Gönderen Konu: Bu kafaya saç ekimi olur mu?  (Okunma sayısı 678 defa)

WalterWhite

• Yeni üye
  • *
Bu kafaya saç ekimi olur mu?
« : 06 Eylül 2021, 14:18:01 »
Merhabalar, normalde umursamadığım saçlarım nedense son zamanlarda iyice gözüme batmaya başladı. Şuan 25 yaşındayım saçlarım yaklaşık 8-9 yıldır dökülüyor. Saç dökülmesi bizim ailede genetik muhtemelen benimkisi de genetik özellikten dökülüyor, sağlık sorunun kaynaklı mı diye hiç doktora görünmedim. Önce tecrübeli olan sizlerden fikir alayım dedim. Sizce benim bu kafaya saç ekimi uyar mı?

Vio

• Full Member
Ynt: Bu kafaya saç ekimi olur mu?
« Yanıtla #1 : 06 Eylül 2021, 14:29:45 »
Merhabalar, normalde umursamadığım saçlarım nedense son zamanlarda iyice gözüme batmaya başladı. Şuan 25 yaşındayım saçlarım yaklaşık 8-9 yıldır dökülüyor. Saç dökülmesi bizim ailede genetik muhtemelen benimkisi de genetik özellikten dökülüyor, sağlık sorunun kaynaklı mı diye hiç doktora görünmedim. Önce tecrübeli olan sizlerden fikir alayım dedim. Sizce benim bu kafaya saç ekimi uyar mı?
Uyar , tek seansta değil de ikiye bölüp önce ön orta sık ekim ikinci seansta tepe ve ortaya sıklaştırma şeklinde yaparsanız başarı oranınız artar her şeyden önce yeni araştırıyorsanız eğer seçeceğiniz klinik en önemlisi araştırmanızı iyi yapın İstanbul ve Ankarada bulunan 8-10 popüler klinik harici risk almanızı önermem.
  • Ekim Tarihi: -28.04.21
  • Ekim Merkezi ismi -Asuman Hair
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Finasterid1mg /Biotin 5000/Solgar Vm2000

WalterWhite

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 06 Eylül 2021, 15:14:22 »
Klinik aramak benim için henüz erken, açıkçası klinik konusunda da tedirginim hangi konuda kime güveneceğime emin olamıyorum. 2 seans yapacak olursam her 2 seansın ücretini ayrı mı ödemem gerekecek?
  • Yaşınız 25

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 06 Eylül 2021, 15:22:16 »
saç ekimine uygunsun ama 2 ekim düşünürsen senin için güzel olur çizgin alana kadar 1 ekim tepeyi 1 sene sonra düşün

ve var olan saçlarını koru ve güçlendir medikal ürünler araştırıp
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 06 Eylül 2021, 15:23:06 »
Klinik aramak benim için henüz erken, açıkçası klinik konusunda da tedirginim hangi konuda kime güveneceğime emin olamıyorum. 2 seans yapacak olursam her 2 seansın ücretini ayrı mı ödemem gerekecek?

evet öyle olacak

araştıracaksın konuları takip edeceksin ona göre karar vericeksin
Global Moderator

WalterWhite

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 06 Eylül 2021, 15:39:38 »

ve var olan saçlarını koru ve güçlendir medikal ürünler araştırıp

Saçlarımı koruyup güçlendirmek için PRP tedavisini düşünmüştüm. Saç ektirmeden önce PRP tedavisi yapılır mı? Yapılırsa yaptırsam daha iyi olmaz mı?
  • Yaşınız 25

Heptwo

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 06 Eylül 2021, 19:55:35 »
ekime uygunsun yalnız durumun iyi bir ekim sonucu için ne çok iyi nede çok kötü,orta halli diyebiliriz.
burda sonucu daha çok ektireceğin merkezin kalitesi tayin edecektir.

halu80

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 07 Eylül 2021, 17:40:04 »
Kafa yapin ve sakalla beraber sana „kellik“ yakisiyor düsünüyorum. Tabi ki biraz yasli gösterebilir. Ama sorun olmaz bence.
Eger ekim yaptirirsan artik bu kisalikta kesme imkanin olmayabilir. Ve iki ekim gerekecek.

Kafam cok karisik diye bir konu acilmis, ona bir bak ve donör ne hale gelebilir bir bak.
Tabi ki ekimciye bagli, yine de bunu düsünmek gerek

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 08 Eylül 2021, 00:04:40 »
Hocam dökülme durumun nw6 olacak gibi gözüküyor . Vertex tamamen açılacak ve donor bölge şuan bile çok çok iyi değil . Ön ve ortayı kurtarıp arka taraf için doktor tavsiyesiyle medikal tedavileri deneyebilirsiniz. Vertex için yani 2.ekim için yeterli donorun olmayacak ...
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

WalterWhite

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 08 Eylül 2021, 14:31:14 »
Kafa yapin ve sakalla beraber sana „kellik“ yakisiyor düsünüyorum. Tabi ki biraz yasli gösterebilir. Ama sorun olmaz bence.
Eger ekim yaptirirsan artik bu kisalikta kesme imkanin olmayabilir. Ve iki ekim gerekecek.

Kafam cok karisik diye bir konu acilmis, ona bir bak ve donör ne hale gelebilir bir bak.
Tabi ki ekimciye bagli, yine de bunu düsünmek gerek

Allah var bende kendime kelliği yakıştırıyorum, bende yine fena görünmüyor ama şu sağda solda resimlerde gördüğüm öncesi ve sonrası fotoğrafları görünce bir umutlanmıyor değilim. Ama anlaşılan bu fotoğraflarında çoğu yalan dolan. Dediğin gibi ekim yapacak kişinin de becerisi önemli. Ekimci dünya üzerindeki en iyi ekimci olsa bile onunda hata yaptığı veya verim alamadığı ekimler olmuştur. Açıkçası ekimden yapıp yıllar sonra iyi birşey beklerken yolunmuş tavuk gibi kalmaktan çekiniyorum.
  • Yaşınız 25

WalterWhite

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 08 Eylül 2021, 14:36:38 »
Hocam dökülme durumun nw6 olacak gibi gözüküyor . Vertex tamamen açılacak ve donor bölge şuan bile çok çok iyi değil . Ön ve ortayı kurtarıp arka taraf için doktor tavsiyesiyle medikal tedavileri deneyebilirsiniz. Vertex için yani 2.ekim için yeterli donorun olmayacak ...

Ön tarafta, şöyle bir bakınca çok açık gibi. İşten anlayan biri değilim ama bendeki donörler sırıtmayacak şekilde toplansa bile önlerdeki açıklık geniş olduğu için ekimden sonra en iyi haliyle bile seyrek görünecek diye düşünüyorum. Şimdilik ekimi en son plana atmayı düşünüyorum. Öncelikle cildiyeye görünüp şuanki saçları en canlı, incelen saçları en kalın haline getirmeden ekim yapmayayım diyorum.
  • Yaşınız 25

Facebook Twitter Instagram