Gönderen Konu: 25.12.2020 estemedica saç ekimim yaş 28  (Okunma sayısı 2573 defa)

Engin53

• Yeni üye
  • *
25.12.2020 estemedica saç ekimim yaş 28
« : 27 Aralık 2020, 20:48:22 »
Merhaba arladaşlar burda uzun uzadıya süreci yazmaya gerek duymuyorum zaten burdaki herkesin az çok konuya hakim olduğunu düşünüyorum. Sık sık fotoğraflayacağım. Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim

Engin53

• Yeni üye
  • *
Ynt: 25.12.2020 estemedica saç ekimim 4900 greft yaş 28
« Yanıtla #1 : 27 Aralık 2020, 20:51:19 »
4900 greft

MelihH34

• Yeni üye
  • *
Ynt: 25.12.2020 estemedica saç ekimim yaş 28
« Yanıtla #2 : 27 Aralık 2020, 23:01:25 »
Konunun uzmanı değilim ama şahsi fikrim sana çok fazla greft ekmişler kardeşim yani sadece önde açıklığın varmış oralara 2000 greft ekmiş olsalar işini görürdü arka saçlı alana ekmeleri füzuli olmuş.
Ordan nasıl saç çıkacakki ben inanmıyorum oralardan yeni saç çıkacağına.
Bunlar mesleğine aşık itfayici gibiler bilerek yangın çıkarıyor iş güzarlar sırf aldıkları parayı hakettiklerini düşünmeleri için.

Alpha

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 27 Aralık 2020, 23:10:33 »
Konunun uzmanı değilim ama şahsi fikrim sana çok fazla greft ekmişler kardeşim yani sadece önde açıklığın varmış oralara 2000 greft ekmiş olsalar işini görürdü arka saçlı alana ekmeleri füzuli olmuş.
Bunlar mesleğine aşık itfayici gibiler bilerek yangın çıkarıyor iş güzarlar sırf aldıkları parayı hakettiklerini düşünmeleri için.

Biraz ön yargılı bir yorum yapmışsın en azından fikrin olmayan bir ekim merkezi konusunda böyle yazmasan iyi olurdu .
Bu ekimle ilgili değilde genel olarak söylediklerinde doğruluk payı var.
Çoğu ekim merkezi bilerek gereksiz yere çok fazla greft ekiyor seninde dediğin bu parayı haketme psikolojisiyle ilgili.
Normalde bunlar dr olsa kolay kolay böyle bir şey yapmazlar ama çoğu sağlık meslekten gelen hasta bakıcılar oldukları için malesef vizyonları bu kadar oluyor .
Ama dediğim gibi bu konudan bağımsız olarak yazıyorum yoksa arkadaşımızın ekimi güzel görünüyor bence bekleyip sonucu görmek lazım umarım güzel bir sonuç olur.

Engin53

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 28 Aralık 2020, 00:04:07 »
Kardeşim yorumuna saygı duyuyorum ama benim asıl problemim tepe bölgesindeydi önler çok rahatsız etmiyordu. Önü gürleştirip tepeye mümkün olduğunca önem verildi. Tepeyle ilgili sonuçlar malum ortada bekleyip göreceğiz

Engin53

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 28 Aralık 2020, 00:06:31 »
Biraz ön yargılı bir yorum yapmışsın en azından fikrin olmayan bir ekim merkezi konusunda böyle yazmasan iyi olurdu .
Bu ekimle ilgili değilde genel olarak söylediklerinde doğruluk payı var.
Çoğu ekim merkezi bilerek gereksiz yere çok fazla greft ekiyor seninde dediğin bu parayı haketme psikolojisiyle ilgili.
Normalde bunlar dr olsa kolay kolay böyle bir şey yapmazlar ama çoğu sağlık meslekten gelen hasta bakıcılar oldukları için malesef vizyonları bu kadar oluyor .
Ama dediğim gibi bu konudan bağımsız olarak yazıyorum yoksa arkadaşımızın ekimi güzel görünüyor bence bekleyip sonucu görmek lazım umarım güzel bir sonuç olur.
Saç ekimiyle ünlenmiş doktorumuz ilk gördüğünde 4800 demişti o yüzden 4900 fazla gelmedi dostum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 28 Aralık 2020, 11:10:02 »
Hayırlı olsun ekim öncesi daha detaylı resim ekleyin lütfen ekim öncesi haliniz anlasılmıyor

Sağlıklı yorum için detaylı paylaşım yapmalısınız
Global Moderator

Engin53

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 28 Aralık 2020, 13:08:27 »
Teşekkürler admin Yorumunu bekliyorum

Heptwo

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 28 Aralık 2020, 13:22:05 »
ekim planlaması doğru bu ekime kötü demek haksızlık olur donerden sağlıklı greft alımı olduysa ve ekim düzgün bir şekilde yapıldıysa  güzel sonuç olmaması için herhangi bir sebep göremedim ben.
umarım hayalindeki gibi olur saçların kardeşim şu an için her şey olumlu.

Engin53

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 28 Aralık 2020, 13:40:14 »
Teşekkür ederim güzel yorumun için artık bekleyip göreceğiz. Söylemeden geçmeyeyim forumda genel olarak belli başlı kişilere yaptıranların üzerinde yoğunlaşılıyor yani o ki burası faydalanmak neden diğer yerlerde yapanlara daha az yorum yapılıyor anlayamadım açıkçası. Sanki birilerinin ekmeğine yağ sürülüyor

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 28 Aralık 2020, 14:25:58 »
Ön orta güzel sonuç olabilir bir aksilik olmaz ise orta bölgenini göremedim ama o açıda resmin yok çizgin güzel tepe kapanmaz ama 1 ekim daha gerekir. Umarım güzel sonuç alırsın
Global Moderator

ImPaLa

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 28 Aralık 2020, 14:43:08 »
Teşekkür ederim güzel yorumun için artık bekleyip göreceğiz. Söylemeden geçmeyeyim forumda genel olarak belli başlı kişilere yaptıranların üzerinde yoğunlaşılıyor yani o ki burası faydalanmak neden diğer yerlerde yapanlara daha az yorum yapılıyor anlayamadım açıkçası. Sanki birilerinin ekmeğine yağ sürülüyor

Önemli olan paylaşım insanlar istedikleri yere yorum yapar forumda ayrıca bu merkez daha yeni forumda görülmeye başladı Sen kimin konusuna yorum yazdım şimdiye kadar ? Paylaş zamanla olur ne bu gelir gelmez abuk sabuk ithamlarda bulunmak ?

Ne merkez hakkında bilgi paylaşmışsın  saçını eken kişinin adı bile yok ne de düzgün ekim öncesi resimlerini paylaşmışsın ekim öncesi ne kadar saçın var net belli bile değil aç konu iki resim sonra yorum yok bak bakalım insanlar nasıl paylaşıyor konularını bir önce.

Saç ekimine gelince saçlarının orta bölümünü göremedik öncesi resimde . Ön çizginiz güzel duruyor ortalarda kendi saçınız varsa bu avantaj tepe zor kapanır geniş ama açıl aalana göre tepe ekimi seyrek.

Merkez takviye olarak neler önerdi ya da sen ne kullanacaksın?

« Son Düzenleme: 28 Aralık 2020, 14:51:21 Gönderen: ImPaLa »

Alpha

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 28 Aralık 2020, 14:43:26 »
Merhaba arladaşlar burda uzun uzadıya süreci yazmaya gerek duymuyorum zaten burdaki herkesin az çok konuya hakim olduğunu düşünüyorum. Sık sık fotoğraflayacağım. Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim

Dostum önce iğneyi kendine sonra çuvaldızı başkasına batır  :) bak yukarda ilk attığın  mesaj bu.
Estemedica saç ekimi merkezi ile ilgili hiç bir bilgi yok,burayı nasıl seçtin,operasyonunu kimler yaptı ve nasıl geçti ,kullandığın ilaçlar vs
Ayrıca koyduğun ekim öncesi resimde yetersiz.
Bütün bunlar konuna yazılan yorum sayısını etkiler hocam sana tavsiyem koray erdoğana ekim yaptıran arkadaşların konularını bir incele özellikle ekim konusu açma şekillerine bir bak o zaman ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksın.

Engin53

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 28 Aralık 2020, 15:17:27 »
Haklısın dostum bi heyecanla paylaştım grefti bile unuttum ilk başta yazmayı ama gördüğüm şu buraya bilinen birini yazsaydım daha farklı olurdu şahsi düşüncem

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 28 Aralık 2020, 15:42:00 »
Haklısın dostum bi heyecanla paylaştım grefti bile unuttum ilk başta yazmayı ama gördüğüm şu buraya bilinen birini yazsaydım daha farklı olurdu şahsi düşüncem

Bu sana bağlı forumda aktif olmak konuyu doğru paylaşım sorular sormak diğer konulara yorum yapmak arkadaş edinmek vs bir çok durum.

Zaten gerekli yorumlar yapıldı süreç süreç de devam eder paylaşım yaptıkça önemli olan insanların takip etmesi senin merkezini düşünen. Diğer merkezleri araştıran insan sayısına göre de değişir. Biz de elimizden geldiğince her konuyla ilgilenmeye çalışıyoruz başka konulara yorum yazarak süreç hakkında daha detaylı bilgi sahibi olursun hemde vakit geçer.
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram