Gönderen Konu: Dhl tekniği ile klasik ekim farkı.  (Okunma sayısı 261 defa)

furkan716

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Dhl tekniği ile klasik ekim farkı.
« : 08 Kasım 2023, 16:08:06 »
Dostlar selam 2. saç ekimim için planlama ve araştırma yapmaya başladım
Dezavantajım yaşımın 28 olması
avantajım dönorun çok kuvvetli olması
Bu yola girdim artık çok geri döneceğimi sanmıyorum
Ahmet tosun, asmed, medeks, serkan aygın, asuman hair ile görüşmeler yapıyorum her birine fotoğraflarımı attım.
Her biri donorun cok iyi olduğunu çok rahat ve başarılı bir ekim olacağını söyledi

İçlerinden serkan aygın hoca dhl yöntemi önerdi, bu benim eksik ve bilmediğim nokta hemen yaptığım araştırmalarda kanal açılmadan ve var olan saçlara zarar vermeden yapılan bir yöntem oldugunu öğrendim forumda bu yöntemle ekim yaptıran falan aradım ama pek bulamadım sizce dhl ile normal ekimin arasındaki avantaj ve dezavantaj nedir

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=33272.0  bu benim önceki konum detaylı görsellerle fotolar attım ama hintell hocam harici malesef kimse yorum atmadı, yardımcı olan fikrini belirten herkese şimdiden teşekkür ederim.

nisan22

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dhl tekniği ile klasik ekim farkı.
« Yanıtla #1 : 09 Kasım 2023, 12:38:02 »
hocam resimlerini de paylaşsaydın keşke. DHI gelince, bende öncesinde DHI yaptıracaktım ama araştırmalarım sonucu bir çok şeyi yanlış bildiğimi anladım :) DHI kanal açma yok diye bişey yok öncelikle bunu anladım, kanal açmadan greftleri nereye yerleştirecekler? DHI daha sık olur diye de bişey yok, Sapphirde de aynı sıklıkta ekim yapılabilir. bence burada önemli olan yöntem değil de, önemli olan işi yapan kişi ne kadar usta. sen kliniğe karar ver, gerisini de kliniğe bırak derim :) bende DHI diye yola çıktım ama Sapphire yaptırdım

jakos

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 10 Kasım 2023, 03:18:53 »
DHI bence saçlarınızı kestirmeden ekim yapacaksanız daha uygun, saçların kesildiği durumda tekniklerin birbirine pek üstünlüğü yok. hatta koray erdoğan DHI ile yeterince yatay açı verilemediğini ve çim adam tarzı görüntülerin daha sık yaşandığını söylüyordu bir videosunda. ama tekniğe hakim biri bence sorun yaşatmayacaktır

pear24

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 11 Kasım 2023, 11:44:41 »
DHI bence saçlarınızı kestirmeden ekim yapacaksanız daha uygun, saçların kesildiği durumda tekniklerin birbirine pek üstünlüğü yok. hatta koray erdoğan DHI ile yeterince yatay açı verilemediğini ve çim adam tarzı görüntülerin daha sık yaşandığını söylüyordu bir videosunda. ama tekniğe hakim biri bence sorun yaşatmayacaktır

Aslında böyle yorum yapmamalı ekimciler. Dhi diyince kimlerin akla geldigi belli. Haksız rekabet olmamali. Ayrıca dhi teknigi maliyet olarak daha pahalı.

Facebook Twitter Instagram