemiyorum demiştim. Aradaki fark çok net görülüyor. Biri çizginin hemen altı ,yapılan 2 cm aşağıda.
Koray bey Asmed Koray bey.
Alp bey beraber çalıştığı kişi ismi yanlış yazdım.
Bu arada çizgi sağ tarafta daha fazla bu neden böyle dediğimde iki taraf eşit olmaz , doğal Durmaz benim stilim bu falan dedi .
İnanılmaz bir insan her gösterdiğim hataya da bir cevabı var asla kabul etmiyor hatalı olduğunu .
Ne yapayım arkadaşlar siz söyleyin ?
Benim  göz göre göre hayatımı çalan bu insana ne yapmak gerekir ?

Oguz Evren

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 03 Haziran 2021, 11:12:04 »
İlk görüşmedeki fotoğraf bu

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 03 Haziran 2021, 13:03:24 »
Sürecin tamamlansın asmed düzeltir bu işi üzme kendini halledilmeyecek bir durum yok
Global Moderator

Oguz Evren

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 03 Haziran 2021, 13:08:50 »
Tamamını mı alacaklar nasıl olabilir ki öyle bir durum ?
Bu arada sizce çizgi ameliyat sırasında serum ve xanax altında olan hastaya o anda mı çekilir ?
Ki defalarca belirtmiş olmama rağmen ön hatta girilmesin diye.
Burada ciddi bir ihmal söz konusu değil mi?
Ve kontrol ediyorum çoğu hastaya aynı şeyi yapıyor.
Hatalı bir durum olursa ben onay aldım zaten demek için mi böyle yapıyor anlamıyorum, belki
De taktiği bu.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 03 Haziran 2021, 15:06:04 »
valla dostum ekimin kaçıncı günündesin su an ne durumda çıkışlar başladımı bunları bilmiyorum su an durumu paylaş

operasyon resmın de yok şok dökülme olmus halini paylaşıyorsun kısaca anlamıyoruz durumu

operasyon resmı lazım

ve bir de saçların çıksın bakalım nasıl olacak
Global Moderator

Oguz Evren

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 03 Haziran 2021, 19:00:02 »
Tabi ki atarım . 3 .aydayım o fotoğraf 15 gün önce falan zaten.
Benim burada yorumunuzu almak istediğim ve ilettiğim konu başka aslında.
Böyle bir çizgi ben hiç istemedim zaten baştan . Yukarıda anlattığım gibi bir süreç yaşadık .
Çoğumuz ekim gerçekleştirdi , hiç alım sonrası xanax verilmiş hastaya daha önce onayı alınmamış bir çizgi çeken bir ekim yeri duydunuz mu ? Ve ne düşünüyorsunuz bu konuda ?
Xanax’ın etkisi zaten belli .

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 04 Haziran 2021, 01:52:30 »
Operasyon resmi lütfen dostum kabuk dökümü ya da şok dökülme değil operasyon resimlerin lütfen

xanax  Olayı normal bir çok merkez hasta rahat etsin diye bunu verir yoksa o koltuk da zaman geçirmek zor

Bende ekim esnasında xanax aldım.

Tabi güvenilir bir merkezde sen xanax dan dolayı müdehale edemedim söyledim diyorsun seni anlıyorum ama xanax verilmesi normal durum onu belirteyim
Global Moderator

Oguz Evren

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #10 : 06 Haziran 2021, 17:16:14 »
Ben Artık sanırım pek uğraşmak istemiyorum belki de taktik bu yıldırma.
Çünkü bugün bir mesaj sonrası (daha önce de konuşmalarımız oldu sabırla da dinledi fakat son 3-4 konuşmada tavırlar çok değişti )
Ben memnun kalmadığımı , psikolojimin bozulduğunu belirttim ve ameliyat öncesi de isteklerimi net şekilde belirten ses kaydını attım.
Önce mesajla daha sonra da telefonla aradı  , gerçekten inanılmaz bir tecrübe yaşadım küfürler yedim , şizofren olduğumu söyledi , konum at geleceğim yüz yüze konuşacağız dedi , benim Artık sinirlerim bozuldu ve ağlamaklı oldum ağlarsın anca karı gibi , delikanlı ol da yüzüme gel anlat vs böyle 15-20 dk konuşmamız oldu. Bir daha bir yere yazarsan ya da mesaj atarsan adresini bulup gelirim dedi.
Ben de para bir hizmet aldığımı ve memnun kalmadığımı hakkım olduğunu söyledim.
Sen rızkımızla oynuyorsun s....m senin paranı keşke hiç yapmasaydım vs dedi.
Hem psikolojik olarak kötü etkilendiğim bir ekim hem de böyle bir durum yaşadım finalde.
Ben Artık yazmayacağım halen daha inanamıyorum yaşadığım olaya çünkü.
Bu ülkede bence hiçbir şey yaptırmayın arkadaşlar.

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 06 Haziran 2021, 17:26:31 »
Ameliyat oncesi cozgin nerdeyse sac cizgin ile bitisik. Onu yapma amacin ne acaba anlamadim? Neden oyle bir ekim planladin?
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #12 : 06 Haziran 2021, 17:30:57 »
 Dostum     şikayetini     bildir  gerekli  yerlere   hakkını  ara

Oguz Evren

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #13 : 06 Haziran 2021, 18:23:25 »
Sadece yanlara ekim yapılmasını istiyordum . Ön çizgiye girilmesin istedim ama yanlara girmek için önden de yapılması gerektiğini ameliyat masasında saçlar alındıktan sonra öğrendim.
 Abi hakkımı arasam ne olur ki ?
1 milyon dolar verse ne olur yani ?
Benim yaşam sevincim gitmiş, ömür boyu istemediğim yapay bir çizgiyle olacağım bunlar asıl sorun .
Parası vs başka bir şey zerre umrumda değil .
Ama inanamıyorum halen yani , küfür kıyamet tehdit yedim bir de üstüne.

Ruh halimi
Anlatıyorum i..e misin sen , üzülüyorsun böyle , i...ler gözyaşı döker dedi adam kabus gibi bir süreç .

Oguz Evren

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #14 : 06 Haziran 2021, 19:23:11 »
.

Facebook Twitter Instagram