Gönderen Konu: Norw 7 Bu Kafaya Ekim Olur mu?  (Okunma sayısı 547 defa)

maystry

• Yeni üye
  • *
Norw 7 Bu Kafaya Ekim Olur mu?
« : 01 Aralık 2020, 18:08:11 »
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır takip ediyorum forumu ancak ekim konusunda karar veremedim. sizce ekim yaptırmalı mıyım? En iyi sonucu alabileceğim yeri de tavsiye ederseniz memnun olurum. Şimdiden herkese teşekkürler.

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Norw 7 Bu Kafaya Ekim Olur mu?
« Yanıtla #1 : 01 Aralık 2020, 18:43:00 »
 önden ortaya kadar ekerler.geriden one seyrelerek yapılan ekim en mantıklısıdır.sakaldanda cene altındanda destek olabilir biraz daha geriye cekerler ortadan çizgiyi.ben olsam kırarım kafayı donorun maşallahı var olduğu tasıtırım one tarihte ilk olur tüm donor kullanılarak ekim tabi arka boş kalır.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: Norw 7 Bu Kafaya Ekim Olur mu?
« Yanıtla #2 : 01 Aralık 2020, 19:57:22 »
Hocam açıklık maalesef çok fazla. Saç ekimi ile beklentilerinize çözüm olmaz gibime geliyor. Ekim yaptırırsanız da birden fazla ekime kendinizi hazırlamanız gerekli. Bence çok saçlı gezmek istiyorsanız protez saç seçeneğini araştırın derim. Ama gözünüzü karartıysanız geniş açıklığa ekim yapan merkezlerin sonuçlarını takip edin derim. Yine risk alıp güzel sonuç alanlara da forumda denk geliyoruz...
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Facebook Twitter Instagram