Gönderen Konu: 15.06.2016 Medical Park Doğan Turan Bey DHİ ilk gün 2420+ikinci gün 1755 Greft.  (Okunma sayısı 190686 defa)

sevenlve2260

• Doğan Turan 4175 greft- Esma Serkan 2. Ekim 1930 greft
  • Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
     Selamlar arkadaşlar bu ve buna benzer birkaç tane saç  formdan uzun süredir faydalanıyorum. kendimi buraya ve diğer takip ettiğim sitelere sorumlu hissederek saç ekimim ile ilgili fotoları  buradan paylaşacağım.
     Saç ekimini yaklaşık 9 ay önce araştırmaya başladım.sizlerinde olduğu gibi araştırdıkça kafam çok karıştı. sonun Silivri de bulunan Medical parkta görev yapan Dr. Doğan TURAN hocaya karar verdim. İlk gün 2420 greft, ikinci gün 1755 greft ekildi.karar vermemde ki sebeplere gelince 1. Dhi ekim olması 2. Ekibinin(Serkan bey-Esma Hanım- Ezgi hanım çok teşekkürler bu arada) tecrübeli olması. 3. Günde 1 ekim yapmaları ve 4.Son olarak da ekim yaptıkları 2 kişiyi takip etmem ve onların sonuçlarını beğenmem oldu. fotoğrafları zaman zaman paylaşacağım en az 1 yıl burdayım sonucu hep beraber göreceğiz. Not:fotolar ekim günü ve sonraki güne ait

must53

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
hocam dhi yöntemi nedir ?

mr.big

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun kardeşim .. Ekim yapılan yer kaç cm2

sevenlve2260

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun kardeşim .. Ekim yapılan yer kaç cm2
  Teşekkürler. O konuda bilgim yok arkadaşım
« Son Düzenleme: 18 Haziran 2016, 18:27:29 Gönderen: sevenlve2260 »

burqa1

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
sonuç inşallah iyi olur bu yöntemle yapılan sonuçlar iyi oluyor genelde insallah seninkide öyle olur

sevenlve2260

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
sonuç inşallah iyi olur bu yöntemle yapılan sonuçlar iyi oluyor genelde insallah seninkide öyle olur
Çok teşekkür ederim. Gerçekten zor bir süreç hem ekim, hemde ekim sonrası çok özen göstermek gerekiyor.

douu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
ekım sonrası fotoğraflarına bakınca iyi ve titiz bir iş çıkardıkları belli oluyor .umarım sonuçların iyi olur.
ön saç çizginde bence iyi gozukuyor.

sceptic

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Çok güzel gözüküyor.ne kadar ödediniz.

sevenlve2260

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
ekım sonrası fotoğraflarına bakınca iyi ve titiz bir iş çıkardıkları belli oluyor .umarım sonuçların iyi olur.
ön saç çizginde bence iyi gozukuyor.
İnşallah cümlemizin iyi olur.ön çizgiyi bende çok beğendim onun için gerçekten ekstradan uğraştılar sağolsunlar.Ekip süperdi ama bakalım 8-9 aylık uzun bir süreç beni bekliyor.

sceptic

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sık bir ekim olmuş ön çizgi çok güzel olmuş iyi sonuç alırsınız inş saçlar da kaliteli :)

sevenlve2260

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sık bir ekim olmuş ön çizgi çok güzel olmuş iyi sonuç alırsınız inş saçlar da kaliteli :)
Teşekkürler. Tespitiniz çok doğru greftlerin %50 den fazlası 3'lü ve üzeri idi. Ön çizgi için tekli greft bulmakta zorlandılar :)

sevenlve2260

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
hayırlı olsun.Neden saç çizgisini simetri yapmadı sizmi istediniz yoksa size dnışmadan kendisii yaptı
Teşekkürler. Bence iyi ön çizgi simetri de oldu. Ben danışman yada güzellik uzmanları ile hiç görüşmedim. Doktor, hemşire hanım ve ben karar verdik.

sevenlve2260

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
hocam dhi yöntemi nedir ?
  Dhi yani kalem yöntemi. Slit yöntemine göre bunda kanal açılmıyor. Greftler özel kalemlere yerleştiriliyor daha sonrada kanal açmadan ekim yapılıyor. Artısı cm2 ye daha sık ekim yapılması

must53

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
hocam dönorun fotosu var mı alım nasıl homojen mi merak ettim

sevenlve2260

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
hocam dönorun fotosu var mı alım nasıl homojen mi merak ettim
Ben memnunum donörden

Facebook Twitter Instagram