Gönderen Konu: Ekim sonrası ilk 10 gün hakkinda  (Okunma sayısı 1128 defa)

Hakan Çak?r

• Full Member
Ekim sonrası ilk 10 gün hakkinda
« : 26 Kasım 2020, 21:00:53 »
Arkadaşlar ekimin 6 gunundeyim yalnız kafam hala uyuşuk ve keçe gibi sert ve donor alınan kısımlarda zaman zaman iğne gibi batmalar oluyor ve bir korku var sürekli sanki tutmayacak olmayacak gibi piskolojik olarak rahatsız oluyorum sürekli ,yada tutsada sanki kötü yapay duracak bariz şekilde diye düşünceler dönüyor kafamda bu süreçte oluyormu böyle.

Ozan3535

• Full Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Ekim sonrası ilk 10 gün hakkinda
« Yanıtla #1 : 26 Kasım 2020, 21:59:50 »
Olmayacak gibi psikolojik durum sonuç alana kadar oluyor dostum. O donördeki batmalar bende 1. aydan sonra kesildi. 105. gündeyim kafam ilk günlerdeki gibi olmasa da hala uyuşuk.
  • Ekim Tarihi: 08.11.2021
  • Ekim Merkezi ismi Ahd clinic
  • Greft Miktarı 1700
  • Yaşınız 28

Hakan Çak?r

• Full Member
« Yanıtla #2 : 26 Kasım 2020, 22:05:33 »
Olmayacak gibi psikolojik durum sonuç alana kadar oluyor dostum. O donördeki batmalar bende 1. aydan sonra kesildi. 105. gündeyim kafam ilk günlerdeki gibi olmasa da hala uyuşuk.
105 gün mü oldu hocam valla bu nasıl bir anestezi ki geçmiyor valla buda ayrı bir dert.

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 26 Kasım 2020, 23:05:34 »
105 gün mü oldu hocam valla bu nasıl bir anestezi ki geçmiyor valla buda ayrı bir dert.

Anestezi değil
Greftlerin çıkarıldıkları alanların hasar görmesinden geliyor o acı

Rizzrak

• Sr. Member
  • Sibel ulusan saç ekimi
« Yanıtla #4 : 26 Kasım 2020, 23:46:23 »
Stress yapma, saç köklerine o bile zarar, bekle zamanla herşey düzelir, acılar azalır görüntü toplar kendini. Bu sürede oku biraz formu, oyalancak bişeyler bul, ekim kadar ekim sonrası sabır da çok zordur.
  • Ekim Merkezi ismi Medicalhair

Hakan Çak?r

• Full Member
« Yanıtla #5 : 27 Kasım 2020, 00:31:28 »
Stress yapma, saç köklerine o bile zarar, bekle zamanla herşey düzelir, acılar azalır görüntü toplar kendini. Bu sürede oku biraz formu, oyalancak bişeyler bul, ekim kadar ekim sonrası sabır da çok zordur.
Başlık açmıştım diğer tarafta medarator pek begenmedi yazdım sebebini dönecektir merakla bekliyorum birde bu gün sabah sol tarafında bir açılma olmuş ince bir çizgi acaba gece bir yere mi takıldı diye düşündüm ama zannetmiyorum fakat çok canım sıkıldı yarın doktoruma soracağım .Resim ekliyorum

Hakan Çak?r

• Full Member
« Yanıtla #6 : 27 Kasım 2020, 00:32:58 »
Anestezi değil
Greftlerin çıkarıldıkları alanların hasar görmesinden geliyor o acı
Uyuşukluk demiş fakat arkadaş geçmezse uzun süre sıkıntı malesef ,o uyucukluk algılama olayını düşürüyor. Kafayı çarpar insan ister istemez .

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 27 Kasım 2020, 00:58:42 »
Uyuşukluk demiş fakat arkadaş geçmezse uzun süre sıkıntı malesef ,o uyucukluk algılama olayını düşürüyor. Kafayı çarpar insan ister istemez .

İdare edeceksin
Meyve veren ağaç taşlanmış
Zamanla o batma da gider, uyuşuklukta

Kayser Soze

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 27 Kasım 2020, 01:00:32 »
Başlık açmıştım diğer tarafta medarator pek begenmedi yazdım sebebini dönecektir merakla bekliyorum birde bu gün sabah sol tarafında bir açılma olmuş ince bir çizgi acaba gece bir yere mi takıldı diye düşündüm ama zannetmiyorum fakat çok canım sıkıldı yarın doktoruma soracağım .Resim ekliyorum

Nerde ektirmiştiniz acaba?

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 27 Kasım 2020, 01:25:37 »

O açılmanın olmasının sebebi
Kabuk dökümüyle beraber, ekilen saç tellerinin kabuklara yapışıp, birlikte gelmesi veya dökülmesidir.

Merak edilecek bir şey yok
Kökler sağlıklı bir şekilde derinin altındadır.

Hakan Çak?r

• Full Member
« Yanıtla #10 : 27 Kasım 2020, 11:50:12 »
Nerde ektirmiştiniz acaba?
istanbulda kolan hastanesi kerem ugura

Hakan Çak?r

• Full Member
« Yanıtla #11 : 27 Kasım 2020, 11:57:21 »
Kabuk dökümüyle beraber, ekilen saç tellerinin kabuklara yapışıp, birlikte gelmesi veya dökülmesidir.

sordum hocaya resim attim kurumadan kaynakli normal dedi losyon vermisti onu biraz daha uzun tut kafanda yikamadn once dedi 20 dk idi 30 dk cikarcam.

Hakan Çak?r

• Full Member
« Yanıtla #12 : 27 Kasım 2020, 12:19:02 »

Ekim cokmu kotu sence hocam yorumun nedir.

Facebook Twitter Instagram