Gönderen Konu: Antalya Medical Park DHI ile ekim  (Okunma sayısı 1015 defa)

can92

• Yeni üye
  • *
Antalya Medical Park DHI ile ekim
« : 25 Temmuz 2021, 13:29:14 »
Selamlar. Antalya Medical Park hastanesinde DHI yöntemiyle 3500 greft civarı bir ekim yaptıracağım ama yaptırmadan önce sizlere de sormak istedim. Aslı Balkan ismini forumda arattığımda hiçbir sonuç çıkmadı. Antalya Medical Park'ta bahsetmiş olduğum doktor ve ekibine saç ektiren kimse var mı? Varsa birkaç soru sormak isterim.

slade23

• Hero Member
Ynt: Antalya Medical Park DHI ile ekim (Dr. Aslı Balkan ekibi)
« Yanıtla #1 : 25 Temmuz 2021, 15:10:25 »
Bahsettiğin ekibi bilmiyorum ama antalyadaysan Hakan Doğanay ve ekibini de Araştırma listene eklemeni tavsiye ederim takip ettiğim kadarıyla
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

can92

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 25 Temmuz 2021, 20:29:22 »
Evet biliyorum orayı da. Sadece Antalya Medical Park'ta ektiren başka kimse var mı diye merak ettim.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 25 Temmuz 2021, 20:34:15 »
Forumda yeterince ekimi olmayan ve forumu takip etmeyen merkezleri daha iyi düşün derim naçizane
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

Hairtransplant

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 27 Temmuz 2021, 00:46:51 »
Hakan doğanayın ekibini araştırın derim hem ekibi de olsa kendisi de gelip ekime gidiyor fiyat uygun ekip ekiminde.

Facebook Twitter Instagram