Gönderen Konu: Saç ekim merkezi  (Okunma sayısı 484 defa)

Ysuf

• Jr. Member
  • **
Saç ekim merkezi
« : 10 Aralık 2020, 01:17:26 »
Merhaba arkadaşlar, ilk defa bir foruma üye oldum forum konusunda pek tecrübem yok lütfen mazur görün. Saç ekimi yapmak istiyorum. Ve kafam çok karışık çim adam gibi bir görüntünün oluşmasını istemiyorum. Uzun zamandır düşünüyorum ama kötü bir tecrübe yaşamamak için hep erteliyorum. Arkadaşlar, 25 yaşındayım. Bu sorulara cevap ariyorum. Tecrübelerinzden faydalanmak istiyorum. Yardımcı olursanız memnun olurum.

1:) Bütçem 4 ile 7 bin arasında ön şakak bölgem tamamen dökülmüş, orta da seyrek ve arka tepe bölgeside zayıf hangi merkezi ve yöntemi önerirsiniz.
2:) Ekim yaptıktan sonra ekilen saçlar değil de şu anki saçlarım daha sonra dökülecek olursa kötü bir görüntü oluşmasından endişeliyim. Bunun önüne nasıl geçebilirim?

Teşekkür ederim. :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekim merkezi
« Yanıtla #1 : 10 Aralık 2020, 01:25:57 »
selamlar saç ekimi sonuclar forumuna hoş geldin:)

öncelikle olumsuz durum yaşamaktan korkuyorsan ne yapman gerek ? doğru bir araştırma bu araştırmaya nasıl ulaşırsın

ancak bu forumda bununda sebebi canlı canlı saç ektiren ay ay hafta hafta 100 lerce merkeze saç ektirip konusunda paylaşan arkadaşlarımızı takip ederek onlarla tanışıp konularına yazıp sosyalleşip forumda bilgi alarak kısaca vakit geçirdikçe herkesi her saç ekimcisini tanırsın acele etme büççen düşük biraz daha arttır öyle düşün ekim minımum 9 12 arası

donör bölgen çok kuvvetli ve kalın telii bu çok iyi bir avantaj malzememiz sağlam kısaca
iyi malzemeden güzel bir işçilikle kalite elde edilir geriye iyi işçilik kalıyor bunu bulmalısın bu da zamanla acele yok

açık alanın fazla değil iyi bir saç ekimi ile saç sorununa elveda dersin
güzel bir ön çizgi ve hafif geriye dogru geçiş sıklaştırma ve tepede kapanır güzelce

şimdi yapman gereken büççeni biraz arttır forumu çok iyi takip et insanların konularına yaz sorular sor tanış ve öğren daha sonra senin de bir ekim konun olacaktır:)

Global Moderator

Ysuf

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 10 Aralık 2020, 01:39:03 »
Peki ilgin için çok teşekkür ederim  :)
Asmed saç ekim merkezi

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 10 Aralık 2020, 03:04:44 »
Peki ilgin için çok teşekkür ederim  :)

rica ederim biraz araştır kafana takılan bir durum olursa sorabilirsin tekrar
Global Moderator

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 10 Aralık 2020, 09:31:48 »
 finasteridle dokulmeni kontrol altına al ekimde hem saçlarda kalınlaşır ekimdede ufak bir dokunus olur.en buyuk yanlış saç dokulmesini frenlemeden ektirmek oluyor
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram