Gönderen Konu: Xpecia erkek tablet  (Okunma sayısı 2631 defa)

PEGO

• Hero Member
  • Saçların dökülmüş kanka
Ynt: Xpecia erkek tablet
« Yanıtla #1 : 30 Kasım 2020, 00:13:13 »
Finas kadar etkili değildir ama etkisiz de denemez.
Ben 1.5 aydır düzenli günde 2 adet kullanıyorum, 2500 mg biotin içeriği olduğu için yüzümde bile sivilcelenme oldu ancak bir süre sonra vücut alışınca geçiyor. Saçlarda kısa sürede etkisini göremeyiz bence ama mesela kaşlarım hiç uzamadığı kadar fazla uzadı kullandığımdan bu yana, bazen alttan üstten fazla uzayanlar bağımsızlığını ilan ediyor. Bir de menide 1 aydan sonra biraz sıvılaşma yaptı ancak yine de rahatsız edici seviyede değil, isteksizlik hiç yok.
İçeriği iyi, faydası her türlü olur.
Biotin eksiği varsa yanında 1000 mg ekstra biotin alınır, tahlil yaptırıp eksik olan vitaminler için de önlem alınır ve iyi bir şampuan ile bunlar kullanılırsa tadından yenmez bence.
Xpecia günde 2 tablet
Prozinc Plus Şampuan

Serkan Aygın 4200 Greft https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16500.0

dacht

• Full Member
« Yanıtla #2 : 30 Kasım 2020, 00:18:12 »
Ben şahsen xpecia'ya hiç yoktan iyidir gözüyle bakıyorum. İçerik kağıt üstünde iyi, performansı nasıl olur bekleyip görmek lazım. Ben 45 gündür kullanıyorum olumlu ya da olumsuz bir etki gördüm desem yalan olur. Göreceğimi umuyorum, umarım hepimiz için kullansak da kullanmasak da mükemmel sonuçlar olur.
Saç ekim sürecim:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=17042.0

Takviyeler:
Xpecia 2 adet/gün
Hardline Vitamin Mineral Tablet 1 adet/gün
Arginine 2,5 gr/gün

Mutsuz Hasta

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 30 Kasım 2020, 00:21:49 »
Ben şahsen xpecia'ya hiç yoktan iyidir gözüyle bakıyorum. İçerik kağıt üstünde iyi, performansı nasıl olur bekleyip görmek lazım. Ben 45 gündür kullanıyorum olumlu ya da olumsuz bir etki gördüm desem yalan olur. Göreceğimi umuyorum, umarım hepimiz için kullansak da kullanmasak da mükemmel sonuçlar olur.

Ben de aynı durumdayım hocam, 2 ay oldu, günde bir kez kullanıyorum.

Today

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 30 Kasım 2020, 02:11:05 »
Xpecia 3 ay kullandım günde 2 tablet şeklinde.  Cinsel isteksizlik yapmıştı bende. Psikolojik değil eminim. Sonrasında Kerozan saw palmetto içerikli olan vitaminden kullandım. Yan etki yaşamadım. Ve içerik olarak xpecia dan çok daha iyi

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 30 Kasım 2020, 02:32:40 »
27 gündür kullanıyorum bir şeye yaramıyor

Today

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 30 Kasım 2020, 02:39:27 »

Xpecia mı?

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 30 Kasım 2020, 02:45:24 »
Evet

Today

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 30 Kasım 2020, 03:13:14 »
Kerozan 5+5 cüce palmiye içerikli olanı kullan. Daha çok fayda görürsün xpecia dan. İçerik olarak çok daha iyi

PEGO

• Hero Member
  • Saçların dökülmüş kanka
« Yanıtla #9 : 30 Kasım 2020, 03:24:47 »
Xpecia 3 ay kullandım günde 2 tablet şeklinde.  Cinsel isteksizlik yapmıştı bende. Psikolojik değil eminim. Sonrasında Kerozan saw palmetto içerikli olan vitaminden kullandım. Yan etki yaşamadım. Ve içerik olarak xpecia dan çok daha iyi

Cinsel isteksizlik yapmıştır elbette ama bunun tamamiyle ilaçtan kaynaklı olduğu konusunda o kadar emin olma, psikolojik olmadığını düşünsen de maalesef psikolojik olabilir çünkü çoğu yerde xpecia hakkında çokta masum değil kanısı mevcut, o yüzden finastan sonra 2.tedirginlik ilacı olur kendisi. Şu an kullandığında xpeciadan değişik değil, saw palmetto içerikli ama hakkında daha az bilgi var ve birinci sıkıntılı ilaç sürecinden sonra 2.kullandığımız denemeli ürün her zaman daha iyi hissettirir. Üzerindeki baskı azalmıştır, cinsel gücünü haliyle daha kaliteli hissediyorsundur.
Xpecia günde 2 tablet
Prozinc Plus Şampuan

Serkan Aygın 4200 Greft https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16500.0

SmyrnaGozza

• Full Member
« Yanıtla #10 : 30 Kasım 2020, 12:36:03 »
ben de operasyon gününden itibaren solgar biotion 5000 ve her gece 1 tablet xpecia alıyorum. Yan etki henüz görmedim.

içeriğine göre yararlı olması lazım teorik olarak ama klinik olarak kanıtlanmıs sonuçları yok sanırım.

placebo etkisi yapsa bile kabulum :)
Biotin 5000 mcg
finasteride

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 30 Kasım 2020, 13:38:18 »

İnsan vicudunda tedaviye en geç yanıt veren, EŞEKTEN DÜŞMÜŞ KARPUZA geç dönünen en adi uzuv SAÇTIR.

en az 5 ay düzenli kullanım sağlanmadığı sürece, saç için yapılan ürünlerin iyi yada kötü tarafları pek farkedilmeyecektir. Hatta farkedilmeyecektir.

Facebook Twitter Instagram