Gönderen Konu: Kök hücre destekli saç dolgusu  (Okunma sayısı 877 defa)

emekli kel

• Hero Member
Kök hücre destekli saç dolgusu
« : 05 Aralık 2020, 20:11:50 »
 Mezoterapi prp grp derken bu yeni muhabbet.Uzmandan dinledim saçın temel taşı olan amino asitler keratin bilmem ne onları saç kokune yolluyorlar anladığım kadarınla.Mezoterapiden daha cabuk sonuc veriyormuş falan.Dişteki dolgu gibi herhalde saç kokune atış yaparak oraya bir dolgu yapıyorlr fena yontem değil deniliyor.

Obsesif

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Kök hücre destekli saç dolgusu
« Yanıtla #1 : 20 Mart 2022, 00:45:04 »
Konuyu hortlatacAm ama var mı yaptıranı, bilgisi vs olan arkadaşlar? Değerli yorumlarınızı eksik etmeyin lütfen.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #2 : 20 Mart 2022, 00:48:53 »
Var. Regenerate Activa mıydı neydi adı. Forumda birisine AKL klinik tarafından yapıldı. Sonuç lokum gibi.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Obsesif

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 20 Mart 2022, 01:09:11 »
Var. Regenerate Activa mıydı neydi adı. Forumda birisine AKL klinik tarafından yapıldı. Sonuç lokum gibi.
Hocam Hızır gibi yetişiyorsun her soruma çok sağol 🙏 lokum gibi derken olumlu mu olumsuz mu pek anlayamadım 🙂

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #4 : 20 Mart 2022, 01:28:44 »
Rica ederim dostum. Arkadaşın kulağının arkasından kök hücre alınmıştı. Lokum gibi güzeldi :D
Saçları sıklaşmıştı ama pahalı ya :( 13k mı demişti öyle bir şey yanlış olmasın. 2-3 saat arası sürmüş diye hatırlıyorum.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Obsesif

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 20 Mart 2022, 01:34:52 »
Rica ederim dostum. Arkadaşın kulağının arkasından kök hücre alınmıştı. Lokum gibi güzeldi :D
Saçları sıklaşmıştı ama pahalı ya :( 13k mı demişti öyle bir şey yanlış olmasın. 2-3 saat arası sürmüş diye hatırlıyorum.

Öncesi sonrası var mı hocam ? Benim bulduğum konu da yoktu fotoğraflar. Bir de akl kliniği de araştırdım biraz Google da negatif yorumlar da bi hayli var saç ekim konusunda 😞🤷🏻♂

Obsesif

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 20 Mart 2022, 01:37:23 »

Öncesi sonrası var mı hocam ? Benim bulduğum konu da yoktu fotoğraflar. Bir de akl kliniği de araştırdım biraz Google da negatif yorumlar da bi hayli var saç ekim konusunda 😞🤷🏻♂

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member

Obsesif

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 20 Mart 2022, 15:57:13 »
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=25749.0

Bu olması lazım
Sağol hocam bugüne kadar ki tüm yardımların için. Eksik olma

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #9 : 20 Mart 2022, 16:59:08 »
Rica ederim

Facebook Twitter Instagram