Gönderen Konu: Masaj Olayı  (Okunma sayısı 592 defa)

kafamdakentseldönüşümler

• Sr. Member
Masaj Olayı
« : 04 Aralık 2020, 02:57:49 »
Herkese merhaba
Yarım saattir yazdığım yazi googla döndüm ana ekrandan silindi aşırı delirdim. Tekrar yazamıcam bu masaj olayı zaten scalp masaj olayı konuşulmuştu burda ayrıca perfekt hair healty, reddit falan girin bakın baya işe yarıyo baya uzun yazmıştım ama gitti neyse perfekt hair healty de adamın makalesi var hatta iki tane ve bunlar tez baya acıklamistim ama yazı gitti neyse girin bakın oncesi sonrasi fotolara bakın bi de redditte ingilizceniz varsa reddit scalp message results diye aratın yorumları okuyun üç şey söylicem  birincisi 20 yaşindayım günlük baya saç kaybediyorum yani elimi kafamda git gel yapsam 40 saniye falan 50 60 tel cok kolay dokuluyo banyoda 250 tele yakın döküyorum ( evet tek tek sayiyorum ciddili) ikinci olarak makaleleri okuduktan sonra zaten kafanıza yatıcak bu iş bi de ordakı before-after photolara bakın bu arada orada yapılan olay masajla genetik değiştirilmiyo sadece dht'ın saç köküne zarar vermesi engelleniyo bu mümkün mü şöyle örnek veriyim biliyosunuz bazı insanlar kiloya çok yatkın mutfağın yanından geçse kilo alıyor veya kilo cok cabalasada veremiyor bunun sebebi metobolizmadan başlıyo genlere kadar gidiyo cambridge ünniversitesindeki araştırmada kilo olayı %40-%70 arası genetik miras oldugunu soyluyor ama kilo zorda verilse kolayda verilse spor yaparak bunu degistirebiliyoruz yani aslinda geni değil genin sebep oldugu etkiyi degistiriyoruz ve spor dedigimiz sey fiziksel hareketlerden olusuyor kilo vermesi zor bir adam uzun sure spor yapip kilo verebiliyo ve genetik olarak kilo almaya yatkın olmasina ragmen sactaki olayda bu kafadakı masajla dht yi azaltmıyoruz dht nin verdigi etkiyo azaltıyoriz ve bu azaltmak dedigim sey cok buyuk farklar yaratıyo perfekt hair saydasındaki adamın makalesini okuyun ve fotolara bakın sonra redditteki fotolara bakın bu sayfada masaj yapan bi dayı vardı ama onun saçı cok azdı ise yaradigini inandigini soylemisti ama atilan yorumlar yuzunden sonra galiba geri donus yapmamış yine bu saydafa bir arkadas 3 ay boyunca yapmis baya saglam yapmis hatta ama oyle aman aman sonuç görmemiş ama etkisinin oldugunu belirtmiş zaten benin dedigim sayfalardaki insanlar en az 6. 7. 8. hatta 9.ayda sonuç almış. Ben tam 1 aralıkta başladım ve etkisini aylarca gormesem dahi 1 yıl boyunca yapıcam çünkü gercekten makale aşırı mantıklı ve sonuç alanlar var 1 aralıkta başladım sabah 15 aksam 15 yapıyorum masajdan sonra aşırı derecede yağ çıkartıyorum resmen elimden 1 kilo yağ çıkıyo ve masajdan sonra tarakla kafamı dolaştırıyorum ayrıca çok fazla saç döküyorum bu arada benim ilk konumda saclarima bakabilirsiniz ama şuanda berberde 4 numaraya vurdurdum ( hiç bir anlami yok hala dokuluyo sadece uzun sac dokuldugu gibi moral bozmuyo yastigima dikkatli baktigimda hala bir suru sac dokuluyo) ve asiri rahatladı tarakla yaparkende kagit koyup masaya yapiyorum dokulenleri gormek icin cok cok fazla dokuluyo ama korkmuyorum cunku zatem dokulecek saçlar bunlar ve redditte sonuç alanlardan  biri ilk 1.5 ay çok fazla dokulmuş masaj sırasında neyse ben bu işe başladım sadece olumsuz yorum alıp bırakmak istemediğim için 7.aydan sonra saçımda gelisme var mi yok mu varsa ne kadar hepsini 7.ayı bekleyip yazıcam şu masaj olayı gercekten okuduktan sonra asiri mantikli geldi lutfen okuyun şu sayfada 7-9 ay sabah aksam 15 er dkka yapan yok ya 3. 4. aylarda bırakmislar ya da yapanlar gunluk 5 dkka falan yapiyolar bu arada masaj normal bir masaj değil scalp masaj diye geciyo ve çimdikleme deriyi buruşturma gibi şeyler var yani normal ovalayıp sonuç beklemeyin. Masajla olmaz bu iş diyenler bu scalp message block DHT search yaparlarsa sadece masaj ve diyetle yapılan sonuclara baksınlar lütfen. Neyse 7.ay sonuçlarımı paylaşıcam hep beraber görücez sonuçlar iyi mi kötü mü yoksa boşa kürek çekmek mi deneyerek görücez

kafamdakentseldönüşümler

• Sr. Member
Ynt: Masaj Olayı
« Yanıtla #1 : 04 Aralık 2020, 03:01:54 »

kafamdakentseldönüşümler

• Sr. Member

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 04 Aralık 2020, 03:07:11 »
üzüldüm gitmesine boş bır vakıtte yazarsan okumak ısterım
Global Moderator

kafamdakentseldönüşümler

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 04 Aralık 2020, 03:09:51 »
Aslında gündüz olsa tekrar yazardım ama gece olunca sinirlendim yazamadım kusura bakmayın

kafamdakentseldönüşümler

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 04 Aralık 2020, 03:10:59 »
Teşekkürler hintel yazıcam hatta direkt çevirip atıcam

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 04 Aralık 2020, 03:19:28 »
Aslında gündüz olsa tekrar yazardım ama gece olunca sinirlendim yazamadım kusura bakmayın

yok şimdi uğraşma bır ara ıstersen boş vaktınde iyi geceler dilerim emeğine sağlık
Global Moderator

Hwoarang7

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 04 Aralık 2020, 04:01:15 »
Bir kaç araştırma görmüştüm masajın bilimsel olarak saç dökülmesine yararı olduğu yazılardı. Ama tek başına sonuç alınması zor tabi . DHT blocker şart bir yerde.

Facebook Twitter Instagram