Gönderen Konu: Prp yeri farki  (Okunma sayısı 706 defa)

inception

• Sr. Member
  • Galatasaray
Prp yeri farki
« : 05 Aralık 2020, 22:46:07 »
Prp yaptiracam fiyat olarak uygun yer bakiyorum. Kendi kanimdan olacagi icin kalite farki olur mu ucuzla pahali yer arasinda yoksa fark etmez mi

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Prp yeri farki
« Yanıtla #1 : 05 Aralık 2020, 22:52:23 »
 yer farkeder.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

GaMe10

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 05 Aralık 2020, 23:03:44 »
Ekimden sonra benim de planımda PRP vardı ama yaptırmayacağım sanırım. Yaptıracaksan iyi bir yerde yaptırmalıymışın galiba
Yanlış hatırlamıyorsam kit mi ne falan çok önemliymiş bunları vs soracakmışsın galiba

Bu yüzden ben ekim sonrası planlarıma şuanda aminexil, stemoxydine gibi şeyler koydum notuma. Ektirdikten sonra ekim süreci kesinleşene kadar kullansam faydası olur diye düşünüyorum sonra bırakırım

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 06 Aralık 2020, 01:27:53 »
Eğer vitamin değerlerinizde sorun yok ise, yaşınız genç ise çok da faydalı olmaz, ben 4 seans PRP, üzerine 5 seans mezoterapi, onunda üzerine 5 seans somon dnası tedavisi yaptırdım, hiç bi faydasını görmedim, yaptırdığım yerler kaliteli yerler idi. Ha belki dökülmeyi geciktirmiştir, ki bunuda bilemeyiz.

Bunların yerine Xpecia kullanın, yapacağınız işlemlerden daha fazla faydasını görürsünüz.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 06 Aralık 2020, 12:28:02 »
 genel saçı seyrek olup ince olanlarda kalınlaştırıp faydalı olur genelde bu tarz yontemler.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

inception

• Sr. Member
  • Galatasaray
« Yanıtla #5 : 06 Aralık 2020, 17:39:15 »
Uygun ve guzel yer tavsiyesi olan varsa mesaj atabilir
Hair of Istanbul ☆ 4300 ☆ 30.06.20

●Şampuan     ●Spray
 ○Kerastase    ○Kerastase

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14845.0

Alpha

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 06 Aralık 2020, 17:47:58 »
Ben kendim evde yapıyorum çok zor değil ucuza bir santrifüj makinası ve kaliteli bir prp kiti alıp yapabilirsiniz ama kan almayı bilmeniz lazım yada bilen birine aldırmanız lazım.

tekirdagg

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 06 Aralık 2020, 17:49:35 »
arkadaşlar bende 40.günümdeyım prp lerı arastırıyorum cogu kısı gereksiz tamamen merkezler para kazanması için yapıldığı söylüyor.Net bilgisi olan var mı? istanbulda ortalama fiyatlar nedir  inception?

Alpha

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 06 Aralık 2020, 18:39:43 »
arkadaşlar bende 40.günümdeyım prp lerı arastırıyorum cogu kısı gereksiz tamamen merkezler para kazanması için yapıldığı söylüyor.Net bilgisi olan var mı? istanbulda ortalama fiyatlar nedir  inception?

Prp faydası var ama büyük bir beklentiye girmeyin .Saçların biraz canlandırıp saç kalitesini arttırıyor o kadar .Birde herkes prp yapmayı bilmiyor,normal kan tüpleri ile prp yapmaya çalışanlar bile var.Prp yaptıracağınız yerde mutlaka prp kitinin markasını sorun araştırın ona göre yapın.Kit olarak en kalitelisini kullanan yerler bile doğru santrifüj etmezlerse gene düzgün bir prp elde edemeyip size enjekte edebilirler hatta doğru santrifüj yaptıkları halde bunu enjektöre yanlışta çekebilirler .
En güzeli bunu saç ekim merkezlerinde değilde estetik güzellik merkezlerinde bir doktora yaptırmak En sağlıklısını onlar yapar.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #9 : 06 Aralık 2020, 18:59:31 »
Prp bir faydası  yok Ekim sonra yaraların  iyileşmesi belki faydası vardir 

Facebook Twitter Instagram